Spaní osmi měsících děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetka2011
Kecalka 188 příspěvků 19.02.18 22:18
Spaní osmi měsících děti

Dobrý den, nevíte někdo čím nebo co je to když naše holčička usne a za noc je 15 krát vzhůru stačí napít a dudlík a usne na dalsich 30min poté se opakuje pláč pití dudlík, kojena není papa hezky. Není to zoubkama toto celé trvá od jejích dvou měsíců.. když si ji vzala moje mamka na noc k nim malá spala 12h v kuse, říkám to je náhoda doma pak zase to samé pláč probdělé noce.. zkusila jsem opět dát k mamce a opět spala 11h v kuse, další den doma opět buzení pláč… Nevíte někdo co to může být proč doma nespi a u babičky prospí celou noc úplně v pohodě?? Jsem z toho velice nešťastná smutná a unavená… Všem děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 19.02.18 22:22

@Anetka2011 Cítí z tebe mlíko, si myslím. Co jí dát do jiné místnosti na noc?

iiiv
Extra třída :D 10765 příspěvků 19.02.18 22:25

Je to normalni :-) u nas to taky tak bylo. Nebo je možný, že malá brečí a babička to neslyší :mrgreen:

Petule030
Kelišová 5696 příspěvků 19.02.18 22:31
@iiiv píše:
Je to normalni :-) u nas to taky tak bylo. Nebo je možný, že malá brečí a babička to neslyší :mrgreen:

Taky mě to napadlo :lol: Nebo změna prostředí asi děťátku prospívá :)

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 19.02.18 22:33

@Aries6 pise ze kojena neni :think: ale souhlasim, zkusit dat do mistnosti kde bude sama. Nebo by treba postacilo vymenit si misto s tatinkem. To zabralo u sestrenky. Malej se dozadoval porad mlika v noci a jakmile lezel u postylky tata tak spal celou noc :nevim:

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 19.02.18 22:35

Jeste, jak spinka pres den? Ma nejakej spaci rezim? Vydrzi spat vkuse 2 hodiny?

Anetka2011
Kecalka 188 příspěvků 19.02.18 22:37

No slyšela by ji jelikož se boji že bude celou noc vyvádět tak skoro nespi ale je prej zlata a spinká celou noc, spí s nima v pokoji má tam svou postýlku:-( ale jak je doma prostě ne @Petule030

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 19.02.18 22:37
@hapolda píše:
@Aries6 pise ze kojena neni :think: ale souhlasim, zkusit dat do mistnosti kde bude sama. Nebo by treba postacilo vymenit si misto s tatinkem. To zabralo u sestrenky. Malej se dozadoval porad mlika v noci a jakmile lezel u postylky tata tak spal celou noc :nevim:
:zed: že já se na to emimino nevykašlu, když u PC skoro spím :zed: :mrgreen: díky za upozornění :)

Anetka2011
Kecalka 188 příspěvků 19.02.18 22:37
@hapolda píše:
Jeste, jak spinka pres den? Ma nejakej spaci rezim? Vydrzi spat vkuse 2 hodiny?

Přes den vydrží po obědě usne někdy na dvě někdy na tři hodiny.

Anetka2011
Kecalka 188 příspěvků 19.02.18 22:38

Je v pokojíčku se starší sestrou, ale i když spí u nás v ložnici nepomůže :-(@Aries6

Anetka2011
Kecalka 188 příspěvků 19.02.18 22:42

Zkoušela jsem vše.. i jsem koupila Wick mazání na zklidnění jak je v reklamě no, nepomohlo… Už jsem bezradná, paní doktorka taky neví čím to může být prý možná vyžaduje mou pozornost i v noci ale jak to že u babičky by usnula a spala.. je to záhada, každý večer doufám že už bude spinkat a po 40min od usnutí je to jasné… Nebude :-(

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 19.02.18 22:44

@Anetka2011 A co teplota u vás a u babičky? Co vlhkost vzduchu? Zkusily jste dát postýlku třeba do jiného rohu místnosti? Co večeří? To samé, co u babičky?
Jak usíná, má nějaký rituál - doma vs. u babičky?
Já jsem po totální únavě nechala nejstarší dceru vyřvat - stačilo 1× 20 minut a od té doby se rapidně zlepšilo usínání i spaní. Hrozná metoda, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci.

Anetka2011
Kecalka 188 příspěvků 19.02.18 22:47

Basti to samé. Teplota je kolem 21 stupňů.. koupila jsem i zvlhčovač vzduchu taky nepomůže.. večeři mlíčko vypije 170 ml to samé u babičky @Aries6

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 19.02.18 22:48

Taky me napadla teplota a vlhkost vzduchu :think:

mpavlic
Kecalka 162 příspěvků 19.02.18 22:51

Muj nazor? Kdyz vydrzi u babicky tak uz bych ji napit ani dudlik nedala. Proste vi ze ty ji obslouzis.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama