Reklama

Zablokovaná šíje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 17.02.17 07:40
Zablokovana šije

Ahoj. Prosim poradte. Vcera odpoledne nevim jestli to bylo tim kychnutim anebo ohnuti k zemi mi po chvilce začalo bolet za krkem, nebo že jsem spatne spala. Bolest se rozsirila do sije a neotocim hlavou do prave strany, strasne to boli. Vzala jsem si vcera ibalgin a nahrivala misto suchym teplem. Potom trochu preslo, ale stejne to boli. Tak nevim jestli s tim zajit do nemocnice a nebo cekat az to prejde. Leva strana tak neboli jako prava. :?
Achjo ani spat jsem moc nemohla. :cert:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anikaa02
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 17.02.17 08:52

Ahoj měla jsem to samé o víkendu jela se s tím k obvodnímu, píchl mi 2 injekce jednu na bolest druhou na uvolnění svalů, pak mi dal ještě léky a musím cvičit… určitě neotálej a vyraž k obvodákovi :)

LenkaN26
Závislačka 4016 příspěvků 17.02.17 08:54

Doktor by ti mohl dát obstřik aby to povolilo a něco od bolesti. Já jsem s tím měla dříve hodně problémy a můj muž mě naučil spát na ortopedickém polštáři a světe div se co na něm spím tak se mi krk ani jednou nesekl tudíž vřele doporučuju. Ze začátku to byl dost nezvyk, ale teď si ho beru i na dovolené :-)

lucindaluckatá
Neúnavná pisatelka 15582 příspěvků 17.02.17 09:24

Mě když tohle chytne, tak pomůže ibalgin, vidím, že ten si si vzala, zkus si vzít ještě jeden a pořádně to rozcvičit, viz video, tady ten pán mi božky rozhýbal zaseklou lopatku i bez ibalginu https://www.youtube.com/watch?…

selia
Ukecaná baba ;) 1941 příspěvků 9 inzerátů 17.02.17 09:28

Já bych poradila obvolat fyioterapuety v okolí, jestli někdo nemá dnes volno, nebo rpostě co nejdřív, do tý doby suché teplo (náplasti, nahřívací polštářky, stále mít šálu).

Havran007
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 17.02.17 09:33

Mě občas zlobí páteř tak, že mi zatuhnou svaly kolem ní a stahuje mi to hrudník, bolí mě pak u srdce a špatně se mi dýchá. Dlouhodobě mi na to pomáhal klid, ale takhle se nedalo žít, tak to teď řeším každodením cvičením. Na bolest mi pomáhají kliky, ale záleží na konkrétním problémů, někomu by pohyb mohl naopak dost uškodit. Ale mi se to u cvičení občas uvolní. A bolest mi vzbika během špatného spaní.

Fima
Nadpozemská drbna 29220 příspěvků 13 inzerátů 17.02.17 09:33

Na krk mám vyzkoušený jako nejlepší Ataralgin - uvolňuje svalstvo. Mívám tyhle lahůdky tak 4 x do roka, takže už mám vyzkoušeno kde co. Osvědčila se mi kombinace Ataralginu, suchého tepla (třeba nahřívací polštářek pro mimča) a snažit se to lehoučce rozhýbat. Většinou to trvá tak 3 dny, než je to úplně bez boleti a hlavu otočím úplně.

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 22.07.17 19:21
Zablokovany krk

Ahoj :mavam:
V noci jsem blbe spala a blokla jsem si krk. Neotocim hlavou, tahne me az rameno a lopatka, z bolesti je mi zle, obcas mam i pocit, ze omdlim. Vzala jsem si Ataralgin, mam krk namazany Medistickem a nahrivam ho hrejivym polstarkem. Zatim se nic nedeje. Muzu si sama jeste nejak pomoct? Nechci s tim hned letet na pohotovost. :? Dekuju. :kytka:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 22.07.17 20:09

@Lucyanne Protahuj se. Sedni si, srovnej si pořádně hlavu a s výdechem hlavu do jedné strany do tahu, chvilku vydržet a zase se s nádechem vrátit. Pak na druhou stranu. Bude to chvilku tahat a i bolet, ale stále dokola. Pak lehce do předklonu, pusu zavřenou. Já na to trpívám často, jde to rozcvičit, ale trvá to.

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 22.07.17 20:18

@Sashie dekuju, je to sileny. Az mi z toho busi srdce. :roll:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 22.07.17 20:30

@Lucyanne Když je nejhůř, tak mi pomůže horká vana a cvičit takhle ve vaně ve vodě. Ale chce to vytrvat a zatnout zuby. Popřípadě popros, aby ti to někdo prsty namačkal. Ne namasíroval, ale jen tlačil polštářky prstů tam, kde tě to bolí.

Tableta
Závislačka 3967 příspěvků 22.07.17 20:36

Mně se to stalo nedávno poprvé, hysterčila jsem a nevěděla co s tím. Manžel mi poradil uvolnit se v leže a otočit si s hlavou rukama. Vůbec ten krk nezabírat, prostě mrtvolně ležet a hlavu otočit doprava i doleva jen pomocí rukou. To mi hodně pomohlo. Jinak hodně ležet, moc tu páteř nenamáhat.

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 22.07.17 20:38

@Sashie mne ted i cuka pod levou lopatkou, asi tam mam nekde neco skriple. No, zle mi je jak fyzicky, tak i psychicky. 8o

Příspěvek upraven 22.07.17 v 20:41

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 22.07.17 20:39

@Tableta no, taky trochu hystercim. :lol:

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 22.07.17 21:12

Zkus to misto prodychavat, jakoby nadechuj do toho mista. Ja to taky rozcvicuju. Jestli je ti hodne zle, tak si lehni do postele s salou na krku, vezmi si polstarky na vypodlozeni a zkus najit polohu, kde to neboli. A jit rovnou spat.

Pokud se rozhodnes pro injekci, tak pak odpocivej, prestoze te to nebude bolet. Mohla by sis to zhorsit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama