Spánek dvojčat 1,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzinovka
Kecalka 173 příspěvků 18.02.18 12:48
Spanek dvojcat 1,5roku

Ahoj maminky dvojcat, prosim Vas o radu. Mam dvojcatka holcicky 1,5roku, od narozeni spaly spolu v pokojicku, po roce se ustalilo takto: v 19 do postylek, vetsinou do 15 min spaly a budily se mi 2× na UM, vstavaly v 8.. Jenze pak byly nemocne a ja mela jednu u sebe v posteli.. a ted se stale budi a chce jit k nam do postele, horsi ze ani tady nespi, nekolikrat za noc se budi a place, mame maly byt, takze vzbudi druhou ktera spala relativne dobre.. Nemela jste to nektera takto? Jak jste se zbavily:

1. casteho nocniho buzeni a place
  2. jak jste dostaly ditko z loznice zpet k druhemu sourozenci?

Ted jsou navic nemocne, tskte mam 14 dni max 2 hod spanku v kuse a jsem teda k. o.
Diky za rady.

Reklama

Reakce:

misuled
Kecalka 334 příspěvků 18.02.18 12:57

@Dzinovka casteho nocniho buzeni jsme se zbavili tak, ze deti o dalsi rok vyrostly. Jeden z nich ted chodi do loznice az k ranu, druhy v noci s placem. Predpokladam, ze z toho opet odrostou.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 18.02.18 13:45

@misuled u nás byl půlrok place a nočních děsu v tomto období pořád jsem řešila proč atd.. Pomohlo pouštět večer pohádku na CD jako kulisu a v noci když se vzbudila tak jsme pouštěli dokola zas, nechala jsem ji jemné světýlko a chodila kontrolovat, uklidnovalo ji ze ji přijdu pohladit podržet chvilku za ruku a vybírala si do postele spoustu kamarádů ať jim v noci není smutno.. A pár noci bych zkusila ležet s ní u ní v posteli a postupne odcházela do ložnice

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 18.02.18 13:48

Vím že to je otrava ale já vzdy docházela k malé do postele právě aby nechodila ona pak k nám… A když je nemocná máme nafukovací madraci a ležím u ní v pokoji, když jsme neměli druhorozenou spala u nás ale hned na začátku jsme si říkali že jakmile se uzdraví jde k sobě a každý večer jsem ji to pripominala

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama