Zelený výtok

Anonymní
25.3.21 13:01

Zelený výtok

Takže bohužel trpím na kvasinky a minulý týden se u mě začaly projevovat slabé příznaky, tak jsem začala požívat Femigel, každý večer půlku té tuby. Nikdy před tím jsem ho nepoužívala, bohužel ještě nemám vychytané, co volně prodejného by mi na ně zabíralo, zatím jsem měla pouze POLYGYNAX předepsaný od gynekoložky. Zároven hned po prvním podání Femigelu se u mě objevil zelený výtok s kousky hlenu nebo k čemu bych to přirovnala. Před tím jsem měla výtok normální bílý, ted je opravdu silný celý den. Může to být tím, že mi třeba nesedl? I když žádné pálení ani svědění po aplikaci necítím. Děkuji za odpovědi :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63029
25.3.21 13:17

Asi to není úplně normální.. Koupila bych canesten čípky.. Popř k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
25.3.21 14:26

Zelený je na antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
25.3.21 14:53

Zelený výtok je opravdu na antibiotika. Sama jsem ho měla a doktor mi okamžitě nasadil polygynax a dobrý. Jakmile přeléčíš tohle, tak ti možná pomůžou ty volně prodejné krémy na kvasinky.
Doporučuju užívat probiotika a k tomu ubrat na sladkostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
25.3.21 15:34

Určitě zajít k dr. si nechat udělat stěry a nasadit antibiotika. Věčný cpaní globulí tomu nepomůže. Jestli na to trpíš, tak bude potřeba omezit sladké, bílou mouku atd. A doporučila bych probiotika Pearls pro ženy. Popř. přeléčit partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat