Bolest břicha po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 17.02.17 17:04
Bolest břicha po sc

Ahojky holky, ráda bych se zeptala Vás, které jste po císaři, jestli také resite podobné problémy jako já. V červnu 2015 jsem prodělala císaře a dá se říci, že v podstatě od té doby, jsem se ještě necítila dobře jako dřív. Ja chapu že jednou je tam jizva, tak že to prostě někdy citit bude, ale já mám klid 4,3 dny a bolí mě to zase, je to dost neprijemne a taky už od Vánoc mě 3× silene bolelo pálilo v pr. podbrisku, tak já nevím, jestli jsou tam nějaké srusty nebo slepák. U dr gyndarka, obvodak jsme to samozřejmě řešily, odbery, Sono…Pouze mi našli žluč. kameny… Zkrátka se cci zeptat, jestli také máte některá takové potíže, je hrozná ta celková nepohoda…Ach jo

Reakce:

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 17.02.17 17:22

Zkusila bych jiného gynekologa, já jsem po císaři 4 měsíce a o jizvě vůbec nevím, nic nebolí

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 17.02.17 17:32

Já mám gyndare dva, střídají se tam a oba nic nenasli…Mě jakoby neboli jizva z vnějšku, spíš jakoby děloha :nevim:

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 17.02.17 17:42

Tak tu mám citlivější víc než dřív jen při MS, nebo když to prezenu s cvičením.. Jinak o tom vážně nevím

jarmarkty
Kecalka 163 příspěvků 17.02.17 17:52

Jsem cca stejne dlouho pocisari a zadne takove bolesti nemam, jen pokud delam neco namahaveho nebo to prezenu s cvicenim, tak ji citim, ale jinak vubec nic, jen silnejsi bolesti a citlivost pri ms, asi bych zkusila jineho gynekologa jinak nevim, neprijde mi to normalni, je to hodne dlouho.

řehulka 7
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 17.02.17 18:15

@Danulinka16 Jsem po sc od prosince 2015 a žádné takové takové bolesti nemám. Jen při námaze nebo, když mi tam dcera sedne nebo zatlačí na břicho tak to bolí jinak ne. Také bych změnila gynekologa. Tak dlouho po císaři by to nemělo takhle bolet :nevim:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 17.02.17 18:26

Presne takovehle bolesti jsem mela dva roky po cs.po tech dvou letech jsem mela pozitivni test ale mimi nikde, proto jsem podstoupila laparoskopii a tam mi zjistily po cs. srusty prisla jsem o levy vejcovod. bolesti mam porad po cs je mi hrozne.

KKatka23
Echt Kelišová 8288 příspěvků 17.02.17 19:58

Omlouvám se, ale vetřu se s dotazem - holky jak píšete, že vás to bolí, když to přeženete s cvičením - já jsem pět měsíců po druhé sekci a začala jsem v lednu cvičit - vše bylo v pohodě, nic nebolelo, ale asi teda jsem se do toho moc opřela a tento týden mě ta jizva několikrát za den jakoby pálí…je to z toho cvičení? a stačí když si dáte třeba týden pauzu a je to pak dobrý?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 17.02.17 22:53

Děkuji za odpovědi holky…Jsem z toho nešťastná no…Jsem zdravotní sestra a tak si pořád říkám, nebudu s tím už nikam hodit, přeci nebudu s takovou prkotinou otravovat, když mi tam nic nenašli…Já si taky právě říkám, jestli tam nemám ty srůsty, ty prý na ultrazvuku vidět nejsou, jen při laparoskopii…Jenže zase to si člověk říká, jít zase pod kudlu…No pořád doufám, že se to časem dá do pořádku, ale teď se prave pridal ten pravý podbřišek…Tak hezký večer všem

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 18.02.17 15:44

Jsem po dvou ciserech prvni 15.2.2013 a druhy 4.4.2016…A muzu rict ze 8 mesicu jsem na brichu nesnesla rifle kvuli bolesti na v podbrisku(tu bolest bych popsala jako kdyz odeszniva injekce u zubare)…do ted pretrva, pri urcitem pohybu me ostre zaboli vpravo dole kde je slepak(ten uz nemam).nebo kdyz kaslu.ale pozor jen v leze na pravem boku…v jine poloze pro kasli problemy nemam…
U tebe : nepozororujes ze by to melo zavislost na pocasi? rika se ze jizva po cisari i jakakoliv jina hluboka jizva je zant jeste 2 roky po zakroku…

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 18.02.17 15:47

KKatka… minimalne pul roku moc necvicit, je mozne ze se ti rozjede jizva…Kazdopadne i ja to tak mela(po prvnim cisari jsem cvicila),kdyz jsem pridala serii na vic, tak to jizva nedava a pak asi tyden cekam co bude…Ted po druhem jsem jeste necvicila :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >