Zhoršení rýmy

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
54
5.11.23 20:12

Zhoršení rýmy

Ahoj holky, dcera ma cca od patku rymu, vcera uz to bylo skoro ok a dneska se to zhorsilo, ma tak ucpany nos ze to bez kapek neda. Teplotu nema, kasel taky ne, v krku neboli, jenom tu rymu. Myslite ze to mam řešit nejak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76118
5.11.23 20:16
@elizabethe píše:
Ahoj holky, dcera ma cca od patku rymu, vcera uz to bylo skoro ok a dneska se to zhorsilo, ma tak ucpany nos ze to bez kapek neda. Teplotu nema, kasel taky ne, v krku neboli, jenom tu rymu. Myslite ze to mam řešit nejak?

tak léčená rýma trvá 7 dní a neléčená týden, když jí v pátek začala, těžko jsi mohla předpokládat, že v sobotu skončí - to by bylo asi rovno zázraku,
nepíšeš věk dcery - kapky na uvolnění nosu samozřejmě týden můžeš používat, až se rýma spustí, tak smrkat, pokud je to malé dítě, tak odsávat - co víc by jsi s rýmou chtěla dělat? můžeš přidat vitamíny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
75470
5.11.23 22:16

Teď řádí viróza (nebo covid.. :think: ) s přesně těmihle projevy.
Moji důchodci jsou teda už týden na umření, my s chlapem jsme to rozchodili „jen“ s bolestí svalů, kloubů a totál ucpaným nosem - bez kapek se fakt nedalo. :zed: :zed:
Nech ji doma, ať to neroznese po celé školce nebo po základce.
Měli jsme to doma všichni, nakažlivý fest. Čekej, že to chytnete celá rodina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
teri_p98
5.11.23 22:33

Kdyby byla dcera starsi, doporucuji kapky Sinuorega, stipou, ale jsou skvele, jinak treba vincentku do nosu nebo proplachy..jinak vzdy nasazuji draci sirup a H2 Immunity drink a prubeh je lehky a prijde mi, ze je fit i driv, nez za tyden

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek