Zhroucený život

3.7.15 08:36

zhrouceny zivot

Ahoj holky! Už půl roku trpím :( celej život jsem myvala vtirave myšlenky, a lehce jsem si něco vsugerovala, znáte to? Nechce se mi psát co konkrétně ale že jsem spatnej člověk, nebo můj přítel pak sleduju( ne schválně) chování dotyčného a říkám si a proč to řekl, to musí něco znamenat…ten pohled apod. Střídá se mi i nálada, jednou jsem v pohodě a jednou nehorázný stavy, a úplně nejhorší když se v tom babram a úplně nejhorší když člověk hledá na internetu podobné věci, to mám vždycky pocit ze mam všechny choroby světa a vsechny špatný věci se týkají mě a mého okolí. Znáte to???
Přitom ja mam stastnejw život, supr práci, přítele rodinu, mám být šťastná ale ty moje strachy mi to nedovolují, jen čekám kdy to odezní :( psychologové nepomáhají, psychiatr mě ani ndvyslechl, předepsal fluzak, ten trochu tlumí ten nepříjemný pocit strachu a úzkosti. Ale jen na pár hodin. Známe mi doporučily kineziologa, tak vyzkouším ještě tohle…jinak když jsem s přítelem tak se postupně dostanu do pohody, teď mi ale odjel pryč :( už nevím jak dál, moc ho miluji i svůj život a asi to plyne s toho ze bych mohla o vše přijít, protože jsem nikdy neměla štěstí v lásce a teď mám konečně cloveka kterého mám moc ráda ale kazí mi to moje myšlenky a strachy, radši nechtějte vědět jaký. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
3.7.15 08:40

Cekat az to odezni samo je asi docela optimisticka varianta. zkus jineho psychologa, jineho psychiatra. cloveku musi psycholog sednout, jinak je to k nicemu.
jinak, ja se v tech oborech mediciny trochu placam, ale jak s tim souvisi kineziologie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
3.7.15 08:42

@perlinka
Tak možná kdyby jsi napsala jaké myšlenky a strachy ti kazí jinak šťastný vztah a poklidný život, tak by bylo snažší ti pomoci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 08:42

@Ali-Ali ja nevim, to mi radily kamarádky, moc o tom nevím po pravdě :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
3.7.15 08:43

Myslim, ze vtierave myslienky alebo strachy nie su vporiadku a je to skor na odbornejsiu pomoc. Nedalo by sa vyhladat ineho psychiatra, ktory by ti viac pomohol? Nie su vsetci rovnaki, urcite by sa nasiel vhodnejsi, pripadne keby ti niekto doporucil, s kym ma dobre skusenosti. Odkial si?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
3.7.15 08:44

Podle mě jediná možnost je najít si opravdu dobrého psychologa (bohužel většinou jsou to ti, kteří dělají soukromě, ne na pojišťovnu), nejlépe někoho, kdo má KBT..jestli chceš, napiš mi soukromou zprávu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
3.7.15 08:46

Hele, já jsem třeba zdravotník, takže je mi blízký takový ten! lékový" :mrgreen: přístup, ale když člověku nejsou vyloženě proti srsti různé „ezo“ metody, tak třeba mně osobně kineziologie neskutečně pomohla. Šla jsem tam zoufalá po vleklých psychických potížích a hodně to přispělo k tomu, že jsem teď po letech už v pohodě. Ne že by to bylo samospásné, ale dost se mi ulevilo a všechno se od té doby začalo konečně dostávat do normálu.
I kdyby to bylo placebo, tak to pomohlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 08:50

@kisi77 jsem z brna, nedávno jsem, byla u psychiatra a hrozná zkušenost, asi se spíš zaměřuje na alkoholiky, byli tam samí obejdove co se valí po hlavním nádraží a jeho využívají na předpis léků, pro který co jsem tak pochopila chodí snad obden. No hrůza. A problém je ze dobrému psychiatrovi se nedostanu nebo nedovolam. K psychologovi chodím aji mi sedl, jen jsem tam zatím, byla párkrát a možná je ze mě zmatený, možná špatně vysvětluju problemy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
3.7.15 08:52

@Fireangel
a jak to funguje v navaznosti na psychiku? ja myslela, ze kineziologie se tyka pohyboveho ustroji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 08:54

@Fireangel to slyším ráda, vyzkouším :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
3.7.15 08:56

Já jsem to měla podobný, hrozný úzkosti, nevěděla jsem, co se se mnou děje.. i toho psychologa jsem párkrát navštívila, ale nenašli jsme příčinu.. myslela jsem si, že můj život je naprosto v pořádku.. měla jsem manžela, plánovali jsme miminko, ale pak se do mýho života dostal někdo jiný a najednou byly problémy pryč.. asi si říkám, že jsem měla strach, že budu žít v něčem, v čem nechci a podvědomě se toho děsila a z toho byly ty úzkosti. rozhodně neříkám, že to tak máš tak, jen se zamysli ve svém podvědomí a třeba přijdeš na to, proč to tak.. držím pěsti :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 09:00
@nimi píše:
@perlinka
Tak možná kdyby jsi napsala jaké myšlenky a strachy ti kazí jinak šťastný vztah a poklidný život, tak by bylo snažší ti pomoci :kytka:

Věř mi, že je úplně jedno, jaké myšlenky to jsou. Tohle se nedá zastavit radami. Je potřeba se do toho pořádně opřít. Ano, hledat toho správného psychologa nebo psychiatra, zkoušet další metody. Neříkat zkusím ještě kineziologii, ale spíš zkusím tohle a když to nepůjde, budu zkoušet dál.
Pracuji s těmito klienty (jinou alternativní metodou, proto anonym) a spousta z nich opravdu AD má. Někdy najít správné AD trvá déle.
Ty myšlenky mohou být různé od těch, kdy člověka napadá, aby neublížil vlastními dítěti, po dotěrná slova a podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
252
3.7.15 09:12
@Anonymní píše:
Věř mi, že je úplně jedno, jaké myšlenky to jsou. Tohle se nedá zastavit radami. Je potřeba se do toho pořádně opřít. Ano, hledat toho správného psychologa nebo psychiatra, zkoušet další metody.
Tak asi taky trochu záleží na tom jak moc je člověk těmi myšlenkami zaplavený. Pokud je to hodně zlé tak se asi bez odborné péče neobejde, ale pokud to jsou obyčejné myšlenky a dotyčný je jinak naprosto v pořádku a týká se to jen občas nějakých konkrétních situací, tak si myslím že i rozpitvání konkrétní věci může dotyčné osobě v dané věci pomoci. Tím samozdřejmě nechci říci že psycholog či psychiatr je zbytečný a rady jsou lepší, z vlastní zkušenosti vím, že schůzka s odborníkem může dotyčnému pomoci získat na věc jiný názor a nastartovat spokojený život. Nejsem odborník, tak že se třeba pletu :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
3.7.15 09:33

Začni cvičit, nejlépe jogu, nebo běhání, něco co čistí hlavu a jsi u toho sama… na nálady je dobrej hořčík, nějáký čaje(nejlépe sypaný, pokud možno nějákou tradičnější připravu) nějáký speciální směsy, meduňka, třezalka… aromaterapie… no a zašla bych k obvodní mudr i ten může předepsat AD a může udělat nějáký testy se ŠŽ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 09:45

@Gosi ano do toho se dokopavam dlouho, jak nemám do ničeho chuť tak to jde těžko ale je pravda že když jsem behavala tak mi bylo fajn, začnu s tím i s jogou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama