Budíček ve čtyři ráno

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuckaPicka
Stálice 58 příspěvků 28.01.18 05:43
Budíček ve čtyři ráno

Ahoj maminy, malá se rozhodla budit ve čtyři ráno poslední dobou. Ať jde spát v půl sedmé nebo v osum. Prostě ve čtyři je vzhůru. Že se to zase zlepší?? ????

Přečtěte si článek: Návod a tipy, jak uspat miminko

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marben
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 28.01.18 05:50

Určitě :)) ja jsem s prvním také vstavala brzo, teď s miminkem čumím půl noci každy den a čekám, kdy se to zlepší ;)

sportka
Stálice 86 příspěvků 28.01.18 05:58

Tak teď jsme zas usnuli. Budíček ve 4 ráno. Už po několikáté. Takže buď v klídku, nejsi v tom sama. :( Máme 5 měsíců

Kalla1412
Echt Kelišová 8590 příspěvků 28.01.18 06:43

To se mění. Nas mladej to uměl ve 4 rozjet, říkali jsme mu hučák, vydával příšerný zvuky, mrucel a hekal… neplakal ale spát se s ním nedalo. Postupem času se to zlepšilo… teď vstává tak v 7, půl 8

marty5555
Stálice 88 příspěvků 28.01.18 06:45

Moje dite také tak vstává… Je mu 2,5 roku… Neudelas nic… :nevim:

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 28.01.18 06:56

Jasně že ju, zase to přejde bude spát déle. Mohu třeba aspoň potěšit dcera mi vstávala přes rok a půl ve 3 ráno pak cca do 6 a teď ve 4 letech si ještě krásně chrní :). ale ta byla na palici, maldšíuž měl ta období různá většinou po týdnech spát pořádně začíná teď ve třech.

Příspěvek upraven 28.01.18 v 07:28

Alyss1
Závislačka 2859 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 07:06

Tak muj starsi ted v sest. Nicmene 4 taky byla jednu dobu. Proste skrivani, nic se s tim udelat neda.jen se prizpusobit.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 28.01.18 07:23

Ta čtvrtá hodina je snad nějaká přitažlivá…moje malá mi to taky dělá a je to o nervy, aby nevzbudila staršího a sousedy :zed:

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 28.01.18 07:30

Obe moje tak vstavaji po posunu casu. Kazdorocne. Uz toho mam zas plny zuby. Pres leto je to dobry. Jsou hodne venku, min odpoledne spi, takze noce jsou klidny a vstavaji normalne kolem 6. Pres zimu je to katastrofa.

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 28.01.18 07:30

@Alyss1 jj hodně to slýchávám od kámošek že taky ta 4 byla u nich v oblibě a většinou ty děti už zůstaly nespavci že i v 5,6 letech sice spí v noci pěkně a ráno vstávají brzo max 6 až půl sedmé a to ta moje je přesně, je jedno jestli jde spát ve 21 hod nebo 23 stejně úderem nejpozději v půl sedmé budíček. nejstarší spala krásně od miminka a když jí nechám chrní bez problémů do oběda :D

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 28.01.18 07:32

@Verun83 jj v zimě je to ještě horší, mají málo únavy ale léto to miluji jak pěkně brzo usínají :D. U nás zase dělá problém úplněk to tak dvě noci před a během spí úplně blbě co chviličku se budí…

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 28.01.18 07:56
@Kalla1412 píše:
To se mění. Nas mladej to uměl ve 4 rozjet, říkali jsme mu hučák, vydával příšerný zvuky, mrucel a hekal… neplakal ale spát se s ním nedalo. Postupem času se to zlepšilo… teď vstává tak v 7, půl 8

Jo to mi deti obcas delaly taky, ale spis ze zacatku jako mimina - k ránu tlacily, hekaly, plinka tomu pak odpovídala :mrgreen: Ale zase jsme prakticky neznali nebo az na par výjimek (vecerni) kolikovy rev, proste si s tim poradily a vytlacily to ;) Zakl. nepise kolik male je, mne tohle delaly spis jako uplny mimina do tech 2 mes. Spat se pritom fakt neda no, s 1. jsem takhle byla pravidelne vzhuru od 3, pak poradne zabral az treba v 6, 7, ja uz neusnula, hlavne v lete, kdy uz bylo svetlo brzy. Ted s 2. jsem teda asi v nejakem pudu sebezachovy byla schopna usnout i v 10minutove pauze mezi dvema heknutima, kdyz jsem si myslela, ze uz bude spat :lol: Ale vetsinou to trvalo treba pul hodky, max. hodku, a pak bud usnula nebo se vzbudila uplne, kdyz ji probudil nejaky vetsi prd :lol: a na jidlo, samozrejme taky. Ted se zas posledni dobou budi kolem 5., to uz jde - usne treba v pul 6, 6, podle toho jestli je treba prebalit nebo si jen cucne. Kdyz nic necitim, dam jen napit a polozim ji zpatky, chvili u ni jsem a vetsinou jeste zabere. V týdnu uz si pak teda lehnout nejdu, za chvili vstava zbytek rodiny, o vikendu teda jo, to i starsi spi do 8.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 28.01.18 08:11

Nikdy v životě jsem neviděla tolik východů slunce jako na mateřské :mrgreen: Dceři už je 6 a je to mnohem lepší. :)

elena.78
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 28.01.18 08:29
@brumi
@brumi píše:
Jasně že ju, zase to přejde bude spát déle. Mohu třeba aspoň potěšit dcera mi vstávala přes rok a půl ve 3 ráno pak cca do 6 a teď ve 4 letech si ještě krásně chrní :). ale ta byla na palici, maldšíuž měl ta období různá většinou po týdnech spát pořádně začíná teď ve třech.Příspěvek upraven 28.01.18 v 07:28

Proboha, nechcete si to prvně po sobě přečíst? Hrůza. 8o

Russet
Extra třída :D 12103 příspěvků 28.01.18 10:15

Jasně, zlepší se to. Syn se z půl páté propracoval až k půl osmé. Ale když ponocuju, i ta půl osmá je mi málo :oops: Slibuju si, že se vyspím, až bude chodi sám do školy a já nebudu mít směnu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >