Reklama

Spánek dvojčat 1,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzinovka
Kecalka 173 příspěvků 8 inzerátů 18.02.18 12:48
Spanek dvojcat 1,5roku

Ahoj maminky dvojcat, prosim Vas o radu. Mam dvojcatka holcicky 1,5roku, od narozeni spaly spolu v pokojicku, po roce se ustalilo takto: v 19 do postylek, vetsinou do 15 min spaly a budily se mi 2× na UM, vstavaly v 8.. Jenze pak byly nemocne a ja mela jednu u sebe v posteli.. a ted se stale budi a chce jit k nam do postele, horsi ze ani tady nespi, nekolikrat za noc se budi a place, mame maly byt, takze vzbudi druhou ktera spala relativne dobre.. Nemela jste to nektera takto? Jak jste se zbavily:

1. casteho nocniho buzeni a place
  2. jak jste dostaly ditko z loznice zpet k druhemu sourozenci?

Ted jsou navic nemocne, tskte mam 14 dni max 2 hod spanku v kuse a jsem teda k. o.
Diky za rady.

Reklama

Reakce:

misuled
Kecalka 394 příspěvků 18.02.18 12:57

@Dzinovka casteho nocniho buzeni jsme se zbavili tak, ze deti o dalsi rok vyrostly. Jeden z nich ted chodi do loznice az k ranu, druhy v noci s placem. Predpokladam, ze z toho opet odrostou.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 18.02.18 13:45

@misuled u nás byl půlrok place a nočních děsu v tomto období pořád jsem řešila proč atd.. Pomohlo pouštět večer pohádku na CD jako kulisu a v noci když se vzbudila tak jsme pouštěli dokola zas, nechala jsem ji jemné světýlko a chodila kontrolovat, uklidnovalo ji ze ji přijdu pohladit podržet chvilku za ruku a vybírala si do postele spoustu kamarádů ať jim v noci není smutno.. A pár noci bych zkusila ležet s ní u ní v posteli a postupne odcházela do ložnice

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 18.02.18 13:48

Vím že to je otrava ale já vzdy docházela k malé do postele právě aby nechodila ona pak k nám… A když je nemocná máme nafukovací madraci a ležím u ní v pokoji, když jsme neměli druhorozenou spala u nás ale hned na začátku jsme si říkali že jakmile se uzdraví jde k sobě a každý večer jsem ji to pripominala

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >