Žena Váha a muž Štír

23
5.1.21 09:55

Žena Váha a muž Štír

Ahoj zdravím všechny, chci se zeptat jestli doma máte někdo takovou kombinaci partnerů? :) Případně jak spolu vycházíte? Děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10166
5.1.21 10:08

@AhaMhh Můj muž je štír ale já nejsem váha, jsem beran :mrgreen: Podle horoskopu jsme se měli už dávno zabít, zatím se tak nestalo, jsme spolu už hodně dlouho.
Každý člověk je jiný a nedá se přece posuzovat podle znamení zvěrokruhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2630
5.1.21 10:10

To se ještě někdo dnes rozhoduje podle znamení? Jsem myslel, že to byla móda tak před 10-30 lety naposled. Ale ono zase není špatné hodit neschopnost fungovat ve vztahu na něco mezi nebem a zemí, co funguje nezávisle na nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
5.1.21 10:44

Tak já jsem váhy a muž je štír a funguje to asi tak, občas zataženo, občas bouře, ale převážně v pohodě. Nemyslím si ale, že s tím má něco společného to, jaké je kdo znamení. Jaké si to mezi sebou uděláme, tak to máme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
5.1.21 10:53

Já jsem váha, chlap je štír. Občas se rozčílí nad mou nerozhodností :mrgreen: Jinak jsme spolu 10 let, občas proběhne hádka, asi jako v každém vztahu. Měla jsem babičku ve štíru a vycházela jsem s ní perfektně, tak nevím, o čem to vypovídá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
5.1.21 11:02

A jeho povaha?

Aha já mám totiž partnera štíra a problém je v tom, že už je rozvedený a jako by se neuměl zbavit minulosti. Takže jak říkáte někdy jako na houpačce jindy je jak miláček, jen prostě je to povaha, že by chtěl být s každým za dobře a když se jedná o minulost neumí si bouchnout… V tom taky vzniká moje nedůvěra k němu, protože nevím jestli mu můžu věřit. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 11:13

Jsem narozená ve znamení Vah, partner je Štír a je rozvedený, v létě se chceme vzít. Klape nám to skvěle, ale nutno říct, že to není jen dílem slunečního znamení. Není štír jako štír, záleží na ascendentu a postavení ostatních planet, na věku, rodinném zázemí, životních zkušenostech, na profesi a na miliardě dalších věcech. Takže podle slunečního znamení se to rozhodně nedá určit. Obecně se o Štírech říká, že neumí moc odpouštět a když ano, tak nezapomínají. Když je někdo zraní, je těžké až skoro nemožné získat zpět jejich důvěru. A nemají daleko k odplatě. To mi sedí tak nějak ke všem štírům, co znám, ale jak říkám, záleží taky třeba na ascendentu, bez jehož určení je sluneční znamení jen obecnou a nevypovídající charakteristikou mnoha lidí.

• Citovat
  • Nahlásit
7246
5.1.21 11:27

Nojo, se Stirem se hadat napriklad, to je jako bruska v pr.deli :lol: Pritel je Stir, ja jsem Rak, coz ma byt idealni. A asi je. Ja zvladam jeho dramaticnost, on me obcasne precitlivele propady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14152
5.1.21 13:12

Máma je štír a otec váha, jsou spolu už dlouho. Ale hádky a rozpory se najdou všude…

P. S.: Vždycky, když vidím podobné téma, vzpomenu si na hlášku „Některé vztahy prostě nemůžou fungovat. Zvlášť, když jeden je kozoroh (Ahoj, ahoj, těší mě! :mavam: ) a ten druhej je de.bil“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2670
5.1.21 14:00
@AhaMhh píše:
Aha já mám totiž partnera štíra a problém je v tom, že už je rozvedený a jako by se neuměl zbavit minulosti. Takže jak říkáte někdy jako na houpačce jindy je jak miláček, jen prostě je to povaha, že by chtěl být s každým za dobře a když se jedná o minulost neumí si bouchnout… V tom taky vzniká moje nedůvěra k němu, protože nevím jestli mu můžu věřit. :?

On to asi treba vodnar delat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
5.1.21 14:05

Mě to s bývalým manželem nevyšlo protože já jsem lev a on je debil… :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 13:19

Můj ex je štír, já zase rak s asc. ve vahách a hádky nebyly jen kvůli tomu, že já uměla ustupovat a slevovat ze svých požadavků (uměla jsem se podřídit). Zajímavé je, že to byl štír, který měl venuši ve štíru :D, takže v milostných vztazích takový kovaný štír.

Co mi někdy přišlo, že byl trochu manipulátor a nikdy jsem mu zcela nedůvěřovala, měla jsem podezření na nevěru, nikdy se tedy nepotvrdilo, ale prostě…přišlo mi, že lže a některé věci si upravuje, aby mě neztratil.

Často mi hlavně zezačátku připadal jakoby „bezcitný“, chladný, ale časem mi přišlo, že prostě skrytě touží po náklonnosti, něze, mazlení, k někomu se jakoby „upnout“, aby nebyl tak sám, ale otevřeně si o to nikdy neřekl, takže i tahle záhadnost a nedostupnost mě na něm točila a možná bychom se ani nerozešli, kdyby byl v tomto ohledu otevřenější.

Já prostě potřebovala slyšet, že jsem na prvním místě, že mě má rád, ale on to nikdy neřekl ani přibližně, když jsem se ho na rovinu zeptala, tak jen bezbarvě odpověděl že mě má rád a nic víc, tím to zhaslo. Vždycky se pak jakoby stáhnul a najednou byl zase chladný a nedostupný, cynický. To mě po čase přestalo bavit, protože mě to neskutečně unavovalo, neměla jsem jistotu jestli mě má rád, nebo je v tom jenom snadná dostupnost sexu nebo co a odešla jsem, a to i přes to, že měl dny kdy byl neskutečně milý s pečovatelskými sklony, přiskočil, aby podal kabát, přikryl mě, když spadla peřina, změnil si plány jenom aby mě mohl přivést k doktorovi… Nicméně po sdělení, že odcházím mi ani nijak nebránil, takže se mi jen potvrdilo to, že „zase až tak mě nežral“ Ale on se občas i teď ozve, jak se mi daří, co dělám, jestli se nechci vidět… nějak ten kontakt nejde zcela přetrhnout, ani po letech.

• Citovat
  • Nahlásit
2670
6.1.21 13:28
@Eloa píše:
Mě to s bývalým manželem nevyšlo protože já jsem lev a on je debil… :lol: :nevim:

On mozna rika, ze je kozoroh a ty krava. Ve finale jste treba krava a debil. a to potom tezko muze klapat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
6.1.21 17:11

@Pavlik Morozov jo jo máš pravdu Pavlíku, kráva jsem byla určitě velká když jsem si myslela že je dobrej nápad dávat další a další šance agresivnímu alkoholikovi… Naštěstí mi pak došlo že to nemá smysl a táhla jsem doprd*le aby měl chudák klid na to pivo :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.1.21 20:40
@Anonymní píše:
Můj ex je štír, já zase rak s asc. ve vahách a hádky nebyly jen kvůli tomu, že já uměla ustupovat a slevovat ze svých požadavků (uměla jsem se podřídit). Zajímavé je, že to byl štír, který měl venuši ve štíru :D, takže v milostných vztazích takový kovaný štír.

Co mi někdy přišlo, že byl trochu manipulátor a nikdy jsem mu zcela nedůvěřovala, měla jsem podezření na nevěru, nikdy se tedy nepotvrdilo, ale prostě…přišlo mi, že lže a některé věci si upravuje, aby mě neztratil.

Často mi hlavně zezačátku připadal jakoby „bezcitný“, chladný, ale časem mi přišlo, že prostě skrytě touží po náklonnosti, něze, mazlení, k někomu se jakoby „upnout“, aby nebyl tak sám, ale otevřeně si o to nikdy neřekl, takže i tahle záhadnost a nedostupnost mě na něm točila a možná bychom se ani nerozešli, kdyby byl v tomto ohledu otevřenější.

Já prostě potřebovala slyšet, že jsem na prvním místě, že mě má rád, ale on to nikdy neřekl ani přibližně, když jsem se ho na rovinu zeptala, tak jen bezbarvě odpověděl že mě má rád a nic víc, tím to zhaslo. Vždycky se pak jakoby stáhnul a najednou byl zase chladný a nedostupný, cynický. To mě po čase přestalo bavit, protože mě to neskutečně unavovalo, neměla jsem jistotu jestli mě má rád, nebo je v tom jenom snadná dostupnost sexu nebo co a odešla jsem, a to i přes to, že měl dny kdy byl neskutečně milý s pečovatelskými sklony, přiskočil, aby podal kabát, přikryl mě, když spadla peřina, změnil si plány jenom aby mě mohl přivést k doktorovi… Nicméně po sdělení, že odcházím mi ani nijak nebránil, takže se mi jen potvrdilo to, že „zase až tak mě nežral“ Ale on se občas i teď ozve, jak se mi daří, co dělám, jestli se nechci vidět… nějak ten kontakt nejde zcela přetrhnout, ani po letech.

Ouuu tak teď jste úplně přesně popsala moje pocity :( Přesně takhle se cítím já s ním ve vztahu… Jeho potřeba manipulovat a mít stále navrch mě už také unavuje… chvilinku je to miláček, tak měsíc, pak mu něco přeletí přes nos a to je zase jako vyměněný chladný atd…

Máte někdo zkušenosti s takovou povahou???
Mi to dělá strašný problém… TAky se v tomto vztahu cítím pořád nejistě, je to jako na houpačce nahoru a dolů, jak už je dobře, můj partner zase něco vymyslí abych se mohla vzteknout… protože vzhledem k tomu že jsem váha potřebuju mít vyváženost, ale on je jako tornádo :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat