Zvýšená teplota po operaci

Anonymní
31.3.21 18:45

Zvysena teplota po operaci

Ahoj, mel jste nekdo zvysenou teplotu (napr. 37,5) po vetsi operaci, aniz by slo o infekci? Nemyslim tesne po zakroku, ale dalsi dny? A jak dlouho teplota pretrvavala? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16004
31.3.21 19:06

Ne, u mně to byl zánět, musela jsem dostat atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 19:29

@lachtanice86 Ja prave byla hospitalizovana s tezkym zanetem, atb mam uz dva tydny, crp mi urcite zkontrolujou, vypada to spis na jeste nasledek operace, stresu, unavy, tak neco. Doufam, mam jit domu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:05

Před dvaceti lety jsem měla po dvou operacích pokaždé asi třetí den horečku přes 38st a nic k tomu.
Naposledy jsem dostala teplotu také třetí den, ale neřešeno (protože bezkontaktní teploměr v nemocnici měřil stále 36.5), tak jsem šestý den málem skončila novou hospitalizací. Naposledy tam zánět byl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 15:02
@Anonymní píše:
Před dvaceti lety jsem měla po dvou operacích pokaždé asi třetí den horečku přes 38st a nic k tomu.
Naposledy jsem dostala teplotu také třetí den, ale neřešeno (protože bezkontaktní teploměr v nemocnici měřil stále 36.5), tak jsem šestý den málem skončila novou hospitalizací. Naposledy tam zánět byl.

Prosimte a kdy teploty ustoupily? Mam tyden od operace, v nemocnici prave meri vyhradne bezkontaktnim teplomerem, domu me pustili s teplotama, ale podle bezkontaktniho u nich jsem teploty nemela. Mam novy teplomer Omron, kontrolivany podle skleneneho, meri presne, dnes mam do 37,9. Mam teda i zvyseny crp(nad ramec virozy) a tak mi dali dalsi antibiotika. Krome teploty necitim zadne zhorseni stavu. Bricho po operaci boli stale podobne, jizva pod krytim se zds v poradku. Ty teploty nejspis trvaji od operace, ale prvni dny to byla jedna i fuze proti bolesti (i teplote) za druhou. Zacla jsem je na sobe pocitovat pri ukoncenii infuzi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 15:09

Taky jsem po celou dobu predchozicho marodeni trpela na nespavost, extremni unavu, dneska jsem se prvne vyspala, v nemocnici jsem spala za noc hodinu, dve, dve a pul. V podstate doufam, ze ty priciny jsou uz neinfekcni, antibiotika mam uz 2,5 tydne a desi me predstava navratu do spitalu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 19:08

Tři dny po začátku užívání ATB jsem teplotu/horečky ještě měla, poté to šlo dolů.

V těch předchozích případech to šlo druhý/třetí den dolů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 18:18

Kvuli horeckam jsem se vratila do spitalu, vzali krev a poslali domu, at si dojdu za tri dny. Na muj dotaz pripustili, ze si muzu druhy den zavolat. Po navratu domu teplota 38,8, nasledne volali, at se vratim, crp vysoky. Vyhnisalo mi to silne pod sitim, takze treti hospitalizace..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat