Volby 2021: Koho (ne)kroužkovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 09:31

Volby 2021: Koho (ne)kroužkovat

Přemýšlím nad tím, koho z politiků zakroužkovat. Žiji v zahraničí, takže volit budu v Ústeckém kraji, kde vůbec nikoho neznám. Žádná strana mi zcela nevyhovuje, ale volit chci pravicovou stranu, takže zvažuji mezi SPOLU a TSS.
Je tu někdo nechvalně známý, kdo má za sebou skandály, pochybné známé, dělá něco nekalého nebo je nedůvěryhodný?
A naopak, máte nějaký tip na slušného člověka, který je proti zbytečné buzeraci, byrokracii, chce snižovat daně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4069
6.10.21 09:44

Já myslela, že je to zas nějaká propagace svateb homosexuálů. Teď na mě ta jejich kroužkovací reklama vyskakuje všude. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4257
6.10.21 10:04

Nekrouzkuj, a nema cenu volit jine strany nez ty velké, jinak to je ztrata hlasu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 10:06
@Kaileee píše:
Nekrouzkuj, a nema cenu volit jine strany nez ty velké, jinak to je ztrata hlasu

Já kroužkovat chci, protože tím můžu nejvíce přispět k vybrání kandidáta či strany, kteří budou nejlépe zastupovat mé zájmy.

• Citovat
  • Nahlásit
27792
6.10.21 10:32
@Anonymní píše:
Já kroužkovat chci, protože tím můžu nejvíce přispět k vybrání kandidáta či strany, kteří budou nejlépe zastupovat mé zájmy.

tvé zájmy? když žiješ v zahraničí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25200
6.10.21 10:38
@Kaileee píše:
Nekrouzkuj, a nema cenu volit jine strany nez ty velké, jinak to je ztrata hlasu

tak Spolu je aktuálně v průzkumech druhá…

Zakladateli, nejsem z Ústí, tak moc nepomůžu.
Já u nás zvažuju zakroužkovat ženy (je na to i iniciativa), ženských je v politice pořád málo, tak proč ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7697
6.10.21 10:45
@Anonymní píše:
Přemýšlím nad tím, koho z politiků zakroužkovat. Žiji v zahraničí, takže volit budu v Ústeckém kraji, kde vůbec nikoho neznám. Žádná strana mi zcela nevyhovuje, ale volit chci pravicovou stranu, takže zvažuji mezi SPOLU a TSS.
Je tu někdo nechvalně známý, kdo má za sebou skandály, pochybné známé, dělá něco nekalého nebo je nedůvěryhodný?
A naopak, máte nějaký tip na slušného člověka, který je proti zbytečné buzeraci, byrokracii, chce snižovat daně?

Protože v mém volebním obvodu bych hlas žádnému uskupení, které v průzkumech dosahuje alespoň hranici blízké 5% hlasů nemohl, jedu na voličský průkaz volit také do Ústeckého kraje a tam nemám problém volit právě SPOLU. Preferenční hlasy dávat nejspíš nebudu, prostě jen zvolím volební stranu. Pokud bych zůstal volit ve svém kraji, musel bych zřejmě dát hlas Urzovi, protože jinak jsem měl ke všem výhrady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10751
6.10.21 10:58

@Premek_Orac anarchokapitalisti tvuj hlas nechtějí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 11:14
@Premek_Orac píše:
Protože v mém volebním obvodu bych hlas žádnému uskupení, které v průzkumech dosahuje alespoň hranici blízké 5% hlasů nemohl, jedu na voličský průkaz volit také do Ústeckého kraje a tam nemám problém volit právě SPOLU. Preferenční hlasy dávat nejspíš nebudu, prostě jen zvolím volební stranu. Pokud bych zůstal volit ve svém kraji, musel bych zřejmě dát hlas Urzovi, protože jinak jsem měl ke všem výhrady.

Znáš tam někoho?

• Citovat
  • Nahlásit
7697
6.10.21 12:16
@Anonymní píše:
Znáš tam někoho?

Osobně ne. Což mi možná tu volbu usnadňuje :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7697
6.10.21 12:18
@Cenarius píše:
@Premek_Orac anarchokapitalisti tvuj hlas nechtějí

A taky jej tedy nedostanou :-), ale trochu mě to mrzí. Urza a jeho paní mi jsou ne všemi, ale mnoha názory sympatičtí, navíc mám obecně rád takové (polo)blázny, kteří žijí nějakou vizí a jdou si za ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17809
6.10.21 12:20

Spolu ma momentálně celkem slušnou šanci na dobré umístění, tipuju že bude v prvních 3.

Momentálně frčí kampaň na ženy do politiky, tak můžeš přispět a vybrat nějakou ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 12:23
@Premek_Orac píše:
Osobně ne. Což mi možná tu volbu usnadňuje :-)

Nemusíš je znát osobně, stačí je trochu sledovat přes zprávy, soc. média a jiné.

• Citovat
  • Nahlásit
4009
6.10.21 12:28

Já bych třeba nekroužkovala nějaké kandidáty s dolních míst, protože snad ta strana ví, jak tu kandidátku poskládala. Kroužkuju v komunálních volbách, tam mi to smysl dává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 12:33
@jednoslunicko píše:
Já bych třeba nekroužkovala nějaké kandidáty s dolních míst, protože snad ta strana ví, jak tu kandidátku poskládala. Kroužkuju v komunálních volbách, tam mi to smysl dává.

Jak tu kandidátku podle tebe poskládala?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat