Vadil by vám takový dárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 22.12.16 13:04
Vadil by vám takový dárek?

Ahoj.
O své neteři jsem již několikrát psala, s otcem se vídá 1× měsíčně, ale o to nejde.
Měla letět jako dárek do Paříže, jen s otcem. On si to rozmyslel a dal ji s předstihem jako dárek do obálky 10 000. ( mohl ji dát klidně 10× více)
Vadily by vám peníze jako dárek?
Neteř ho opravdu nemusí, ale do Paříže se těšila moc, hlavně že by tam byla bez té zlatokopky.
Na druhou stranu, já bych radost měla, teď i v jejím pubertálním věku :D.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 22.12.16 13:07

Ano, peníze jako dárek neuznávám.

Denis11
Kelišová 5410 příspěvků 22.12.16 13:08

Ne nevadili, letela bych s ni do Parize ja.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 13:10

Proč do te Paříže neletis ty? Peníze jako darek mi nevadi.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 44 inzerátů 22.12.16 13:11

Ja dostavam od taty jen penize. Nevi co mi ma kupovat a takhle je to pro nej nejlepsi a mne to nevadi.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17465 příspěvků 18 inzerátů 22.12.16 13:12

@Lenka002 Osobně nemám ráda peníze v obálce jako dárek, s jedinou výjimkou, když obdarovávaný projeví zájem o příspěvek na něco většího (typu zájezd, dražší elektronika apod.). Evokuje mi to, že dotyčný si prostě s výběrem dárku nechtěl dát práci. S poukazem do obchodu, na služby apod. nemám problém
Pro desetileté dítě mi peníze jako dárek přijdou krajně nevhodné. Nicméně ty jako teta do toho máš asi stejně prdku co mluvit. To si musí pořešit matka s otcem dítěte.
Jestli se holka těšila do Paříže, tak ať ji tam maminka za ty peníze vezme. Pokud chce jet s tátou, tak ať ho kouká slečna trochu uhánět, že ten zájezd půjdou zařídit spolu a koupí ho i jemu.

abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 22.12.16 13:14

Ja od manzela vyzaduji darek. Ale od ostatnich mi penize jako darek nevadi. Ja svemu bratrovi take budu davat penize. Je mu 16 a myslim, ze v tomto veku, jsou za ne fakt radi. :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17465 příspěvků 18 inzerátů 22.12.16 13:14

@xkoup21 Ta já dám příbuzným vždy nějaké typy. Takže oni přibližně ( a někdy i velmi konkrétně :) co) a já mám i tak překvapení, protože nevím, pro co se nakonec rozhodli. :nevim:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 22.12.16 13:16

Peníze mi jako dárek nevadí, ovykle jsem za ně radši, protože si pak můžou koupit co chci, místo toho, abych měla po vánocích doma spoustu blbostí, které nepotřebuju/nelíbí se mi.

Kriss Tina
Kelišová 5665 příspěvků 22.12.16 13:17

Tak mě osobně by peníze nevadily, vybrala bych si něco podle svýho vkusu a nemusela se pak vztekat nad nevhodnym dárkem, ale tady de asi spíš o to, že otec odpískal ten společný výlet, to zamrzí.

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 22.12.16 13:19

Vadí mi peníze jako dárek, nicméně na jejím místě bych si zaplatila výlet do Paříže, když tam tolik chtěla. Když otce nemusí, tím líp, že tam nepojede s ním :nevim:

Moise
Hvězda diskuse 36545 příspěvků 43 inzerátů 22.12.16 13:20

@Lenka002 váš příběh neznám, ale mám ve svém okolí pár puberťáků a peníze dáváme, nevidím v tom problém. 10tis. pro jedno dítě od otce mi přijde docela hodně, proč jako 10× víc 8o Nemůže si tu Paříž prostě koupit z toho? :nevim:

fia80
Závislačka 2980 příspěvků 22.12.16 13:21

Moje sestra neřekla přeminulý rok mé mamce, co má koupit dětem k Vánocům (měli 4 a 6 roků). A moji mamku nenapadlo nic jiného, než že každému dala 1000 Kč do obálky a že jim to přinesl ježíšek. Tato situace s neteří mi příjde ještě v rámci možností OK.

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 22.12.16 13:21

Naši se ptali, co chceme, budeme kupovat pračku, tak mi peníze nevadí. Ale jinak si člověk koupí co potřebuje přes rok a na Vánoce ocenim spíš maličkost pro radost, pocit že si dal ten druhý s výběrem alespoň trošku práce a myslel na Mě :kytka:

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 13:22

Ja bych byla zklamana.. nerada jsem dostavala penize.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >