Reklama

Zítra štědrý den? v jaké časy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 23.12.16 23:09
zítra štědrý den? v jaké časy?

Ahojky, v kolik hodin cca večeříte a rozbalujete dárky? :) máte třeba nějaké rytuály co vždy děláte? :andel:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineslavuska1
Vesmírná mluvilka 31603 příspěvků 23.12.16 23:18

Když jsme byla malá tak vždycky až za tmy po večeři, nejdřív po 5 večer. já si to doma z lenosti vymýšlet, jak dostat dárky pod strom v obýváku, když jsou v bytě 3 děti, udělala jinak. Dopoledne jdeme s mámou se projít, pak k ní, a tam jsme do 14-16h, pak přijdeme, přítel mezitím dá dárky pod stromek, a hned jak přijdeme, jdeme ke stromečku rozbalovat. nemusíme trnout, že nás děti načapají, jak tam dárky dáváme, a hlavně mají spoustu času si s nima pohrát…mě jako malou štvalo, že jsem si sotva postavila lego, někdy, když bylo veliký, tak ani to ne, a už jsem musela na kutě :lol:

Betynka87
Kelišová 6177 příspěvků 23.12.16 23:20

My běžně vecerime v 6. Jenže poslední 3 roky to nejde, porad máme miminka :-D nejdřív syn (8 měsíců), další vánoce syn 20 měsíců a dcera 3 týdny). Minuly rok byla večeře asi v pul šesté. A letos máme tříměsíční dvojčata. Takže večeři vidím nejdéle v pet. :think:

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6603 příspěvků 23.12.16 23:22

Máme prťata zvyklá chodit v 18:30 spát, takže u nás se bude „večeřet“ asi už před 16h, tak, abychom měli dost času rozbalit dárky a ještě si to s nimi užít. Oběd nevedeme, ráno a dopoledne se nacpeme vánočkou a cukrovím, děti si pak dají ovoce nebo jogurt a teplé jídlo bude až v to odpoledne/podvečer.

alisekR
Kelišová 5006 příspěvků 23.12.16 23:23

Děti 3 a 6 let, budem u našich, večeři počítám cca v 17.30. Loni mamka sloužila denní do 18:00, letěla k nám přímo z práce na večeři, bylo to tedy v 18:30 a na děti to bylo pozdě, řvaly hlady a na rozbalování dárků se jen třásly. Pak nám po 20:00 začaly odpadat :mrgreen:
Rituály? Nevím, co myslíš. Ale klasika večeře, pak odvést pozornost dětí a nastěhovat pod stromek dárky, máme vždy už den předem promyšlený přesný stěhovací plán. Můj taťka funguje jako odváděč pozornosti, já, manžel, mamka jako stěhováci :mrgreen: Celý štědrý den probíhá podle plánu, všichni máme předem rozdělené povinnosti, máme to jako milou bojovku, která se často neobejde bez velké srandy.

Ukulina
Extra třída :D 14371 příspěvků 23.12.16 23:24

Kdyz jsem byla mala, cekali jsme s veceri na prvni hvezdu. Zitra mame v planu jist po ctvrte. Ale moc tomu neverim, sejdeme se cela rodina u sestry na obed, tak pocitam, ze tam zatvrdnem dlouho…

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 23.12.16 23:28

Ve 2 kafe u babci s pribuznymi z tatovi strany. V 5 veca u nasich a v 7 u tchana. Bydlime od sebe 1km takze pohoda. Vse jednim vrzem.

orizuri
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 23.12.16 23:31

Ahoj holky. Jsem v 5. měsíci těhotenství, hormony pracují. Zítra půjdeme dát zvířátkům nějaké dobroty do lesa, poté budeme mít brzkou večeři - cca v 17 hod, poté dárky a pak si pustíme Popelku. Letos máme Vánoce velmi symbolické, žádné velké dary, spíše myslíme na to, co všechno budeme muset příští rok pořizovat, ale už se těšíme na příští rok, kdy při troše štěstí (spíše velké dávce štěstí) již budeme tři :-) Když vidím maminky s kočárky nebo ťapající dětičky, jak jsou fascinovány světýlky a trhy ve městě, musím říct, že tak trošku závidím. Před těhotenstvím to se mnou ani nehlo, ani jsem necítila,,bio­logické hodiny" - ale teď to začíná gradovat :)).

Krásné svátky všem! :)

medunka23
Kelišová 6757 příspěvků 23.12.16 23:32

Tak my máme štědrooběd, potom holky 3 roky a 5měsíců půjdou spát, mezitím nastěhujeme dárky a po spinkání si je rozbalí ať si je užijou a v klidu jdou spát jak jsou zvyklé. Jo a dopoledne chodíme na procházku.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 23.12.16 23:32

Když jsem byla menší.. ikdyž, co si budeme lhát, platí do dodnes, jsem chtěla jíst jen když byla tma tudíž se mohli zapálit svíčky které dělaly světlo. Nesnášela jsem když mamka rožnula světla :D takže u nás min v 5 a dárky hned po večeři. Pokud jsou v přítomnosti malé děti, tak se zavřeme do pokoje a čeká se na zvoneček.
@slavuska1 Jojo, přesně :D stavěla jsem lego od těch 7 až do půlnoci a pak to musela nechat na další den :D naštvalo mě to ale další den sem měla aspoň co dělat :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44228 příspěvků 23.12.16 23:35

My si dnes uplne poprvé vše nachystali už dnes, udělali, zitra se budeme flákat a čekat, chybí mi jen uvařit muži rybí polévku tj. v 15h. zacnu, zeleninu jsem si nacistila nakrájela do misek v v lednici.
No večeřet budeme jako vždy mezi 16-17h.pak dárky, pak Popelka, Pelíšky.

Arby
Kecalka 145 příspěvků 23.12.16 23:37

Večeříme v šest, pak se chvíli sedí u stolu a povídáme si (resp. smějeme se jak jsme se zase přejedli a hlavně trávíme :D ), uklidí se nádobí a jdeme ke stromečku - to vychází na cca sedmou hodinu (:

LKL
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 23.12.16 23:39

My mame stedrodenni obed, deti spat, po spani prochazka, darky, k veceri chlebicky / cukrovi / vanocka. s detma bych do vecera nevydrzela a ony by si pak nic neuzily - nema to smysl.

kacka52
Závislačka 4094 příspěvků 23.12.16 23:40

Večeříme obvykle kolem 18,00. Loni dokonce až kolem 18,30, nějak jsme nestíhali. Manžel ještě rychle jel pro vejce na obalování ke tchyni, nějak nám nedošlo, že jsme všechny uvařili do salátu :mrgreen: Rituály asi nějak nemáme. Večeře, pak jde jeden z nás s dcerou do pokojíčku vyhlížet Ježíška a pálit prskavky, mezitím druhý uklidí po večeři a nahází dárky pod stromek. Už je mám dneska všechny připravené ve skříni v kuchyni. Dcera je ještě malá, takže je to pohoda. Jak to ale budeme dělat, až Ježíška bude fakt prožívat, to jsem zvědavá :mrgreen:

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14234 příspěvků 23.12.16 23:41

My po veceri krajime jablicka, poustime lodicky z orechu a lijeme olovo :lol:. Darky az potom.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama