Zdravý batoh

1946
3.6.16 08:25

zdravý batoh

Ahoj, hledám skolni aktovku pro dceru a nejak se v tom placam ;( mate nekdo zkušenosti s touto? Www.zdravybatoh.cz. Nebo poraďte nejakou jinou opravdu dobrou ;) diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12924
3.6.16 08:30

Dcera má TopGal. Ale kupovala jsem předloňský model. Naposledy jsem slyšela, že se prý zhoršili kvalitou.

Ale musím říct, že dcera tu aktovku stejně moc nenosí. Do školy jede autem a ze školy buď autem, nebo aktovka v kočárku a nebo jí nesu já. Takže si občas říkám, že jsem měla spíš pořídit batoh pro mě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
3.6.16 08:35

No u nas to bude asi podobne ;) ale zase at se ji tam dobre hledají veci a tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12924
3.6.16 08:37

Koukala jsem na ty stránky a přijdou mi hodně dětský. V první třídě OK, ale nejsem si jistá jestli by prošel i do druhý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7217
3.6.16 08:41

To tam jako fakt penály stojej osm stovek a box na svačinu pětikilo, jo? 8o
Zlatej Topgal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
7.6.16 22:39

Taky se dívám po baťohu hlavně z tohohle kritéria. Důkladně testoval Dtest, kde si jde na jejich webu na konkrétní celý test placenou smskou otevřít (doporučuju, je tam popsáno i to, co by aspoň mě hodnotit nenapadlo) a vidět detailní hodnocení a pořadí tašek. Já váhám mezi velmi dobře umístěnou Hamou Step by Step a Ergobag, která taky ergonomicky abezpečnostně dopadla dobře a navíc je sympatická v tom, že je z recyklovaného materiálu a má vyměntelné ozdobné části.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
17.6.16 09:21

Ja uz s dcerkou vybrala flexline od hamy. Tak s snad jsem vybrala dobre ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama