Spánek dvojčat 1,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dzinovka
Kecalka 178 příspěvků 5 inzerátů 18.02.18 12:48
Spanek dvojcat 1,5roku

Ahoj maminky dvojcat, prosim Vas o radu. Mam dvojcatka holcicky 1,5roku, od narozeni spaly spolu v pokojicku, po roce se ustalilo takto: v 19 do postylek, vetsinou do 15 min spaly a budily se mi 2× na UM, vstavaly v 8.. Jenze pak byly nemocne a ja mela jednu u sebe v posteli.. a ted se stale budi a chce jit k nam do postele, horsi ze ani tady nespi, nekolikrat za noc se budi a place, mame maly byt, takze vzbudi druhou ktera spala relativne dobre.. Nemela jste to nektera takto? Jak jste se zbavily:

1. casteho nocniho buzeni a place
  2. jak jste dostaly ditko z loznice zpet k druhemu sourozenci?

Ted jsou navic nemocne, tskte mam 14 dni max 2 hod spanku v kuse a jsem teda k. o.
Diky za rady.

Reakce:
misuled
Kecalka 422 příspěvků 18.02.18 12:57

@Dzinovka casteho nocniho buzeni jsme se zbavili tak, ze deti o dalsi rok vyrostly. Jeden z nich ted chodi do loznice az k ranu, druhy v noci s placem. Predpokladam, ze z toho opet odrostou.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 18.02.18 13:45

@misuled u nás byl půlrok place a nočních děsu v tomto období pořád jsem řešila proč atd.. Pomohlo pouštět večer pohádku na CD jako kulisu a v noci když se vzbudila tak jsme pouštěli dokola zas, nechala jsem ji jemné světýlko a chodila kontrolovat, uklidnovalo ji ze ji přijdu pohladit podržet chvilku za ruku a vybírala si do postele spoustu kamarádů ať jim v noci není smutno.. A pár noci bych zkusila ležet s ní u ní v posteli a postupne odcházela do ložnice

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 18.02.18 13:48

Vím že to je otrava ale já vzdy docházela k malé do postele právě aby nechodila ona pak k nám… A když je nemocná máme nafukovací madraci a ležím u ní v pokoji, když jsme neměli druhorozenou spala u nás ale hned na začátku jsme si říkali že jakmile se uzdraví jde k sobě a každý večer jsem ji to pripominala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >