Žít před KET normálně?

Anonymní
6.6.21 14:02

Žít před ket normálně?

Ahoj holky, anonym z pochopitelných důvodů. Chci se zeptat holek, které procházely ivf a ket jaký režim jste dodržovaly? Já už jsem upřímně naštvaná na celý svět :,(Příští týden mě čeká ket, tak jsem dnes vykoupila v obchodě ananasy a zase sedím doma. Manžel šel na grilovacku, kam já nešla, protože všichni ví že jsem milovník piva a nechci nikomu nic vysvětlovat (na antibiotika jsem se už vymlouvala). Další věc, že jsem zvyklá na sport, který teď taky nemám, nebo mě při námaze bolí břicho :( Já vím, že jestli se dočkám a budu čekat své vytoužené miminko, tak to bude jiné, to mě nebude štvát, že si nemůžu dát pivko nebo jít jezdit na kole, protože budu šťastná jinak, ale tento čas po ET před ket atd mě vyčerpává :( Tak se vás chci zeptat, řešili jste to jak já, nebo jste šli s manželem normálně na pivo a třeba, když vás nic nebolelo jste šli běhat? Jde mi o ty léky ovitrelle a progesteron a estrofem (však to znáte) jestli se na ně může alkohol a sportovat. Děkuji vám

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20756
6.6.21 14:10

Žila jsem normálně, sportovala jsem, klidně jsem si dala jedno pivo a klaplo to na první dobrou. Jestli budeš pokračovat tímhle stylem, tak jsi na nejrychlejší cestě se zhroutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 14:17

@Janli Děkuji, ono to tak nevypadá, jinak jsem vyrovnaný člověk :D Ale jakmile začnu brát ty hormony, tak jsem alergik na vše kolem :( A ještě, když čtu tady holky jak jedly ananasy, pily červené víno a vše dodržovaly tak si říkám, abych si pak něco nevycitala. MUDr mi taky říkala, žijte normálně svůj život, pijte co máte ráda :mrgreen: a že ananas a červený víno je hloupost, ale zase si říkám, přece by tomu neverilo tolik desítek lidí :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 14:20

Ono je to možná holky i tím, že ET nevyšel a to jsem doopravdy nic nedodržovala (sportovala, pila samozřejmě s mírou, žádný ananas atd), tak jsem si řekla, že hned po et začnu vše dodržovat, ať jsem na ket připravena.

• Citovat
  • Nahlásit
2400
6.6.21 14:33

Tak to ja jsem behem uzivani hormonu nic nedodrzovala, a s alkoholem jsem se taky nesetrila, protoze mi to zrovna vyslo na spoustu oslav narozenin a ja si rikala, co kdyz je to naposled :andel: rozhodne bych byt tebou nesedela doma a neuzirala se tim, ze te za chvili ceka ket, mozek si potrebuje odpocinout a cim vic ho zamestnas necim jinym, tim lip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
6.6.21 14:45

Jeej, tak na takovy striktni dodrzovani bych se asi vykaslala a na grilovacku bych sla. Par piv a klobasu bych si taky dala. :D Ja mam za sebou spoustu pokusu. Jednou jsem dodrzovala klid pred i po ET i KET a nic. Pak jsem litala vsude mozne, dala jsem si alkohol, dva dny po vkladu jsem makala na zahrade a najednou to vyslo, ale to jsme zase meli spatne poskladane embryo, takze bylo zamlkle tehu.

Nic se nesmi prehanet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 14:53

Pred i po ketu jsem se chovala uplne normalne. Byla jsem na dovolene v termalech, chodila po kopcích a vecne se tahala s dvouletym ditetem a vyslo nam to. Asi bych si odpustila nejake opijecky do nemoty nebo skakani padakem, ale ze bych nesla na grilovacku nebo se projet na kole a uzirala se zavrena doma, to by me ani ve snu nenapadlo.. Je to uplne zbytecny, psychicka pohoda je taky dulezita a jestli ti k tomu pomuze si zabehat, tak bez. Tehotenstvi si doma nevylezis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
6.6.21 14:58

Před Ket jsem se chovala naprosto běžně :nevim: šla bych normálně na grilování a dala si pivo. Určitě bych neseděla doma a necpala se ananasem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 15:05

Holky děkuji moc :srdce: :kytka: Jdu se prevlict a vyrážím na pivko a klobasu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1515
6.6.21 16:30
@Anonymní píše:
@Janli Děkuji, ono to tak nevypadá, jinak jsem vyrovnaný člověk :D Ale jakmile začnu brát ty hormony, tak jsem alergik na vše kolem :( A ještě, když čtu tady holky jak jedly ananasy, pily červené víno a vše dodržovaly tak si říkám, abych si pak něco nevycitala. MUDr mi taky říkala, žijte normálně svůj život, pijte co máte ráda :mrgreen: a že ananas a červený víno je hloupost, ale zase si říkám, přece by tomu neverilo tolik desítek lidí :nevim:

Pri prvnim ET jsem nic nedodrzovala, nevysel. Dalsich 5 transferu jsem jedla ananasy apod jak diva, dodrzovala klid, ani jednou se nic nechytlo. U 7. transferu uz jsem nemela silu a na vse se vybodla, vcetne ananasu- vyslo to :lol:. Za me je to proste uplne jedno, je to o nahode. Ale pred KETem bych se neomezovala teda urcite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 17:00

Před KET mě tedy ani nenapadlo si něco odepřít, po KET jsem nepila alkohol, toť vše. Jinak deset dní po ket jsme odjeli na dva týdny na dovolenou s častými přesuny autem, spaní ve stanu, túry atd. výsledek spokojeně spí vedle mě ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2817
6.6.21 17:04
@Anonymní píše:
Holky děkuji moc :srdce: :kytka: Jdu se prevlict a vyrážím na pivko a klobasu :mrgreen:

Dobře děláš :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 19:00

Holky tak už jsem doma :mrgreen: měla jsem 3 piva 😱 😱 😱 😱 😱klobasu a tatarák 😱 😱 😱Ale je mi strašně fajn. Moc děkuji za Vaše odpovědi :kytka: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
36
6.6.21 21:02

Já jsem po ET ještě ten den sedla do busu směr Chorvatsko se dvěma malýma dětma, týden jsem tam s nima blbla a za týden zase cesta zpět a dopadlo to… Jedla jsem a pila to co vždycky i cigárko jsem si dala (přestala jsem hned po pozitivním TT)… Výhoda byla, že jsem „vypla“ hlavu… neměla jsem čas na to se zkoumat a pozorovat…přemýšlet, co by kdyby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat