Židle jitro - hýbe se sedák

108
26.5.21 21:28

židle jitro - hýbe se sedák

Dobrý den, zakoupili jsme jídelní židličku Jitro Baby, a po sestavení se pohybuje dřevěná deska, na které malá sedí. Deska, která je pod nohami je pevně zafixovaná. Sedací desku máme v nejvyšší možné pozici (zatím je fixována kšandami, takže nemůže vypadnout), ale obávám se, až bude malá růst, a nebude již v kšandách, tak že to může být dost nebezpečné. Jedná se o vadu židle, nebo se vám též tato část hýbe (nelze prostě utáhnout tak, aby se nepohybovala)? Moc vám všem děkuji za pomoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
684
26.5.21 21:39

Máme doma dvě židle a ani u jedné se deska nehýbe. Reklamovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19810
26.5.21 21:41

Nemáte ji nerovnoměrně utazenou? Máte správně umístěnou tu stahovací tyčku? Nám se nic nehybe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
26.5.21 21:43

@bibi2233 a i když ji máte v té nejvyšší možné poloze? desku z té nejvyšší polohy vysuneme, pokud ji ovšem chceme dát už o par drážek niž, již to nelze a museli bychom židli povolit (předpokládám, že tak by to mělo být právě i v té nejvyšší poloze)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
26.5.21 21:45

@Cuddy máme tam umístěny všechny tři stahovací tyčky, utažené na maximum, co to jde…ta část na nohy se ani nehne, ale ta sedací část lze krásně vytáhnout…šejdrem usazené se nám nic nezdá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10094
26.5.21 22:00

@andreabak tak to bych asi zkusila reklamovat… To by určitě neměla, byla by tam být pevně. Nebo bych zkusila dát mezi desku a nohu kousek gumy (já jsem použila kousek gumového těsnění).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53791
26.5.21 22:08

U nás tohle dělá, pokud je nedostatečně utažená, jinak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
26.5.21 22:14

@ugluk ono uz pri zasunovani (ještě před utazenim) je to divné, jedna deska tam jde z tezka a ta druhá jakoby planda…a když se to snažíme utáhnout, tak to proste nejde, asi je jedna větší nez ta druhá…tak nevim, jestli něco neděláme blbě nebo je to opravdu vada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11310
26.5.21 22:17

Zkuste ty dvě desky prohodit. My máme jinou rostoucí, a dole se to utáhlo o kousíček víc a ta jedna deska byla o pidikousek užší. Stačilo je prohodit a šlo to utáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42506
26.5.21 22:50

Nám to bohužel taky dělá :roll:. Nepoužívali jsme ji skoro 3 roky a teď když jsme začali jsem tohle zjistila. Radu bohužel nemám a pročtu si tu co kdo poradí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.5.21 08:53

@Ginuš ještě jsme to tu asi dvě hodiny ladili, a trosku se to zlepšilo, ale pořad ta sedací deska jde vytáhnout s tou druhou ani nehnu…případně jak tu bylonzmineno zkusit tam něco vložit…jen me teda štve ze u židle za takové peníze bych čekala lepší zpracování, a resit to reklamaci se mi moc nechce, protože tu zidlicku už vážně potřebujeme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19810
27.5.21 09:03

@andreabak napiš jim. Myslím, že to máte špatně sestavené, že tato chyba byla vyjmenovaná v návodu a byla tam ráda, co s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11310
27.5.21 09:17

@Ginuš @andreabak Zkuste na ty kousky boků té sedací desky nalepit takovou tu klasickou leukoplast, co je hrubá látková (neklouže). Rozměr můžete trefit tak, že to nebude vidět, a pokud to nebude stačit, dáte další vrstvy. Je jistota, že vám to narozdíl od nějakého klínku apod. nevypadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42506
27.5.21 09:29

@andreabak taky mě to mrzelo. Teď na ní už pár měsíců sedí panenka :roll:. Za chvilku budeme používat pro mladší, tak vypodložím. Plánovala jsem dokoupit ještě jednu a přesunout do pokoje ke stolu, ale uvidím.

@zrcadlo díky za radu. Jo zkusím to, než začne znova používat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.5.21 13:00

Tadáááá, tak vyřešeno, naše chyba..měli jsme to opravdu špatně smontované…problém je v tom, že ta železená stahovací tyčka musí být vždy pod sedákem nebo pod podložkou na nohy…u nás jsme je dali špatně, jednu ze spodu a druhou pod nohy a tudíž tu sedací část nebylo možné stáhnout…třeba to u vás taky pomůže @Ginuš, děkuji všem tady v diskuzi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat