Zdobící pytlík - jaký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 18.01.19 20:09
Zdobicí pytlik - jaký?

Ahojky.

Chystám se začátkem února péct dva dorty a ráda bych je ozdobila kremem a už roky sháním dobrý zdobici pytlik. Dělám ráda i věnečky a každý pytlik mi vždy praskne.

Máte někdo nějaký opravdu dobrý?
Teď jsem koukala na Tescomu nebo zdobicku z lidlu. Stojí to za to?

Reakce:
Anna85
Kecalka 453 příspěvků 18.01.19 20:14
@vertunka píše:
Ahojky.

Chystám se začátkem února péct dva dorty a ráda bych je ozdobila kremem a už roky sháním dobrý zdobici pytlik. Dělám ráda i věnečky a každý pytlik mi vždy praskne.

Máte někdo nějaký opravdu dobrý?
Teď jsem koukala na Tescomu nebo zdobicku z lidlu. Stojí to za to?

Koupila jsem v domacich potrebach silikonovy a je super. Znacku bohuzel nevim, ale tescoma to urcite nebyla.

Prof. Farnsworth
Kelišová 6085 příspěvků 18.01.19 20:15

Zdědil jsem látkový tak z osmdesátých let a ten bych tipnul je nezničitelný (látka podobná bytelnému retro prostěradlu - na tom se dá slaňovat z okna vězení). Ale kde je tomu konec netuším. Takže můj tip - najít zdobítko z osmdesátek.

Anna85
Kecalka 453 příspěvků 18.01.19 20:17
@Prof. Farnsworth píše:
Zdědil jsem látkový tak z osmdesátých let a ten bych tipnul je nezničitelný (látka podobná bytelnému retro prostěradlu - na tom se dá slaňovat z okna vězení). Ale kde je tomu konec netuším. Takže můj tip - najít zdobítko z osmdesátek.

To je pravda :) . Mama ho ma 30let. A hlavne, z pracky vyleze vzdy jak novy.

vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 18.01.19 20:20
@Prof. Farnsworth píše:

No to je rada nad zlato. Každej má doma super zdobici pytlik z dob krále klacka po mamince a my siroty utřeme nos.

Aduš8
Závislačka 3412 příspěvků 18.01.19 20:21

V dobrých kuchyňských potřebách prodávají ten,, komunistický" plátěný. Dávala jsem za něj skoro tři stovky a zdobící špičky se kupují zvlášť. Ale nedám na něj dopustit. Předtím jsem měla plastovou zdobičku a s tím dorty byly prasárna :D

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 18.01.19 20:27

No, taky mám takový „látkový " pytlík, na nějaké tužší krémy je dobrý, řekla bych až víc než dobrý, ale není nad silikonový, jelikož když tím zdobíš "šlehačkou“ tak se ti to rozmačkává v ruce, jako by si z toho pytlíku tu šlehačku ždímala :D Nevím jak to vysvětlit, prostě mám ruce celé upatlané a šlehačka se mi mění na kapalnou :D místo té pěnové :D ušlehané :D

lennis2
Kecalka 196 příspěvků 18.01.19 20:27

silikonový je na tohle super. Buď v domácích potřebách (a klidně stačí i neznačkový), případně objednat z Číny, ale tam je dodací lhůta měsíc až dva, takže to nestíháš. Ale tam se dá koupit v přepočtu i kolem 50 Kč a míň

lesley
Kecalka 120 příspěvků 18.01.19 20:28

Siroto :lol: , na věnečky si kup určitě „normální“ látkový, bavlněný, dají se koupit pořád. Mám i nový asi druhý rok, a pak starý snad už třicet let, nevidím v nich rozdíl. Nevím jaký jsi používala doteď, nemělas třeba moc husté těsto? Na zdobení dortů krémem beru radši jednorázové, ano, není to sice úplně eko :oops: , ale zase mám jistotu, že jsou 100% hygienické.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 19 inzerátů 18.01.19 20:35

Já mám tu plastovou zdobičku od tescomy a dobrý. Máma měla látkový pytlík, bylo to vždy oblemcané, smrdělo mi to…

lucynka25
Echt Kelišová 8640 příspěvků 18.01.19 20:40

@vertunka já mám plátěný z tescomy a k tomu zdobící trysky ;)

Prof. Farnsworth
Kelišová 6085 příspěvků 18.01.19 20:43
@xstrasilka píše:
Já mám tu plastovou zdobičku od tescomy a dobrý. Máma měla látkový pytlík, bylo to vždy oblemcané, smrdělo mi to…

Musí se to mezi použitími umýt :mrgreen:

iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 18.01.19 20:58

já si koupila silikonový na aliexpressu

Pandulka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 18.01.19 21:29

Doporučuju silikonový. Sice nemám tyhle „novodobé“ materiály ráda, ale na to krátkodobé zdobení mě to netankuje. Mám 2 - jeden střižený na větší a jeden na menší špičky. Dá se koupit snad už v každých domácích potřebách, cena cca 50- 150Kč (i dle velikosti).
Mám doma obyč plátěný- z toho jak je výše vytékal např. šlehačkový krém, nebo i tvarohová a maková náplň na koláče, mytí na prd.
Ikea sáček- hned praskl
Jednorázové- fajn, ale pravdu na 1 použití (no něbo max. 5), takže dost neekologické

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >