Reklama

Bolest paty při došlápnutí po úrazu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TrongDaoTuan
Nováček 5 příspěvků 18.02.17 00:14
Bolest paty při doslapnuti po úrazu

Včera jsem špatně skocil na trampolíně a dopadl jsem chodidlem na kamarádovo koleno a poranil si tím patu (kamarád je v pořádku) pokaždý jak doslapnu tak to bolí, takze chodim po špičkách, což není moc příjemný. Je to tam trošku otekly před patou na chodidle, ale nic velkyho, malinký otok. Barva normální. Kdyz to zmáčknu rukou tak to trosicku bolí, ale moc ne, jen při doslapnuti to bolí. Co to může byt? Pohmozdeny? Narazeny? Zlomeny asi ne.

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 18.02.17 00:27

@TrongDaoTuan Klidně zlomený, resp. naštíplé… doktor a RTG. Na svých obou zlomeninách (ani jedno tedy ne pata) jsem došla domů.

TrongDaoTuan
Nováček 5 příspěvků 18.02.17 15:48

Je potřeba hodně jít na RTG? Vypadá to že se to přes noc hodně zlepšilo a už to moc nebolí, dokážu i už chodit v pohodě, jen občas to trochu zaštípá když jsem na tvrdý podlaze.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama