Zhoršení zraku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 07.08.10 15:16
Zhoršení zraku

Ahoj holky,
zdá se mi, že za poslední dobu - co jsem těhotná se mi o hodně zhoršil zrak, může se to stávat v těhoteství, je možné, že se to pak samo vrátí do starých kolejí? Nebo to je můj problém, že sedím u pc?
Díky moc

Reakce:
petra79
Echt Kelišová 9908 příspěvků 07.08.10 15:34

Ahoj já to měla taky,nevím jak bych to popsala.Musela jse mvíc zaostřovat ale asi to bylo i tou únavou.Ale po porodu zase v pohodě.

Fiducia
Nadpozemská drbna 25377 příspěvků 07.08.10 16:35

Ahoj, mam presne to same. Rozostrene videni, unavene oci, od te doby, co jsem tehu nemuzu snest kontaktni cocky.
Moje ocni mudra me uklidnila. Pry je to normalni, a budu to mit az do konce kojeni :zed:

andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.10 19:19

Niki jsem ve 20tt a mám to samé,ptala jsem se už doktora a prý se to upraví po porodu a pokud ne tak má nastoupit očař :-). Nic nenaděláš ale mimi za to stojí :-)

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 07.08.10 19:47

holky děkuju!

Andrejko no spíš řeším, že i před těhotenstvím jsem nosila brýle, ale nevím jestli mám te´d investovat do silnějších skel. Takto asi počkám :palec:

andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.10 21:22

Niki já mám brýle na dálku,teda ne žádné tlusté popelníky jen minimum dioptrie,ale řešit to koupí silnějších nebudu,prý to přejde tak pevně věřím :).

LadyA
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 07.08.10 21:45

Nikito …také nosím brýle, ale mne také moje oční (přesně jako píše Petra) hned na začátku těhu informovala, ať se nelekám, když se mi bude zdát, že někdy vidím lépe a někdy hůře. A to po celou dobu těhu a ještě i po dobu, co budu kojit ;-) Nemá cenu investovat do jiných skel.

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 07.08.10 21:51

Děkuju holky, ušetřili jste mi kačky a že to není levná záležitost všichni dobře víme :palec:

pavur
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 12.08.10 12:39

Ahoj holky, tam mám stejný problém, před těhu jsem teda brýle nenosila a ted na dálku vidim teda oprvadu hrozně…Horší je, že občas musim řídit a v autě mi to dělá neskonalý problémy, pořádně nevidim na cedule a je to docela problém… a když jedu dlouho tak mě pak bolí hrozně hlava… což si myslím, že je z toho jak pořád zaostřuji…Tak bych s tím potřebovala něco udělat, tak nevím jestli zajít k očaři, nebo jen na optiku kde měří zrak, nebo k obvoďákovi a nebo to říct jen gyndaři :nevim: Jsem z toho zoufalá :cry:

andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.10 19:02

No Pavur tak já být tebou bych zašla k očaři gan. by tě tam stejně poslal,já to mám také zhoršené ale brýlky na dálku jsem občas nosila takže tak.Zajdi k očaři řekni jaký je problém a že jsi těhu a on ti poradí řekne co jak,třeba ti napíše brýlky no a ty koupíš pak ty nejlevnější obroučky jelikož je to snad budeš mít jen v době těhu :-). Držím palečky :kytka:

pavur
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 17.08.10 13:36

Andy, děkuju, na očaře jsem se vyprdla a zašla do optiky, kde mi změřili zrak a vybrala jsem si hnedka i brejličky, tak jsem ráda, že konečně nebudu mít v autě problém s nápisy :lol:

andrejka87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.10 08:57

No vidíš Pavur a zase je na českých cestách o jednu zodpovědnou řidičku navíc,gratuluji :-) :-)

Váš příspěvek
Reklama