Reklama

Zimnice, teploty ale jsem zdravá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diana19
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 12:13
Zimnice,teploty ale jsem zdrava?

Dobry den. Je mi 19 let a uz 9 dni me trapi silne zimnice, ktere prichazi pravidelne ob den a vzdy kolem 17 hodiny. Trvaji 3 hodiny a me uz dochazeji nervy a sily. Pokud jste zazily, tak znate tu slabost a unavu..tu bolest kloubu a kosti. Teplotu mam pri zimnici max 37,7.Pres den se citim skvele, ale jak pride zimnice tak taktak chodim a jednou sem skoro omdlela. Taketo zimnice sem zazila naposledy pred 4 lety pri tropicke malarii. Doktorku to nezajimalo, mozna me mela za simulanta :(..ani me neprohlidla. Krev mi ale vzala a rekla ze krevni obraz je cisty. Ze mi nic neni-ani chripka, ani angina..nic(to ze mi nic neni sem uz jednou slysela a malem sem umrela na choleru). Takze pochopite, ze se mi to vubec nelibi. A proste rekla, ze mam zkusit vitaminy.
Aha..takze zimnice a teploty mam jen pro srandu.
Pokud se to do pondeli nezlepsi, tak du asi pohotovost.
Chtela sem se zeptat jestli nekdo mate stejne zkusenosti?
Dekuju mockrat

Příspěvek upraven 18.02.17 v 12:21

Reklama

Reakce:

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 18.02.17 12:18

Co třeba jiný doktor? Třeba nebude tak ignorantský… a Když je to k nevydržení, tak na pohotovost, pro nic za nic ti asi špatně není :? :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 18.02.17 12:29

Pokud jsi měla malárii, mohla se vrátit, ale na to tě lékaři asi upozornili ne? Změň lékaře.

eva valoi
Extra třída :D 11136 příspěvků 2 inzeráty 18.02.17 12:30

Kde jste to sehnala? Myslím malárii a choleru.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 18.02.17 12:31

@Diana19 Hele na to, že ti má být devatenáct, jsi toho stihla nějak moc. Cholera a malárie, jo?

Diana19
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 12:33

@Genovesa
Je to moc dlouha doba na to aby se vratila a vraci se jen 4 denni malarie. Samozrejme sem to ale doktorce rekla.
Ja uz lekare prave menila a presla sem tam kde sem a vzdy sem s doktorkou byla spokojena. Ona ma ale nejaky svuj problem a kombinuje zivot s praci. Vyhodila me s tim ze nema cas a ze mo teda muze vzit krev jestli chci.. dost me prekvapila a namichla.

Diana19
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 12:34

@Genovesa Matka chtela abych poznala svet a nejakou dobu sme zili v Africe

arkadie
Závislačka 2915 příspěvků 18.02.17 12:35

@Diana19 Cholera? To jsi by byla v Indii? :lol: Jinak změn dr, jiná rasa není.

Diana19
Povídálka 11 příspěvků 18.02.17 12:36

@arkadie Ne, byla sem v Africe. Bohuzel prasky a ani ockovani-ktere se pije-proti cholere me neochranilo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama