Problém se spánkem (5. měsíční mimčo)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabule07
Povídálka 14 příspěvků 04.02.18 03:19
Problém se spánkem ( 5 měsíční mimčo)

Ahoj holky. Mám doma holčičku, ktera bude mít za týden 5 měsíců. Cca od jejich dvou měsíců je na UM. A také už jsme po druhém očkování. Proč tady vůbec píšu? Tento týden měla malá 3 dny teploty, takže přes den měla vždy kňouravou a v noci toho také moc nenaspala. Téměř celé dny jsme proskakali na balóně, to jediné ji dokázalo nějak zklidnit. Nakonec šlo jen o nějaké malé nachlazení, tudíž nic vážného. Teď už jsme 2.den bez teplot ale ty probdělé noci se nijak nelepší a já už opravdu pádam na hubu :-( usíná mi klidně i po po půlnoci má rukou, když ji položím do postele tak je za 10 min vzbuzena a pláče. Vezmu na ruce, chvilku ji pochovam a je klid. Pak zase položím a za nějakou dobu zápase pláče. Stane se výjimečně, že by teď v noci poslala třeba 1h vkuse. Doteď spinkala krásně, 5-7 h. :-( Nevím, jestli si nějak vyměnila den a noc, jelikož přes den si dává po hraní šlofíčky. Každopádně já už opravdu nemůžu, nevím co se stalo :-(. Že by stále vliv toho krvavého měsíce co byl? To mi přijde jako hloupost, aby to tak dlouho účinkovalo. Pomalinku začínáme s příkrmy, tzn. pres den jeden banan a po koupani kasička a pak za 3h mlíčko. ( Mame odzkoušeny jeden den zatim) Proto se ptám vás zkušených maminek, jestli se vám to stalo? Co jste dělaly? :,( :,(

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11325 příspěvků 04.02.18 03:39

Neboli ji brisko z kase? nebo z tech bananu?

Gabule07
Povídálka 14 příspěvků 04.02.18 05:16

Ee, bříško to není :-(

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 06:11

A vy zacinate prikrmovani ovocem? Melo by se zacinat spis zeleninou, ze neni tak sladká, ne? :think: Ta kase na ni fakt muze byt tezka… nebo je to proste jen takove blbe obdobi, malej se mi od tech 5 mes. budil co 2h., ale byl teda kojenej. Co kdyby sis ji vzala do postele, abys k ni porad nemusela chodit, nezklidnila by se?

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 04.02.18 06:23

Mojim detem po kazdw nemoci i po ryme trva par dni, nez zacnou spat pekne.

A spis s ni?

Gabule07
Povídálka 14 příspěvků 04.02.18 07:08

Holky právěže v ji mám u sebe v posteli a stejně se furt budí a dneska i do sedmi do rána :-( Jinak z ovoce malá zatím papa jen banán a u Dr nám říkali že můžeme dávat ovoce i zeleninu :-)… špatně spinkání určitě není bříškem, to by plakala jinak a hlavně by se mi narukou neuklidnila během 10 s :-(

Reflex
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 04.02.18 08:23

Očkování dokáže rozházet spaní až na měsíce. Do toho zuby, rýma, úplněk a je to. Vydrž, snad to za pár týdnu bude OK. To houpání na míči je taky chyba, děti pak jsou předrážděné a vyždují to pořád. No, není to lehké.

Gabule07
Povídálka 14 příspěvků 05.02.18 00:29

Doteď jsme na balónu skákali vždy jen po koupání před spaním. Malou trápilo bříško, a tenhle pohyb ji pomáhal. Ale pak hezky zabrala a v noci mi spala do prvního mlíčka i 6h vkuse. Ale teď po té nemocí to je mazec. Snad se to dá nejpozději do týdne dopořádku, jinak nevím :-( přijde mi, jako by měla špatné sny nebo tak něco. Nevím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama