zduřelé prsíčko

540
21.12.05 21:19

zduřelé prsíčko

ahoj holky,
měla bych dotaz za svou kamarádku. Má devíti měsíční holčičku a ta má už nějakou dobu trošku zduřelé jedno prsíčko.
Ptala se mě, jestli s tím nemám nějaké zkušenosti, ale naše holky takový problém nikdy neměly a tak mě napadlo, zeptat se vás :wink: .
Bude vděčná za každou radu, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
21.12.05 21:32

Peggi, mě říkala moje kamarádka,že to měl i její chlapeček a bylo to,že dlouho kojila a její hormony přecházely s mlíkem do něj a to to způsobilo. tak nevím, zda ti to k nečemu pomohlo. ale takle mi to říkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
21.12.05 21:48

Naše Simča měla zduřelá obě prsíčka, když jsme přišli domu z porodnice. bylo mi řečeno, že to jsou hormony, které má ode mě. Po nějakém čase se to samo srovnalo. Raději bych ale o tom řekla doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
21.12.05 23:39

ahoj, u nás stejně, Terezka má zduřelá obě prsíčka dr nám při roční prohlídce řekla, že je to hormonální - z kuřecího masa a mléčných výrobků. Dobytek je dokrmován nějakým humusem - už si to přesně nepamatuju ten název - a na tak malých dětičkách se to promítá. Máme jít na ko v lednu, jestli se to zlepšilo. Kuřecí dám jen občas, mléčné výr jsem taky omezila, naštěstí mi zas začala dost pít ráno mlíčko, tak snad něco neprokaučujeme. A to jsem si myslela, jak jsou kuřátka zdravá. Hrozný.

Brzké uzdravení a bacha na hormony! mějte se krásně

Nenicka+Terezka 13 m a kousek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
22.12.05 06:11

Ahoj holky

jak jste psaly už víše, je to největší pravděpodbností způsobené hormony, jak z těla matky, tak přidaných ve stravě.

U mě to měl můj nejmladší synek při návratu z porodnice, a dětská dr. mi na to poradila obklady z lihu - namočit čtvereček do lihu a dát na bradavku a nechat. Několikrát jsem to opakovala a prostě to zmizelo.

VVik od květňátek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
22.12.05 09:07

Slyšela jsem, že se to může stát, je to způsobeno hormony z těla matky. V knížce píšou, že se na to hlavně nemá moc sahat. Asi bych to pár dnů pozorovala a pokud by se to nezlepšilo, obrátila bych se na dr. Jinak pokud by dítě bylo po ostatních stránkách OK a vymizelo to, tak bych to asi nijak zvlášť neřešila. Ivča_K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
22.12.05 09:11

Marty1,
je to pěknej humus, známýmu se stalo, že po se ho doktor po rozboru krve ptal, kdo že mu to psal ty antibiotika, co má v krvi, že o tom nic neví. Známej povídá, že žádný nebral. Vysvětlilo se to - bylo to z kuřat :x :x :x . Já už třeba celý kuře vůbec domu nekupuju, dyk to má 1,5 kila. To je kuře? To je slepice!!!!!!!!!!!! Já chci kuřátko, kolem 900 g, ne takovouhle krávu. Vyháněj to vším možným, aby to rychle vyrostlo a nebylo to nemocný a nám to potom cpou na talíř. Nechápu, jak někomu může vadit diskuze o bio potravinách. Ivča_K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
22.12.05 09:58

Ahoj, tak ja bych s timto problemem zasla k Dr. Toto zdureni se muze vyskytnout kolem 4dne i pozdeji a muze pretrvavat i tydny ale v 9m… Je to reakce na pokles materskych hormonu v krvi novorozence po oddeleni ditete od matky, souvisi to i s vlastni hormonalni tvorbou. Vyjimecne se komplikuje zanetem prsni zlazky ktery je nutne lecit ATB. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
22.12.05 10:03

Jeste k tem kuratum taky jim davaj hormon aby zadrzovali vodu, aby pak byly tezky no a taky se mi stava ze v kureti byvaj kousky ledu. No jo ale to sem slysela i o rajcatech zas aby vydrzeli dlouho cerstvy, no a i o citronech a pomerancich… Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama