Zbláznila jsem se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 11:49
Zbláznila jsem se?

Hezký den, dámy,

tuším, že tu podobný dotaz nebude poprvé a vlastně na něj ani neexistuje jasná odpověď, ale přesto by mě zajímal váš názor. Řeším prekérní situaci – přepadla mě šílená paranoia, že jsem těhotná. Potenciálně rizikový styk jsem měla mezi svátky, menstruaci před tím 17. 12., od té doby jsem více méně pravidelně menstruovala (mám trochu nepravidelný cyklus +/- pár dnů, menstruaci, která u mě standardně trvá cca 3 dny krvácení + 2 dny špinění, mám obecně spíš slabší, žádné potoky krve). Poslední menstruaci jsem měla 20.4. To znamená, že bych už potenciálně byla ve 20 tt. Ještě dodávám, že si občas průběžně udělám test, abych věděla, že nejsem těhotná, naposledy jsem takhle testovala v březnu a 4 testy byly negativní, pak jsem dostala menstruaci, takže jsem to v kombinaci s výsledky testu dál neřešila.

Nezaznamenala jsem na sobě žádné těhotenské příznaky (žádné nevolnosti, citlivý nos, bolavá prsa, chutě…) možná kromě trochu bolavých zad (ale jsem kancelářská krysa) a lehké zácpy (na tu ale čas od času trpím už delší dobu), ani jsem nepřibrala, jen se mi poslední dny zdá, že se mi lehce zvětšilo břicho (jsem spíš plnoštíhlá, ale určitě ne oplácaná natolik, abych si rostoucího břicha nevšimla) a mám pocit plnosti, i když nejsem najedená. Břicho trochu jakoby pobolívá, je trochu „vyvalené“, ale pořád měkké, a když chci, tak ho skoro kompletně zatáhnu. Není to nic masivního, zkoumala jsem na internetu, jak obvykle břicho v této fázi vypadá, a takových rozměrů to moje určitě nedosahuje, ale jak jsem se včera začetla do diskuzí a případů, kdy ženy pravidelně krvácely do vysokého stadia těhotenství, dokonale mě to vypsychovalo :( Problém je, že se obvykle moc nepozoruju, mám docela stresující práci, takže když jsem se teď na sebe zaměřila, tak to břicho prostě vnímám, ale neumím říct, jestli se vážně výrazně zvětšilo.

Ještě bych dodala, že nejsem žádná patnáctka ani troll, je mi 31 a nejsem žádná „lopata“, jestli mě chápete. K doktorce se samozřejmě snažím objednat, ale zatím jsem se nedovolala, tak jsem se v mezičase chtěla zeptat, jestli si myslíte, že je možné, abych byla těhotná, nebo mi prostě hrabe. Je mi jasné, že nemáte věšteckou kouli, ale budu ráda za názor, jak se vám to zdá.

Díky,
B.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15121 příspěvků 29.04.19 11:52

Dojdi si na krev a budeš mít klid ty

Synekdoche7
Kecalka 243 příspěvků 29.04.19 11:53

Ano, zbláznila jste se.

Markéta80
Hvězda diskuse 44536 příspěvků 29.04.19 11:53

A dle čeho usuzuješ těhotenství? nereálné tak klid ;)

Tableta
Kelišová 5077 příspěvků 29.04.19 11:53

Těhotná na 99,9% :P nebudeš. Píšeš, že máš občasnou zácpu a nafouklý břicho. Spíš by ses měla zaměřit na stravu :)

kacaaa
Kecalka 386 příspěvků 29.04.19 11:57

Pardon, ale poslední MS jste měla 20.4. Dle čeho usuzujete že je to potencionální 20 tt?
A na vašem místě bych byla v klidu, už jen to že si občas uděláte test, který je vždy negativní. Takže klid. Řekla bych že je to velice nepravděpodobné. :wink:

MP Krista
Kecalka 320 příspěvků 29.04.19 11:58

@kacaaa A těhotenství by bylo vítané nebo ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 12:07

Těhotná bych být nechtěla, ale z mostu bych skákat nešla, jen by mi to aktuálně zkomplikovalo život.

K těm úvahám mě vede v podstatě hlavně to břicho, samotné se mi nechce moc věřit, že bych si nevšimla, ale fakt mě včera vyděsily ty diskuze. A já jsem obecně měla z otěhotnění vždycky strach, takže se to teď znásobilo.

K doktorce se samozřejmě chystám.

Bláznivá zakladatelka

vedma007
Kecalka 124 příspěvků 29.04.19 12:08

Tak jestli tě potencionální těhotenství takhle vyschízuje, tak příště raději nesoulož. Teď téměř jistě těhotná nejsi, tak klid

Příspěvek upraven 29.04.19 v 12:21

MP Krista
Kecalka 320 příspěvků 29.04.19 12:10

A zvažovala jste antikoncepci? Pak byste si takové nervaky ušetřila…

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Závislačka 2596 příspěvků 29.04.19 12:15

Těhotná nejsi.. na 99,9 procent. S tvým uvažováním by to taly mohla být rakovina, ledvinové kameny, cysta na veječníku, žaludeční problémy.. ono v briše není jen děloha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 12:16

S tím nesouložením si to taky říkám :/ Ale nejsem na vztah sama. Jinak HA bohužel nemůžu kvůli genetickým predispozicím. Ale moc děkuju za racionální reakce :kytka:

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 29.04.19 12:23

Nejsi těhotná. Nevysiluj. A těhotenské břicho nezatahnes

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21231 příspěvků 9 inzerátů 29.04.19 12:24

Neblázni :)
A jestli se objednáš na gyndu a tam řekneš proč tam jdeš (tenhle popis, že se bojíš, že jsi těhotná od prosince), tak si o tobě dr. bude myslet, že ti přeskočilo 8)
Pokud si nejsi jistá, zajdi si jen na krevní test HCG. Samoplátci vyjde asi na 200,– a nebudeš zbytečně blokovat lékaře ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 12:36

Já to vezmu i s prevencí :grin: Mně to taky přijde šílený, ale prostě jsem se vyplašila k smrti zase jednou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama