Alzabox názor

Anonymní
6.10.21 21:43

Alzabox názor

Ahoj,

omlouvám se za anonymitu. Chtěla bCh vědět váš názor. Je to cca 4 měsíce, kdy jsem si objednala na alze zboží. Konkrétně šlo o kapsičky pro kočku. Nechalanjsem si balíček poslat do alzaboxu.
Podotýkám, že jsem objednávala pouze toto zboží.
Po sms s kódem jsem si šla vyzvednout balíček a v boxu byly dva. Nejprve jsem nechápala proč, pak mě napadlo, že se kapsičky nevlezly do jednoho balíčku. Když jsem přišla domů, rozbalila jsem první kde byl úplně nově zabalený dost drahý telefon ( podle infa z internetu). Ve druhém balíku byly kapsičky.
Ihned jsem volala do alzy kde mi bylo řečeno abych dovezla mobil do prodejny kterou mám ale cca 50km.
Nabídla jsem, že se sejdu s někým z Alzy u alzaboxu a když mi dají papír o převzetí, mobil jim předám. Toto v telefonu zamítli. Zamítli i moji druhou nabídku, že jim mobil pošlu poštou s tím, že nechám mobil pojistit - cena mobilu je nad 15.000,– a chci od nich proplacení poštovného a pojistného. Taky zamítnuto.
Měla jsem napsat průvodní dopis který jsem odeslala mailem. Do teď žádná reakce, nic. Půlka známých říká, ať si mobil nechám. Druhá, že ne. Já prostě nepojedu někam 50km jenom abych vrátila mobil. Je to chyba jejich tak ať si prijedou oni, no ne?
Na balíčku nebyla ani adresa člověka, kterému mobil patřil, nic.. Človek se přehmátne, když do boxíku zboží dává, stane se ale proč pro něj někdo nepřijede? Alzabox mám asi 3 minuty od domu… Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1397
6.10.21 21:49

Že kecáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 21:54

@fíkofka jak Ti mám dokázat, že ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 21:59
  • Citovat
  • Nahlásit
35637
6.10.21 22:00
@Anonymní píše:
Ahoj,omlouvám se za anonymitu. Chtěla bCh vědět váš názor. Je to cca 4 měsíce, kdy jsem si objednala na alze zboží. Konkrétně šlo o kapsičky pro kočku. Nechalanjsem si balíček poslat do alzaboxu.
Podotýkám, že jsem objednávala pouze toto zboží.
Po sms s kódem jsem si šla vyzvednout balíček a v boxu byly dva. Nejprve jsem nechápala proč, pak mě napadlo, že se kapsičky nevlezly do jednoho balíčku. Když jsem přišla domů, rozbalila jsem první kde byl úplně nově zabalený dost drahý telefon ( podle infa z internetu). Ve druhém balíku byly kapsičky.
Ihned jsem volala do alzy kde mi bylo řečeno abych dovezla mobil do prodejny kterou mám ale cca 50km.
Nabídla jsem, že se sejdu s někým z Alzy u alzaboxu a když mi dají papír o převzetí, mobil jim předám. Toto v telefonu zamítli. Zamítli i moji druhou nabídku, že jim mobil pošlu poštou s tím, že nechám mobil pojistit - cena mobilu je nad 15.000,– a chci od nich proplacení poštovného a pojistného. Taky zamítnuto.
Měla jsem napsat průvodní dopis který jsem odeslala mailem. Do teď žádná reakce, nic. Půlka známých říká, ať si mobil nechám. Druhá, že ne. Já prostě nepojedu někam 50km jenom abych vrátila mobil. Je to chyba jejich tak ať si prijedou oni, no ne?
Na balíčku nebyla ani adresa člověka, kterému mobil patřil, nic.. Človek se přehmátne, když do boxíku zboží dává, stane se ale proč pro něj někdo nepřijede? Alzabox mám asi 3 minuty od domu… Co si o tom myslíte?

Kdybych neměla kupu dětí a nabitý program, s tak drahým mobilem bych radši jela i 50 km, jen abych se ho zbavila. Sice je to jejich chyba, ale pro klid duše bych to udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
6.10.21 22:01

Proč by kecala? Zrovna toto řešila kamarádka. Měla také 2 balíčky v Alza boxu, také se domnívala, že jí to poslali na dvakrát. Neposlali, balicek byl někoho jiného. Také po ní chtěli, ať to doveze x km daleko, nechtěli si pro to přijet. Na poštu neměla čas jít kvůli práci. S slzou domluva žádná. Nakonec na fb stránkách našeho města dohledala člověka, kterému patřil balíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
6.10.21 22:02

Já bych se jim na to taky vyprdla vozit ho tak daleko..taky to mám na jejich pobočku asi 60km…buď ať si pro ten telefon přijedou nebo ať si trhnou…beztak do toho alzaboxu jezdí minimálně ob den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 22:03
@lísteček1 píše:
Proč by kecala? Zrovna toto řešila kamarádka. Měla také 2 balíčky v Alza boxu, také se domnívala, že jí to poslali na dvakrát. Neposlali, balicek byl někoho jiného. Také po ní chtěli, ať to doveze x km daleko, nechtěli si pro to přijet. Na poštu neměla čas jít kvůli práci. S slzou domluva žádná. Nakonec na fb stránkách našeho města dohledala člověka, kterému patřil balíček.

Jenomze ja ho dohledat nemam jak protoze na balicku neni jmeno. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1429
6.10.21 22:05
@Anonymní píše:
Jenomze ja ho dohledat nemam jak protoze na balicku neni jmeno. :nevim:

Tam také nebylo. Dala příspěvek na fb našeho města, že hledá člověka, kterému něco chybí z Alza boxu. Nenapsala konkrétně co. Spojil se s ní ten člověk a řekl, co tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3793
6.10.21 22:05

Ti tam píšou adresu k zaslání, ne?
Se mi nezdá, že by nechtěli zaplatit za poštu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
6.10.21 22:06
@Anonymní píše:
Jenomze ja ho dohledat nemam jak protoze na balicku neni jmeno. :nevim:

Tak víš co je vevnitř..tak napsat na fb stránky města, případně nějakých misnich fb skupin jako bazarky apod…ze kdo čeka balík z Alzy do boxu a neměl ho tam tak že je možná u tebe a vydás ho tomu kdo řekne co v něm mělo být.. to by se případně dalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 22:08

@MrsNorris opravdu tam není, je tam jenom carovy kod, kdy byl balicek odeslany a prelepeny balicek alzackou lepici paskou

• Citovat
  • Nahlásit
3793
6.10.21 22:25
@Anonymní píše:
@MrsNorris opravdu tam není, je tam jenom carovy kod, kdy byl balicek odeslany a prelepeny balicek alzackou lepici paskou

V tom mailu je adresa, kam balík zaslat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10215
6.10.21 22:28

50 km bych taky na pobočku nejela, nemám auto, takže by to byl výlet na celý den. Myslím, že by určitě mělo jít poslat to poštou nebo by ti třeba měli dát kód na Zásilkovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
359
7.10.21 00:18

Vzhledem k tomu, že Alza má vlastní rozvoz, tak ať si pro to přijedou. Fakt nechápu jejich pohodlí a nezájem, přitom musí řešit reklamaci toho člověka, který svoje zboží nedostal. Zakladatelko, ty jsi dobrou vůli vrátit to projevila. Rozhodně by bylo špatné si to nechat, přišlo by se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat