Zdražení plen, skutečně?

Anonymní
7.9.20 22:58

Zdražení plen, skutečně?

Ahoj holky. Omlouvam se za blby dotaz. Nejsem si teď totiž úplně jistá, jestli v obchodě nedošlo k záměně cen, prolítla jsem to zběžně. Kupuji synovi pleny Pampers sleep&play teď vel. 5 - ty oranžové. Jsou super savé na hraní i spaní a hlavně fakt tenké jako kdyby žadnou neměl… a doposud stály 250,– a teď jsem viděla 350,– a málem mě vypadli oči. Zdražení o 100,–? Nebo to fakt mohla být jen chyba v cenách? Né že by mě šlo o cenu, ale teda je to šílený až se mi nechce věřit. To nás jako koronavir měl položit, aby jsme přijali eura nebo tohle mi už hlava nebere. Víceméně nemít manžela a jen rodičák, tak se asi nebudu jenom divit. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7107
7.9.20 23:06

Překontrolovala sis, kolik je kusů plen v balení? Já to vždycky přepočítávám, jak to vychází na 1 plenu. Jinak celkově vnímám Pampers jako dražší kategorii. To však záleží na tobě, jestli zkusíš i nějaké levnější, určitě to zákonitě neznamená, že kvalita bude horší. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
7.9.20 23:12

Já teď přesně tyhle koupila z nouze (mimochodem totální přešlap). V Tetě, velikost 4, 50ks, 220kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 23:13

@Petule030 Jj. Klasický co beru. Tyhle ani snad ve vice kusech.
Ano, zkousela jsem i jiné, ale zadny pleny nebyly takhle tenký. Jsou savé - nikdy nepropustily a jsou opravdu tenounké, skoro jako kdyby plenu neměl.
Třeba vlhcene ubrousky jsem milovala obycejny Bevola - a ted uz je snad ani nevyrabi nebo alespon u nas dlouho nedovezli :nevim: pleny od teto znacky super velikost 1, ale dalsi uz ne. Moc tlusté. Ostatne jako vsechny jiny co jsem zkousela a to. i jine druhy pampers - ty sleep&play jsou proste uplne jine :nevim:
Vsechny pleny co jsem zkousela byli silne, zadne se temhle sleep&play nepodobaly.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 23:15

@Petula306 Ja si nemuzu ztezovat. :D
Jo, jo nejak takhle byla ta cena jeste minuly tyden a dnes 350,– 8o tak treba jsem se fakt jen prekoukla

• Citovat
  • Nahlásit
1915
7.9.20 23:16
@Anonymní píše:
Jo, jo nejak takhle byla ta cena jeste minuly tyden a dnes 350,– 8o tak treba jsem se fakt jen prekoukla

Já je kupovala v sobotu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10393
7.9.20 23:18

Budou to různá balení. Já teda zrovna tyhle nikdy nepoužívala, moje děti se po Pamperskách opruzovaly a obyčejné plíny z Alberta v akci jim seděly líp a stály podstatně míň. Ale nechápu ty nářky, že by ses bez manžela divila. To je snad normální, že buď si někdo na dítě vydělá dopředu (udělá si dostatečné úspory), nebo žije ve stabilním svazku a živí je druhý vydělávající rodič, nebo je tedy odkázán pouze na pomoc státu a v tom případě je asi v pořádku, že ta pomoc nestačí na nejdražší plíny a další značkové věci, ale volí levnější neznačkové výrobky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
7.9.20 23:28
@Anonymní píše:

Mě tyhle děti dost procuravaly, prokakavaly, ale pravda jsou to asi jediné Pampers, co nesmrdi chemii a jsou i tenké…

Je možné, že třeba byly předtím v akci a tohle je jakože normální cena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4108
8.9.20 00:06

?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
8.9.20 00:54

Pampersky jsem používala od začátku a kupovala pouze v akci. Důsledně jsem přepočítávala cenu za kus. A pak jsem vyzkoušela obyčejné z Teska a jiné už jsme nechtěla. Oranžové jsem zkusila dát a zklamání. Protékaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
8.9.20 02:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Omlouvam se za blby dotaz. Nejsem si teď totiž úplně jistá, jestli v obchodě nedošlo k záměně cen, prolítla jsem to zběžně. Kupuji synovi pleny Pampers sleep&play teď vel. 5 - ty oranžové. Jsou super savé na hraní i spaní a hlavně fakt tenké jako kdyby žadnou neměl… a doposud stály 250,– a teď jsem viděla 350,– a málem mě vypadli oči. Zdražení o 100,–? Nebo to fakt mohla být jen chyba v cenách? Né že by mě šlo o cenu, ale teda je to šílený až se mi nechce věřit. To nás jako koronavir měl položit, aby jsme přijali eura nebo tohle mi už hlava nebere. Víceméně nemít manžela a jen rodičák, tak se asi nebudu jenom divit. 8o

Na online Tescu 42ks za 269,–. Já je měla ráda u nejstarší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1608
8.9.20 06:50

Mrkni se na fb na marketplace a kup od někoho, kdo už je nepotrebuje a vyjde tě to nejlevněji :) Koupila jsem ted pampers premium care, velikost 5, za 4,50Kc za 1 plinu. Pan mi to dokonce přivezl až před barák :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16144
8.9.20 06:56
@Amalthea píše: ?

42 kusů a 58 kusů je dost rozdíl, tak je asi normální, že je to dražší, ne? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16144
8.9.20 06:56
@Anonymní píše:

podívej se na počet kusů plen v balení :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4108
8.9.20 08:23
@stinga píše:
42 kusů a 58 kusů je dost rozdíl, tak je asi normální, že je to dražší, ne? :mrgreen: :mrgreen:

No však právě, proto to sem dávám, protože zakladatelka tvrdí že jiné balení s jiným počtem kusů ani neexistuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama