Zdražení elektřiny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.10.21 14:25

Zdražení elektřiny

Potřebuji nutně radu. Tedka markantní zdražení. Prý to je tím, že poslali SMS že nám nabízejí levnější tarif, my prý nereagovali a tím pádem to hned automaticky zdraží. Tedkom vyuctovani a je zdražení o 4000, nejde se nějak bránit.
Jsem zoufalá hrozný přístup… ( podala jsem reklamaci ) čekám na vyjádření.
Máte zkušenosti s tím,? Proto se ptám tady, když by někdo měl dobobny problém chci názory druhých… nebo zkušenosti… abych věděla jak postupovat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18582
7.10.21 14:33
@Anonymní píše:
Potřebuji nutně radu. Tedka markantní zdražení. Prý to je tím, že poslali SMS že nám nabízejí levnější tarif, my prý nereagovali a tím pádem to hned automaticky zdraží. Tedkom vyuctovani a je zdražení o 4000, nejde se nějak bránit.
Máte zkušenosti s tím,? Proto se ptám tady, když by někdo měl dobobny problém chci názory druhých… nebo zkušenosti… abych věděla jak postupovat…

Zkus to napsat znovu a srozumitelne :nevim:
Od koho odebirate.
Jakou mate smlouvu… na dobu urcitou se zavazkem, nebo na dobu neurcitou.
Jaky tarif mate ted, a o jakem novem tarifu dodavatel mluvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
7.10.21 14:35

To jsi asi nereagovala na možnost fixace ceny, ne?
Na tom není nic moc k reklamaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10965
7.10.21 16:00
@Anonymní píše:

Hele ta elektřina šla šílené nahoru. Nemáš moc šancí sjednat „výhodnější“ tarif.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat