Zdrhnul křeček

2383
26.7.13 21:13

Zdrhnul křeček

Si asi budete klepat na čelo… :lol: :lol:
Se asi sblaznim, půl dne naháním křečka, doma žádnej salát na kterej ho nalákat, už mě :cert: :cert: :cert: Zjistila sem to když sem si brala triko ze skříně 8o 8o málem mě mrsklo, myslela sem že máme doma krysu, pak mě napadlo podívat se do klece a křeček fuč. A nechce se haj. l nechat chytit a taťku nemáme doma. Ten to má spočítaný frajer :cert: :cert: Už ste někdo chytali křečka?

Tohle téma je asi spíš pro pobavení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

valkil
26.7.13 21:14

Potkana ze stoupaček :lol:

• Citovat
  • Upravit
26.7.13 21:16

Jednou mi utekl, ale nepřežil útok mojí babičky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black

@nicolle24 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já je loni chytala pořád :mrgreen: několikrát i šest kousků najednou :pankac: taky hady a želvy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2383

@valkil a chytla si? Já se tady téhle havěti bojím, ale skoro sem ho měla a zmetek mě nějak přeskákal a teď na mě čumí z podpostele :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
26.7.13 21:17
@valkil píše:
Potkana ze stoupaček :lol:

kecáš 8o no to by mě švihlo :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
2383
26.7.13 21:18
@Žirafátko píše:
Jednou mi utekl, ale nepřežil útok mojí babičky :roll:

No to sem právě nechtěla, nejdřív sem ho chtěla majznout smetákem, pak sem na něj zkoušela hodit ručník, si tady připadám jak magor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31864
26.7.13 21:18

Třeba se vrátí do pelechu. Sám. Přece jenom tam má doma, žrádýlko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
26.7.13 21:20
@Burj Chalifa píše:
Třeba se vrátí do pelechu. Sám. Přece jenom tam má doma, žrádýlko…

myslíš že sám vyskáče na stul 8o? Hele už je na vycházce asi 3 dny to sme mu napodled dávali žrádlo a přítel asi zapomenul zavřít víko, nebo je ten náš fakt rambo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4170

Tak zrovna teď jsme o tom mluvily u nás v diskuzi :lol: :lol: Prý ho chytali tak, že natáhli v bytě igelit, aby slyšeli, kudy křeček chodí :mrgreen:
https://www.emimino.cz/…kovani/1802/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil

Bylo mi 16 a měla jsem ho první den. Na salám nakonec přišel. pak jsem ho vycvičila a už nezdrhal.

• Citovat
  • Upravit
7199

@nicolle24 jeee je :) nejlepsi je bejt v klidu pockat na vecer nasypat zradlo ke svetlu od pustene tv a cihat.do 5 minut je tam hod na nej deku. a nebo do sklenice jidlo vleze tam ven uz ne :) ja mela doma 32 dzungaraku tohle bylo porad :) stastnej lov a bacha radi hnizdej v sedackach prohryzou se za par minut

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2836
26.7.13 21:21

My jsme křečky uprchlíky lákali na piškoty, základem je zjistit, kam ten syčák zalezla a tam políčit. :D Lovu zdar. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4682
26.7.13 21:21

Zkus mu dát klec na noc na zem a do toho žrádlo a nějaký mňamky, co má rád, jinak ručník na něj házet a tak podobně je blbost, on se bude bát a tuplem nevyleze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
26.7.13 21:23

@nicolle24 Nám jako děckám utekl xkrát. Většinou jsme ho slyšeli v noci když chrastil.Ale chytli jsme ho vždicky. Většinou pod postelou, nebo v peřinách. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama