Doktorka malému stáhla předkožku

439
9.3.21 13:08

doktorka malému stáhla předkožku

Ahoj, byla jsem s malým na roční prohlídce, od narození mi dr říkala, že mu nemám stahovat předkožku, jen sledovat zda má dobrý proud moči. A ona mu najednou na roční prohlídce tu předkožku stáhla asi do půlky žaludu 8o samozřejmě řev a druhý den jsem si všimla že má na okraji předkožky malé prasklinky 8o neskutečně jsem vytočená, volala jsem jí, že mu předkožka popraskala, tak že to mám mazat framykoinem a za měsíc jde malý na přeočkování, tak se na to mrkne a vše mi vysvětlí, mě jde i o to, že mi neřekla ani bu a najednou mu to stáhla, stihla jsem jen zařvat ne, nic víc, řekla mi jen, že předkožku má ok a na obřízku to nevypadá 8o ale že tam má teď prasklinky je asi dle ní ok :cert: co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1221
9.3.21 13:12

Uklidni se. Do roka se nepretahuje od roka bys měla začít v teple vodě. Ty prasklinky si asi zkoumala lupou, i kdyby tam prasklinku udelala, sama se do par dnu stáhne a lékařka musi vyzkoušetjak ma uvolněnou predkozku, hlavně dle tvého popisu, když by mu udelala prasklinku, tak rve u curani… to si tam zapomněla napsat. To se tak na prevenci dela vis… si zařvala ne. No to je úlet, bez se léčit. Ses blázen regulérní… ona ho nezneuzila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
9.3.21 13:13

@Vesničanka1 Priste si to pohlidej, at mu to nedela. Chudak dite :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
9.3.21 13:16

@cecetka já nic nestihla, prohmatala mu pytlík a najednou šup a stáhla ju :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
9.3.21 13:18
@Tejule píše:
Uklidni se. Do roka se nepretahuje od roka bys měla začít v teple vodě. Ty prasklinky si asi zkoumala lupou, i kdyby tam prasklinku udelala, sama se do par dnu stáhne a lékařka musi vyzkoušetjak ma uvolněnou predkozku, hlavně dle tvého popisu, když by mu udelala prasklinku, tak rve u curani… to si tam zapomněla napsat. To se tak na prevenci dela vis… si zařvala ne. No to je úlet, bez se léčit. Ses blázen regulérní… ona ho nezneuzila

8o 8o Ty se jdi léčit. Zjisti si něco o fimóze a pak tu moralizuj. Já bych na ní teda zařvala taky.

Zakladatelko, chápu tvé rozhořčení, já bych byla taky nepříčetná, tohle prostě bez tvého souhlasu udělat nesmí. Nicméně, teď už pozdě bycha honit, mazejte, pokračujte v jemném přetahování ve vodě a uvidíš, nejspíš to bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
9.3.21 13:24

A vy si něco přečtěte o preventivních prohlídkách v dětském věku, co se kontroluje a tak. I výše zmiňovaná fimoza. Vy peditricky… boze se musím smát..jste husy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
9.3.21 13:30

@Tejule jsi normální? Co si myslíš, že to pro to dítě bude, když mu někdo strhne něco, co je zatím prirostle. Od tyhle techniky se dávno ustupuje. Něco jiného je jemně stáhnout a něco jiného je, udělat tam prasklinu. To se u jemného stažení nikdy nestane. Tímhle mu může akorát tu předkozku zajizvit. Jediná husa jsi tu ty.
Zakladatelko, odvar z repiku a omývat. Můžeš mu z toho udělat i koupel. Ať je brzo lépe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
9.3.21 13:30
@Tejule píše:
A vy si něco přečtěte o preventivních prohlídkách v dětském věku, co se kontroluje a tak. I výše zmiňovaná fimoza. Vy peditricky… boze se musím smát..jste husy.

@admin pro urážky (ke kterým není navíc vůbec žádný důvod).

A tady něco pro tebe, pediatričko :roll:
http://www.mudrnoragregorova.cz/predkoz.pdf
kontrola pediatričkou rozhodně neznamená, že předkožku násilím přetáhne (a už vůbec ne tolik, aby dítě brečelo bolestí a mělo pak praskliny!!!)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
9.3.21 13:31

Ti doktoři to nemají jednoduchý. Když dítě pořádně nezkontrolujou, matky si stěžují. Když dítě pořádně zkontrolujou, matky si taky stěžují. Když predkozku kontroluje, tak ji stahuje, ale jen tam, kam to jde. Právě aby viděla, kam to jde. Kdyby mu přece jen udělala nějakou prasklinu, tak bude brečet při curani, protože ho to bude štípat. Naše to taky dělala, oběma klukům, nikdy by mě nenapadlo na ni kvůli tomu řvát. Je to prostě součást prohlídky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
9.3.21 13:42

My nepretahovali jen kam to slo nic nasilim. Jdeme mi i dr cestou ze se uvolni sama a ne nasilim pretahovat. Jinak pouzivame krem a koupel pinda. Samo mu to hezky povoluje. Na dr bych byla pekne naštvaná a premyslela jestli u ni zůstanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17515
9.3.21 13:54

Už roky se nic nepřetahuje, akorát některý doktorky jsou na to jak vosy na med. Prasklinou se vytvoří zjizvení a kůže ztratí elasticitu.
Jsou na to dávno už jiné techniky.

@Tejule
Zklidni se a neurážej. Evidentně víš prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
9.3.21 14:23

Chudák dítě. Mému synovi jsem to opatrně přetáhla až když to šlo samo. Muselo to hrozne bolet. Doktorku bych nakopala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14305
9.3.21 14:30

Dobrý deň,

@Tejule urážky sú proti pravidlám webu. Pokiaľ sa to zopakuje ešte raz, dôjde k zablokovaniu účtu.

Ďakujem za dodržiavanie pravidiel,
Kristína :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
9.3.21 15:40

Co lékař, to jiná praxe. Nejlepší je, když si lékař protiřečí. Nám doktorka řekla, že přetahovat nemáme a na roční prohlídce se divila, že nepřetahujeme. Když mu jí chtěla přetáhnout násilím, tak ji manžel zastavil, že takto opravdu neee. :cert: Koupili jsme Pinďamast, v teplé vodě začali přetahovat a šlo to i bez breku. Do očkovacího průkazu nám stačila napsat: „Řve jak tur. Negativismus. Fimóza kvůli laxnímu přístupu rodičů“ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
9.3.21 16:51

Já byla v šoku no, nečekala jsem to, navíc když mi říkala že to vůbec v žádném případě nemám zkoušet :nevim: kdyby se mě aspoň zeptala, zda to zkouším nebo, že to zkusí ona, tak bych asi tak nezareagovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat