Zdravotní sestřičky

253
13.10.06 17:37

zdravotní sestřičky

nazdárek, napadlo mě, jako sestru z interny, lůžek, jestli je nás víc, které řeší miminka..tak se někdo ozvěte, a můžem řešit cokoli.. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
13.10.06 18:42

Ahoj, ja jsem sestra z duchodaku. Mimco uz mam. Tak co budem resit? Na slezinach probirame vtipné historky s pacienty :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
13.10.06 20:04

Já jsem taky sestra z důchoďáku :))))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
14.10.06 08:42

Taky interna… :lol: :lol:
Ahooojky!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.10.06 08:54

teda nečekala jsem, že se někdo přihlásí tak rychle!! mně hlavně zajímá, jak jste to řešily s těhotenstvím, jak se k tomu stavěl váš doktor, doporučil vám zůstat celé těhotenství doma, nebo jste se tahaly s bezvládnými těly, utíraly zadky a nechaly na sebe chrchlat a do toho dýchaly různé dezinfekce..možná jsem paranoidní, ale tady nikdo po oěhotnění nezůstává, všichni jdou na rizikové.jen můj doktor mi loni řek, ať se nechám přeřadit na jinou nerizikovou činnost a že mi musí zaměstnavatel nechat plat, ale nedal mi průkaz až uvidí as..já se mezitím nadýchala při poslední noční nezředěné dezinfekce ( někdo ji nalil, kam neměl..) a při další kontrole se mu to už nelíbilo a byl z toho zamlklý potrat.teď plánujeme další pokus, protože mám anovulační cykly při pco bude se stimulovat (loni to byl zázrak) a tak mě zajímá jak se k tomu pan doktor postaví, když mám za sebou potrat, je mi 30, …tak se ozvěte, jak to bylo s vámi.pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
14.10.06 08:58

Ahoj já jsem porodní baba t.č. na mateřské už 16 měsíců… :lol:
Byla jsem v 7 tt, když jsem začala na noční krvácet, službu jsem nějak doklepala(měla jsem hrozný strach, že jsem potratila).Odpoledne už jsem ležela ve špitále.
Zůstala jsem do porodu na nemocenské.Porodila jsem v 36 tt zdravou a krásnou holčičku. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
14.10.06 09:36

Ja jsem se domluvila s gyndarem a i kdyz jsem byla cele tehu bez problemu sla sem okamzite na nemocenskou. Fuj, jeste bych tam chytla s mimcem nejakou infekci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
14.10.06 10:47

Ahoj,

ja jsem z psychiatrie. Do prace jsem chodila do 4 mesice, pak jsme meli na odd nestovice a zkoncila jsem ze dne na den. Samo, ze pak byly komplikace, jak jinak u zdravotnika :wink:

Ted uz mame 5 nedel a davame se obe dohormady. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
14.10.06 15:23

Já mám Karolínku z Pronatalu, takže u mě to bylo jasný hned :wink:
Ale taky bych asi nedělala, fakt je to strašný. Měla jsem strach z infekce. Nevím jak u vás, ale u nás hygienické podmínky nic moc :( Žádné hygienické potřeby, dezinfekce na ruce ....... prostě nic… prý nejsou peníze. Když něco chceme, máme si to koupit za vlastní 8O

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
14.10.06 15:42

Ahojka… jsem sestricka z detskyho odd.

Sem taky 1.zamlk.tehu,ale doktor me nechal doma uz od 6.tt.jelikoz sem otehotnela mesic po operaci.Pri druhym tehu sem k doktoroj ani nestihla dojit,jelikoz sem potratila samovolne v 8.tt - mimodelozni,odloucilo se komplet samo.A ted u Tomaska sem byla doma od 7tt. a to ze 3duvodu. 1) jeden samovolny potrat-druhe tehu mi nepocita jako tehu za 2) slouzeni dvanactek-mela sem napsano 19nocnich a 3denni sluzby a vrchni mi to odmitla zmenit a za 3)byl unor-sem z podkrkonosi a vozili nam lyzare.A jelikoz se u nas slouzi v jedne sestre,tak litame i na RTG,coz s lyzarema-detma sme tam furt.
Takze se dohodni s doktorem,rekni mu ze interna je rizikovy pracoviste a tlac na nej at te necha doma.Drzim pesti at se vam mimi povede

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.06 16:14

Ahojky…hlasi se dalsi sestricka…detska jipka…u me to bylo jasne hned…skoncila jsem hned ten prvni mesic…holky do me dokonce sily,ze mam skoncit ze dne na den…jsme infekcni jipka,tak tam mame dost sajrajtu…jak jsem skoncila,kratce na to se objevilo ditko s meningitidou…s doktorem zadne problemy nebyly…neschopenku mi napsal bez reci,jen jsem mela urceny vychazky 4hodiny denne…po prestehovani jsem i zmenila gyndare a na vychazky jsem mohla kdykoliv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.10.06 16:22

ahoj, tak takhle nějak bych si to představovala, všichni mi tu tvrdí, že půjdu na rizikový automaticky, když jsem potratila..navíc byly i komplikace, šla jsem na kyretáž 2×.
pracuju na interně ve vinohradský, máme skvělou vrchní, nedávno nám zařídila noční ve dvou, jsme 30ti lůžák, staroušci, blíží se zima a tak se těšíme na bezdomovce a ožralky, každou chvíli MRSA, nebo tu aspoň někdo „divně“ chrchlá…
jak to tady čtu, tak leckde jsou podmínky dost hrozný, tady to jde, dezinfekce i rukavice máme, každou chvíli je tu nějaká kontrola z hygieny, někdy i kvůli stížnostem, ale třeba WC mají pacienti dva…my naštěstí separovaný.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.10.06 16:36

zdravotníci a komplikace

:( …tak to by mohlo být samostatné téma…ale snad bychom se do toho ani neměly pouštět, nebo se navzájem vyděsíme… 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
14.10.06 22:06

Ahoj,hlásí se další sestřička - interna lůžka au praktického lékaře. Já jsem skončila ze dne na den,neb u nás docela hrůza s podmínkami a asi bych se ani nedomluvila. Dotorka na gyn. mi sama nabídla PN,když zjistila,kde pracuju. U praktika v ambulanci jsem zůstala až do nástupu na MD,vyhovovalo mi to tak. Doma bych se asi zbláznila. Jen prostě nechápu,proč ti doktoři s těmi neschopenkami nebo vycházkami tak prudí. Jeden dá vycházky 4 h denně,jiný dá neomezeně a jiný nenapíše PN vůbec,protože těhotenství není nemoc :roll: Není,já vím,ale někdy to prostě jinak řešit nejde. Taky jsem vypozorovala,že většinou nechtějí PN napsat chlapi. No já bych chtěla vidět,kdyby chlapi byli těhotní,jak by chodili makat… :lol: A to proti chlapům vůbec nic nemám,nejsem žádná feministka,aby to tak nevyznělo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
15.10.06 10:37

to je asi fakt, a přitom můj doktor je jinak docela sympaťák..každopádně je vždy řešení jít k jinýmu doktorovi.
taky se bojím, že se doma zcvoknu, mně stačilo loni to čekání na druhý uz, na kterém měla být už vidět as (a pak tam stejně nebyla) a to bylo 14 dní..jak přežiju celé těhotenství, to tedy nevím, štěstí, že pletu a umím číst :D a Jezina jezevčice mě asi taky zachrání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama