Velikost plenek

47
2.9.20 17:28

Male plenky?

Ahoj potrebovala bych poradit ohledne velikosti plenek…mala vazi 3,6 kg, používáme Bella happy velikost 1.pres bříško zapínam plenku tak ze se mám ty dva suché zipy částečně přes sebe (tudíž malé určitě přes bříško nejsou ), ovšem na nozickach má vždy úplně otlačene gumicky (pokud zajedu pod gumicky, tak prostoru tam je dost).Nezdaji se mi ovšem ty otlacene gumicky na nozickach (a otlacene jsou opravdu řádně)…mám zkusit změnit značku nebo velikost nebo je to proste v pořádku…dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
892
2.9.20 17:34

Klidne můžeš změnit i velikost i značku, já myslim, že dvojka bývá od 3 kg? Takže by ji tvoje holcicka mohla mit. Třeba by byly pohodlnější ;)

a co dříve, taky měla ty nožky tolik otlačené, nebo je to až teď? Kdyby to měla od začátku, zkusila bych jinou značku. Jinak bych už dala větší velikost od stejné značky, pokud vám vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60457
2.9.20 20:41

@andreabak c. 1 jsem použila tak první týden, pak měly děcka to same, přešla jsem na 2. Vyzkoušej i různé značky, vesměs mívají i menší balení.. 2 jsou tuším 3-6 kg? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
2.9.20 20:51

@andreabak určitě bych zkusila větší velikost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
2.9.20 22:24

Moc vám dekuji, zitra skocim koupit větší a uvidime ;)
@Semtex predtim ty otlaky nemela, takze opravdu zkusim vetsi :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18451
6.9.20 12:06

Jednoznacne vetsi plenky, ja prechazela vzdy daleko driv, nez doporucuji dle kg, radeji vice utahnu lepeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
15.9.20 13:56

Opak

Ahoj, upřímně, já řeším opak. Malý má vel. 2 ve skoro 11 měsících… Ano, jsme tím vtipný všude. Pravda je, že na lehce přes 8kg a je štíhlý a dlouhý. Takže závěr, vůbec bych nekoukala na váhu, ale prostě zkusit co bude sedět. My používáme Huggies žlutá barva balíku, elitte soft myslím, že se jmenují a mají i „kapsu“ na zádech proti pokadeni. Za mě top ve všech směrech, kam se hrabou opevovane pampers v té jejich hurá premium verzi ;) 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18451
17.9.20 20:54

Recenze na plenky prosím vkládejte i sem , díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu