zdlouhavé očistky???

313
16.10.07 10:35

zdlouhavé očistky???

Ahoj, jsem víc jak 4 měsíce po porodu, klasické očistky trvaly cca 6 neděl, pak jen lehounké špinění, ale furt. Gyndr mi předepsal oxytocin inj., neboť nález ukazoval na možné zbytky v děloze. Po aplikaci se děloha vyždímala a byl klid cca 14 dní a pak zase jednorázové zašpinění. Gyndr doporučil kyretáž, ačkoli prý tahle můžu špinit dlooouho a ničemu to nevadí. Nešla jsem. Špinění ustalo a po půldruhém měsíci znovu jednodenní epizoda, ale jasná krev - bojím se, aby tam nebyla nahlodaná nějaká cévka. Chjo - už jsem se k němu zase objednala, jen mi napište, jestli jste to některá měla a co se dělo. Na kyretáž se mi opravdu nechce, páč kojím… Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

657
16.10.07 11:08

Ahoj.

Já byla na kyretáži po obou porodech, ale u obou jsem tam těch zbytků měla hodně a podruhém porodu jsem tam měla ještě kus přirostlé placenty. Oxytocinů i dalších injekcí jsem v obou případech dostala spoustu, ale nepomohlo to, protože jsem už měla pevně uzavřené hrdlo dělohy. Po první jsem tam jako následek měla ještě zánět dělohy, protože přeci jen jsem tam ty zbytky měla několik týdnů, že..ale očistkování skončilo asi po dalších 3 týdnech. Teď jsem 8 týdnů po druhém porodu. Na revizi jsem byla před 4 týdny a očistkuju stále . Už to bylo skoro neznatelné, ale včera zase docela dost, takže čekám, kdy to skončí. Manžel jen protáčí oči když při nákupu dávám do košíku další a další balíky vložek :roll:

Takže dlouhodobé očistkování může být s revizí i bez ní a moje Dr. mi teď na kontrole po šestinedělí řekla, že je to normální…

Takže záleží na tobě, jak se s případnou revizí rozhodneš a jestli na UTZ je tam těch zbytků hodně nebo jen málo.

Jo a byla jsem na tom i při plném kojení. Dají ti narkozu, kterou můžou i kojící. Pak asi 6 hodin nemůžeš kojit a pak už ano, což je dřív než u normální narkozy. Po tu dobu dostává dítě odstříkaný mlíko pokud máš a chceš, aby nedostalo UM.

CIBULKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
16.10.07 11:10

Ještě jsem zapomněla napsat, že u toho prvního jsem definitivě skončila 3,5 měsíce po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
16.10.07 11:17

CIBULKO díky - nemůžu teda napsat, žes mě uklidnila 8O , ale já jsem tam těch zbytků asi moc neměla, páč mudr. si vcelku nebyl jistý, zda vůbec:že prej by se jeden hádal. Proto se mi nikam nechce - co když tam fakt nic není… Naví ono to je opravdu na jednu slipovku a konec. Takže tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama