Do kdy jste byli Šumaři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 27.01.18 19:34
Do kdy jste byli Šumaři?

Ahooj, do kdy jste byli šumaři? Respektive do kdy jste deti uspavali bílým šumem? U nás frčí vysavač i při nočních buzení, od kdy to ti dite, zvyklé na to, přestalo vyžadovat nebo už dokázalo usnout jiným způsobem? :lol: :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9733 příspěvků 27.01.18 19:35

Nikdy :mavam:

stinga
Závislačka 4894 příspěvků 3 inzeráty 27.01.18 19:38

@Kokoska17 nikdy, není mi tento způsob sympatický

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 27.01.18 19:39

Na jednoho syna to nepůsobilo moc nikdy, na druhého cca do pěti měsíců, pak to přestalo fungovat. A to jsme svého času luxovali klidně několik hodin.

vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 27.01.18 19:45

Ja ani nevim co to je :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 27.01.18 19:49

Nikdy ;) Od narození jsem učila děti usínat v tichu, platí do dnes. Tma a ticho.

Káťa19
Echt Kelišová 8222 příspěvků 19 inzerátů 27.01.18 19:50

Na to jsou dnes aplikace v mobilu :palec: nebo ke stazeni mp3
Ja to pouzivala jen vecer a pres den, v noci nebylo potreba

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 27.01.18 19:51

Taky bych rada učila dite jiným způsobem ale místo 1 hodiny řevu je za 10 min uspano…mít dite, kterému stačí hlazeni apod tak taky budu s radosti psát “nikdy” :lol:

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 27.01.18 19:52

@Káťa19 Však my vysavame z You tube :D A zase přes den to není potřeba, to nám jisti kocarek a satek :D

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 27.01.18 19:54
@Kokoska17 píše:
Taky bych rada učila dite jiným způsobem ale místo 1 hodiny řevu je za 10 min uspano…mít dite, kterému stačí hlazeni apod tak taky budu s radosti psát “nikdy” :lol:

A proč to řešíš? Funguje to, máš klid, ono to přestane jednoho dne fungovat a dítě to dá jasne najevo. Stejně tak v cca sedmi měsících přestalo fungovat zavinutí, místo usnutí najednou řev a konec.
Ale usínat dítě umělo, protože bylo navyklé že položím do postýlky a odejdu.

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 27.01.18 20:00

@Helileli ano to mas pravdu, jednou to přestane. Akorát me zajímá jak to bylo u jiných, někdo mi říkal, ze vysaval ještě v 1,5 roce a to doufám nebude u nás :lol: dat do postylky a odejít jsem zkoušela, ale bylo s revem a akorát manžel ze me dělal zlou matku :zed:

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 27.01.18 20:06

@Kokoska17 no já tehdy položila zavinuté ukojene dítě, zapla lux a šla. Postupně odpadnul ten lux, pak zavinutí a zbylo z toho to položila a sla ;) Z mého pohledu mnohem lepší varianta než uhoupavani na rukou, hopsání na míči a další metody, kdy se takové uspávání prodlužuje, prodlužuje, dokud matka nemá ruce jak opice a tráví většinu večera u dítěte.

Venetia
Hvězda diskuse 38733 příspěvků 27.01.18 20:14
@vertunka píše:
Ja ani nevim co to je :nevim:

takz to slysim poprve

Kelsey
Hvězda diskuse 45124 příspěvků 27.01.18 20:15

Neuspavala jsem je takhle nikdy.
Ale musim priznat, ze vzdy kdyz jsem si sla vysavat nebo foukat vlasy, tak mi sami usnuli. Napr.si hrali na zemi na dece a najednou vytuh. Nebo pod kuch. zidli se doplazili a vytuh.
Nebo kdyz uz spali, tak jsem klidne vzala vysavac a uklizela vc. pokojiku a nikdy je to neprobudilo.

Litta
Extra třída :D 13497 příspěvků 27.01.18 20:17
@Helileli píše:
@Kokoska17 no já tehdy položila zavinuté ukojene dítě, zapla lux a šla. Postupně odpadnul ten lux, pak zavinutí a zbylo z toho to položila a sla ;) Z mého pohledu mnohem lepší varianta než uhoupavani na rukou, hopsání na míči a další metody, kdy se takové uspávání prodlužuje, prodlužuje, dokud matka nemá ruce jak opice a tráví většinu večera u dítěte.
Že ty máš pejska a vychovaného? Super přístup a správné uvažování. :palec:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >