Reklama

Únavová zlomenina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 19:13
Únavová zlomenina

Ahoj holky,

dneska mi doktor řekl, že mám únavovou zlomeninu III mtt (prstu na noze). Setkala jste se některá s touto diagnózou? Nedal mi to do sádry ani dlahy, nařídil pouze klid (bohužel do práce musím, tak pendluji s berlema, nevím ale, zda si tím spíše nepřitížím) a poslal mě na CT a Scintigrafii skeletu, že se mu tam něco nezdá. Jinak na bolest Brufen. Je to při takové zlomenině normální? Sice to bolí jak čert, ale zdá se mi, že je těch vyšetření nějako moc :nevim:.

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 19:42

Já tento termín už slyšela. Ale nevzpomenu si kde a od koho :oops:. Buď ráda, radši víc, jak kdyby to odbyl. Nebudou ti zkoumat, jak jsi na tom s vápníkem? Co se týče pevnosti kostí a tak. Přeji, ať je to banalita.

Bábrdl
Generální žvanilka 20971 příspěvků 16.02.17 19:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky,dneska mi doktor řekl, že mám únavovou zlomeninu III mtt (prstu na noze). Setkala jste se některá s touto diagnózou? Nedal mi to do sádry ani dlahy, nařídil pouze klid (bohužel do práce musím, tak pendluji s berlema, nevím ale, zda si tím spíše nepřitížím) a poslal mě na CT a Scintigrafii skeletu, že se mu tam něco nezdá. Jinak na bolest Brufen. Je to při takové zlomenině normální? Sice to bolí jak čert, ale zdá se mi, že je těch vyšetření nějako moc :nevim:.

Nejspíš se bojí, že máš osteoporózu.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 16.02.17 19:44

Měla jsem únavovou zlomeninu kotníku loni v létě. Běhala jsem, nikde jsem blbě nešlápla, doma jsem si sundala boty a už se na nohu nepostavila. Sádra, rehabilitace, ale jinak nic.

Petája
Kecalka 432 příspěvků 16.02.17 19:52

Ja mela unavovou zlomeninu na prave noze, ukazovak a bylo to spise bliz nartu ( nevim jak to blize popsat)…Jednoho dne rano jsem se vzbudila, zacal mne bolet nart, kulhala jsem, do dvou dnu paradne otekl…Na pohotovosti ( byl vikend) mi neudelali ani rentgen, dali nejke prasky na bolest a poslali domu, ze to nic neni, kdyz jsem nikde nespadla atd… V pondeli jsem klusala sama na ortopedii, uz jsem nemohla vydrzet…tam udelali rentgen, vysledek - unavova zlomenina te kustky, sadra na 12 tydnu, z toho 6 tydnu nechodici + berle. Pak mi pridelali podpatek a po sundani sadry rehabilitace. Reklo by se mala kustka, ale ta potvora se strasne pomalu hojila. Je to uz 4 roky a porad me to poboliva v uzkych botach, takze jsem se tech na podpatku musela vzdat…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama