Zdravotní problém - hlava - strach

Anonymní
1.4.21 14:07

Zdravotní problém - hlava - strach

Ahoj, přišla jsem si pro radu či zkušenosti a taky asi trochu vypovídat o mých pocitech. Nedokážu se soustředit už pomalu na nic jiného. Už asi třičtvrtě roku mě trápí zvláštní pocit na temenu hlavy. Mám to temeno citlivé na dotek ( nebolí samo od sebe, jen když se ho dotknu) Při česání, nebo když projíždím rukou. Pocit asi jako kdybych tam měla modřinu, ale nic tam není. Hlava mě občas také bolí, někdy hodně, někdy míň. Teď tedy často, ale málo. Není to na prášek, dá se to vydržet. Tlaky v hlavě, pocit jako kdyby se mi motala hlava a trochu rozmazané vidění. Na dálku nevidím, na blízko jsem ale vždy viděla perfektně a teď mi přijde, že to mám rozmazané. poslední měsíc mi je na nic, jsem totálně vyčerpaná, unavená, furt bych spala. Což moc nejde, mám dvě malé děti. ( rok a 7 let) Už fakt nemůžu, jsem unavená fyzicky i psychicky. Mám strach, že v té hlavě něco mám. K praktikovi jsem objednaná na úterý a ten mě napíše žádanku na neurologii. Jenže to bude doba a ta představa, nejistota. Ach jo, je mi 25 let. Už 4 dny mám pocit horkosti v obličeji, jsem taková celá rozklepaná, hotová prostě. Asi něco udělal strach a nervy. Ale to citlivé temeno mám furt, každý den.. Není to tak, že by bylo citlivé třeba týden a pak nic. Culíky nenosím, jen občas a neutahuji, dávám si na to pozor, z toho to být nemůže. Je tedy pravda, že mám poprvé takhle dlouhé vlasy, 5 let jsem se snažila, aby mě vyrostly. A teď když jsem toho docílila a dočkala se, tak mám takové potíže a ani si je nemůžu hezky zaplátetat, protože by mě to akorát víc rozbolelo. Bolavá kůže to asi není, mám v tom temeni i tlak, jako kdyby mě zevnitř něco tlačilo. Tlak cítím i v uších, prostě jako kdyby v hlavě bylo moc vzduchu a nešel ven. :roll: Mám o sebe docela dost strach a nevím, co s tím. Takový strach, že mi na neurologii něco najdou a hlavně kdy? Za chvíli bude léto a já si ho s dětmi ani neužiju. Nedokážu na to přestat myslet, přemýšlím co bude, když se něco najde. Nedá se na to nemyslet, když mám pořád tyto potíže. Krční páteř mě nebolí, tou to asi není. Poradíte prosím? Měl někdo podobný problém a nakonec z toho nic nebylo? Má někdo nějakou radu, jak urychlit to, abych věděla co se mnou je dřív? Nedokážu čekat, mám strach. :,( Není tady někdo, kdo dělá na neurologii?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
749
1.4.21 14:33

Mela jsem stejny problem, vyresila to laserova operaci oci - nevidis do dalky, namahas oci, klidne Te z toho muze bolet hlava a tocit se Ti.

Pocitej, ze neurolog se na ocni kontrolu ptat bude a urcite Te tam odesle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 15:16

Ja mela v podstate stejne priznaky pred dvema lety. Prakticky lekar to otipoval na vycerpani, dlouhodoby stres. Absolvovala jsem kolecko, ocni, kardio, neurologie. Vse vicemene v norme. Neurolog doporucil psychoterapii. Tam dochazim, ucim se pravovat se stresem, relaxovat, odpocivat. Srovnavalo se to tak pul roku. Pak vyrazne lepsi, ale obcas me to prepadne i ted. To pak hodim vsechno za hlavu delam jen nezbytne cinnosti, odpocivam, prochazkuji… At je brzo lip :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 16:36

Mám to také za měsíc mám termín u neurologa. Tlak v zátylku v temeni tlak do uší jako při potápění nebo veliké rýmě, praskání v uších. Hlava se mi motá a vidím divně zamlženě. Mám strach co to je. Někdy je ta bolest v temeni taková že mě to probudí ze spaní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 19:40

Taky jsem si kdysi vsimla, ze me temeno hlavy boli, na dotek hlavne. Boli to porad, ale zadne jine obtize, ktere popisujes, nepocituji. Ja mam hlavu na temeni i prohloubenou, podle me to mam od toho, ze jsem od mala nosila celenku do vlasu, je to presne v tech mistech :). Drzim pesti, at to neni nic vazneho, ale tipuji to na oci nebo stres. Ja mela jednou blokly nerv od krcni patere a to mi brnely zuby, tlak v hlave a usich a nebyla jsem schopna soustredit se. Neuro to nepoznal, pomohl mi az zkuseny byvaly obvodak, par tabletek a byl klid.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat