Zděný/dřevěný plot cena

Anonymní
4.4.21 18:44

Zděný/dřevěný plot cena

Ahoj, zajímalo by mě na kolik vyjde napůl zděný a dřevěný plot. Délka je 6 m. Plot už máme, takže základ, sloupky jsou hotové. Chceme jen vyzdit výš cca 1,20 a nahoru dát dřevo cca 80cm max. Prostě zvýšit plot. Má někdo zkušenost? Raději anonym, chodí sem sousedka a ještě jsem to s ní neřešila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7490
4.4.21 18:48

Takže 2m zeď víceméně? Řešil bych, jestli na to už nepotřebuješ povolení a souhlas souseda. Jinak poptej firmy v okolí. Jak ti máme říct cenu, když nevíme ani jak to chceš, materiály ani kraj kde ses atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 18:50

Ještě dodám, že takový plot máme i teď, ale nízký cca 150 cm komplet.
Takže stačí vyrvat dřevo, což zvládnu sama, ale potřebuji ho vyzdit výš než je a nahoru dát nové dřevo. Budu chtít i posuvnou bránu, ale to do toho zatím nepočítám. Hodně mě zajímá materiál a cena za práci, vůbec nemám ponětí o ceně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 18:51
@Cenarius píše:
Takže 2m zeď víceméně? Řešil bych, jestli na to už nepotřebuješ povolení a souhlas souseda. Jinak poptej firmy v okolí. Jak ti máme říct cenu, když nevíme ani jak to chceš, materiály ani kraj kde ses atd.

Ano celková výška plotu 2m. Raději ustoupím abych nemusela mít povolení, jen ohlášení na 190 cm. Lokalita jižní Čechy

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat