Zbaví mě tělísko problému se špiněním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 20:53
Zbavi me telisko problemu se spinenim?

Dobry den, jiz dlouhou dobu mam problemy se spinenim/krvacenim po styku (vzdy cca od 15.dne cyklu) a tesne pred menstruaci. Problemy mam jak pri antikoncepci tak i bez ni. Pred nekolika lety jsem vyzkousela HA Minisistons, Chloe, Katya, Provera, Minerva. Pak se mi narodily 2 deti (vzdy mi problem skocil pri kojeni - nemela jsem menses a celych 8 mesicu byl od problemu klid - u obou deti). Jenze jsem letos v unoru kojit prestala a jsem se spinenkm tam kde jsem byla. Nechala jsem si nasadit antikoncepci Birgi a opet spinim. Dnes mi dr. doporucila prasky vysadit a navrhla zkusit zavest hormonalni telisko Mirena. Myslite si, ze by me telisko mohlo zbavit spineni, tim ze nebudu vlastne mit menstruci? Chapu, ze kazde telo telisko nemusi prijmout, je to risk, ale zajimalo by me co nejvic nazoru, at se mi lepe rozhoduje. Moc dekuji za jakokoliv odpovedi :)

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 30.10.18 21:01

Mě teda mirena špinění způsobuje…

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 30.10.18 21:46

ja mam pri mirene normalne menstruaci. pokud uz ted mas problemy se spinenim, neupinala bych se asi moc k mirene jako reseni. ale i pres to je pro me mirena nejlepsi antikoncepce, kterou jsem kdy mela.

chaela
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 21:59

Ze zkušenosti mojí, mých kamarádek, co mají tělísko, a mé doktorky je to přesně naopak. Tělísko tě těchto problémů nezbaví, naopak ono je dost často způsobuje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >