Zhoršení deprese

deliska
7.2.16 19:31

zhorseni deprese

Ahojte lidicky potrebuji poradit pul roku uzivam AD ted jsem byla u psychologa a zprava zni vysetreni bez poruch potize se soustredenim zapamatovani si a oslabenou koncentraci v komunikaci castecne otevrena obtizne hleda slova pro popis obtizi latence provazena placem emocni reaktvita silne zvysena s prevazujicimi depresivnimi rozladami s uzkostnym ladenim prechazejici v ataky predevsim v narocnych stresovych situaci casto se vztahne do sveho nitra z hlediska se jedna o uzkostne depresivni syndrom prognosticky nelze predpokladat vyrazne zlepseni nazory prosim :think:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ellusa
7.2.16 19:42

@deliska A co s tebou psycholog dělá, jakou terapii? Jak dlouho a jak často k němu chodíš? Budeš chodit i nadále? Nebo to má být nějaká závěrečná zpráva? Moc nerozumím, proč ti to vůbec dal :think: :think:

• Citovat
  • Upravit
deliska
7.2.16 19:49

Budu chodit nadale zprava je pro obvodniho s psychologem rozebirame danou situaci mam na svoji osobu dost neadekvatni nazory :? Tak proto mam i ty ataky nerada bych skoncila na psycharne

• Citovat
  • Upravit
deliska
7.2.16 19:52

Diagnosticky rozhovor pozorovani projektivni techniky bekuv inventar

• Citovat
  • Upravit
Ellusa
7.2.16 19:56

@deliska Tak se nezabývej tím, co se ve zprávě píše ;). Nepovažuji moc za šťastné, že ti něco takového vůbec psal, teď budeš hloubat, co tím chce říct :roll:. Deprese, ataky a podobné problémy jsou na dlouho, klidně i několik let, nelze čekat zlepšení po pár návštěvách, ale taky je nutné, abys chtěla ty sama se dát dohromady, snažila se na sobě pracovat a odnášet si z těch vašich schůzek to, co tě posune dopředu :hug:

• Citovat
  • Upravit
deliska
7.2.16 20:03

A myslis ze je to na psycharnu :think:

• Citovat
  • Upravit
Ellusa
7.2.16 20:09

@deliska Ale prosím tě :hug: :hug:, a ne, nemyslím :hug:. Musíš vydržet a pracovat na sobě. Důvěřuješ tomu psychologovi? Co bereš za léky?

• Citovat
  • Upravit
deliska
7.2.16 20:12

Ano duveruji a beru asentru pul tablety :hug: :hug: presto diky za nazor :mavam:

• Citovat
  • Upravit
Ellusa
7.2.16 20:16

@deliska Pokud důvěřuješ, tak to je nejdůležitější ;). Tak se drž :hug:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
11.5.19 03:03

Dobrý den měla bych dotaz, dříve jsem brala AD - zoloft50 mg na depresivní poruchu
Pak sem ho vysadila a přestala jsem docházet k psychiatrovi, myslela sem si ze sem naprosto v pořádku tou dobou jsem byla ještě dítě jenže Deprese se mi vrací a kolikrát mam takové horší období sem hodně citlivá prostě se mi chce brečet atd…a mam o sebe strach - že nebudu mit dost síly s tim něco delat je to velice nepříjemné a nikdo z mých blízkých to neví, ráda bych to řekla svému přítelovi ale to je krok číslo dvě první bych potřebovala poradit co proti tomu jak se zatím nijak účinně bránit?
Děkuji moc za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.5.19 03:16

Jinak všem co ještě bojují držím palecky, upřímně jsem ráda ze vidím ze v tom nejsem sama, všem přeji brzké uzdravení a více úsměvů :hug:
Když sem četla tuhle diskuzi potěšila né vaše (všech ) upřímnost ze si to dokážete přiznat a podporovat se :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
11.5.19 05:27
@Anonymní píše:
Dobrý den měla bych dotaz, dříve jsem brala AD - zoloft50 mg na depresivní poruchu
Pak sem ho vysadila a přestala jsem docházet k psychiatrovi, myslela sem si ze sem naprosto v pořádku tou dobou jsem byla ještě dítě jenže Deprese se mi vrací a kolikrát mam takové horší období sem hodně citlivá prostě se mi chce brečet atd…a mam o sebe strach - že nebudu mit dost síly s tim něco delat je to velice nepříjemné a nikdo z mých blízkých to neví, ráda bych to řekla svému přítelovi ale to je krok číslo dvě první bych potřebovala poradit co proti tomu jak se zatím nijak účinně bránit?
Děkuji moc za odpovědi :kytka:

Objednat se k psychiatrovi a na psychoterapii. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13027
11.5.19 10:58

No - alespoň víš, že je blbost vysazovat léky a přestat se léčit jen tak podle vlastního uvážení.

To že jsi v pohodě ti nalhlala deprese, aby zničila veškerou tvou snahu se jí zbavit. A povedlo se jí to.

Máš tu výhodu, že máš zkušenost, že i jen samotné léky ti uleví. Takže se objednej zpátky k psychiatrovi - nebude na tebe protivnej, tuhle chybu, co si udělala zkusí každej druhej pacient, vydrž než za berou léky a mezi tím se objednej na psychoterapii a kromě léků se také začni učit zacházet sama se sebou, aby si depresivní vzorce chování neudržovala a příště si jí nenaletěla, až ti zase bude chtít nalhat něco, co jí udrží u moci.

Plus si pořiď tuhle knížku

https://www.kosmas.cz/…dat-depresi/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.19 00:23

Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...