Píchání náušnic dospělý

Anonymní
6.10.21 13:44

Píchání náušnic dospělý

Zdravím. Dneska jsem si po pár měsících chtěla vzít náušnice a zjistila jsem se mám asi zarostlé dírky. Zkusím ještě nausnice tedy rovné, ale mám pocit že to nebude k ničemu.
Byl jste někdo na propichovani takhle dospělej? Udělá mi to moje dr? Nebo. Jít na ušní? Já tam tu dírku jakoby mám, ale potřebuji ji prošťouchnout asi…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25149
6.10.21 13:49

Si kup jehlu a požádej někoho, at ti to píchne doma ne? Já si jako dospělá píchala uši i sama. Jinak Dr to asi dělat nebude, mě je v pubertě píchali na ORL, ale měla jsem to domluvené ze známosti, nevím jestli je to běžná praxe. Nebo zajít někam třeba do tetovacího salonu, kde dělají piercing, tam by ti to měli píchnout v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.21 13:51

Mě je kdysi normálně píchli přímo u zlatníka.
Ale jen tam prostě nacpala ty náušnice, žádná jehla. Ale taky žádná bolest ani krev. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 13:55

Já jsem posera, takže sama určitě ne 😄 zkusím ještě jiné náušnice 😂

• Citovat
  • Nahlásit
64677
6.10.21 14:01

Normálně jsem vzala náušnici a zabrala :mrgreen: :lol: jinak pichat uši chodím ke své taterce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22883
6.10.21 14:24

Udělají ti to na chirurgii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1609
6.10.21 14:41
@Anonymní píše:
Já jsem posera, takže sama určitě ne 😄 zkusím ještě jiné náušnice 😂

kostka ledu, nausnici poradne vydezinfikovat a pak uz jen rychle, ochladit misto, vzit nausnici a zabrat… bude z toho troska krve tak pak vzit jeste nejakou dezinfekci, misto potrit a tak tyden dva tu nausnici pak nevyndavat, ale poctive kazdej den vydezinfikovat tak 2×-3× a s tou nausnici v ty dirce manipulovat aby se tam udelalo vetsi misto a opetovne to nemelo tendenci zarustat. Delala jsem to takto dva roky zpatky a fakt to zas tak hrozny nebylo a jen proste me ten laucek prvnich par dni trosku bolel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18648
6.10.21 14:57

Chirurgie, piercer, u nas i v jednom kosmetickém salonu nebo kadeřnictví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
6.10.21 15:34

Já bych šla normálně do piercingového studia. Předpokládám, že je tam největší šance, že ti to píchnou rychle a dobře.

Někde u doktora by mně osobně bylo blbý otravovat kvůli dírkám, když tam mají spoustu pacientů se zdravotními problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat