Zelená stolice plus ublinkávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkalosinova
Nováček 2 příspěvky 25.01.19 22:55
Zelená stolice plus ublinkavani

Ahoj maminky, mám takový dotaz, náš malý dvouměsíční chlapeček je cca od tři týdnu věku na UM (nutrilon AR + nutrilon Omneo comfort), asi poslední dva týdny má zelenou, silně zapáchající stolici a myslím, ze tam má i hlen. Doktorka dělala stěr, ale výsledky mají být až v pondělí, protože se jim tam prý něco nelíbí. Nemáte někdo podobnou zkušenost, co by to mohlo být? Mám docela strach…aby neměl třeba alergii na laktozu, to je jedine, co mě napadá. Děkuji za každou zkušenost :hug:

Přečtěte si článek: Zelená stolice u kojenců: Kdy značí potíže?

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 25.01.19 23:02

@terezkalosinova kdyby měl alergii na laktózu, měl by problémy už od narození. Co myslíš, je spíš alergie ma bílkoviny kravského mléka a to je podle popisu dost pravděpodobné. Je pak potřeba UM bez BKM, je na předpis, jinak je poměrně drahé.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 25.01.19 23:03

Jinak pokud by to opravdu byla alergie na BKM, snad Tě uklidní, že z toho časem většina dětí vyroste - střeva prostě dozrávají.

Blouby
Povídálka 17 příspěvků 26.01.19 11:36

To co píšu vždycky, za mě změnit mlíko, po nutrilonu je běžná zelená a šíleně smrdící stolice, mrkni na recenze tady u nutrilonu…my jsme měli taky, změnili jsme a máme pěknou žlutou a normálně smradlavoučkou :D ublinkávání nepíšeš jak moc, u miminek to je celkem normální, kryž to není zvracení ve velkém, dát výše matraci a další protiblinkací opatření. Hlen by tam samozřejmě být neměl, ale to posoudí výsledky stěrů, pokud by byly ok, tak bych hned měnila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >