Zčervenání a bolest hlavy

Anonymní
10.3.21 20:08

Zčervenání a bolest hlavy

Dobrý den, prosím moc o radu. Moje dcera má od 12 let (teď je jí 16) že ji z ničeho nic náhle zčervená obličej, občas i svědí a bolí ji hlava tak den, dva. Bere si obklady a prášek na bolest hlavy ale stejně to moc nepomůže. Tenhle stav mívá tak 2× do měsíce. Poslední dobou se k tomu přidalo zvracení. Alergie vyloučená, páteř, neurologie, magnetická taky všechno v pořádku. Když s ní jdu k lékaři tak většinou jenom řekne ať pije a to je vše. Nevíte prosím co by to mohlo být? Strašně ráda bych ji pomohla ale vůbec netuším jak :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
10.3.21 20:27

Ma kamaradka a ma diagnozu migreny. Bere hrozne silne prasky, ktere jsou zas blbe na ledviny ale je to jedinne co pomaha. Presne ty priznaky, co popisujes mela a chvili trvalo nez se ma to prislo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
10.3.21 21:26

I mně napadla hned migréna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.3.21 18:29

@Peggy54 zapomněla jsem dodat že se jí spustí i rýma. Nevíš jaké vyšetření se podstupuje aby se zjistilo že je to migréna? 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
11.3.21 18:35

@Lucky12 konkretni vysetreni nevim, ale zjistili ji to po dlouhem maratonu na neurologii, hlavnim spoustecem u ni byly vysoke venkovni i vnitrni teploty, alkohol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.3.21 19:02

@Peggy54 aha, tak zkusím uhnat doktora na další vyšetření. Moc děkuji za odpověď :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.21 12:43

Vypadá to na migrénu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie