Zhoršení nočního spánku u ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týna K.
Závislačka 4991 příspěvků 22.02.18 08:07
Zhoršení nočního spánku u ročního

Zdravím všechny, prosím o rady, zkušenosti, možná jen o útěchu :lol: syn je od narození klidné dítě, v noci spával vždycky hezky, dvakrát mliko, od 9m už jen kaše před spaním a pak spal celou noc, mléko až ráno po probuzení. Režim má porad stejný, ale poslední cca měsíc je to v noci hrozne. Jde spát jako obvykle mezi 7-8 a v 11 už je vzhůru - vytáhne flašku… ve 2 to samé, pak kolem půl 6 opět a to už je se spaním konečná. Mezitím ještě X krát kňourá, chce dudlík, napít, vrtí se, vyhazuje dudlík z postýlky… přes den je v pohodě, na to, ze většinu noci prokňourá má i dost energie :lol: přes den jeden spánek po obědě, někdy hodinu, někdy 2 a půl… má někdo stejnou či podobnou zkušenost, ze se ze spaveho dítěte stalo dítě nespave? Je to nejake obdobi? Já jsem velký spáč a první syn také, takže mě ten noční kolotoč docela ničí :mrgreen: Předem dekuju za odpovědi a zkušenosti :)

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 22.02.18 08:38

Neboj, je to jen obdobi. Můj první syn byl výborný spac, ale taky mívá obdobi, kdy jsou noci hrozne. Nejhorší bylo asi dva mesice trvající noční buzení, kdyz jsme doma měli čerstvé miminko. To byl kolotoč :lol: Ja mam vypozorovane u toho svého, ze se mu spani horší, kdyz vstřebává nove dovednosti. Po tech posledních dvou mesicich začal mluvit (ale urcite to byla i reakce na miminko). Jakmile se spanek opek hodí do pohody, umí neco nového. ;)

Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 25.02.18 11:00

Náš syn spal do prvního roku úplně ukázkově. Dal si v 10 mlíko a pak až v 5 ráno, spal ve své postýlce. Pak jsme odjeli na dovolenou a poprvé spal delší dobu v „cizí“ postýlce (byl zvyklý na tu svou domu, případně na postýlku u babičky) a začalo peklo. První dny dovolené pořád stál v postýlce a řval, volali nám z recepce hotelu, že si stěžují jiní hosté na křik, a dopadlo to tak, že jsme ho vzali k nám do postele a byl klid. Jenže po návratu domů už zpátky do postýlky nechtěl, takže s námi nakonec spal až do svých 4 let. Musím říct, že díky tomu ale spal pak zase ukázkově, časem i od 10 večer do 8 ráno v kuse. Takže pokud tohle řešení neodmítáš, tak doporučuju.

Týna K.
Závislačka 4991 příspěvků 25.02.18 11:57

@Pucalkovic Amina toto řešení u nás nepřipadá v úvahu, protože už je v posteli nakýblovaný ten starší :lol: teď se to nepatrne zlepšilo, řekla bych, ze to nakonec budou asi zuby :roll:

Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 25.02.18 13:41

@Týna K. :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama