Reklama

Jaký relax ke konci těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pettta
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 2 inzeráty 21.12.16 09:48
Jaký relax ke konci těhu

Ahoj holky,

manžel chce v pátek večer balit dárky a já přemýšlím, kam se tak na 2 hodky „zdekovat“. Jsem ve 33 tt a chtěla bych si dopřát nějaký ten relax. Poradíte mi, co takhle na rychlo vymyslet? Napadá mě jen solná jeskyně s knížkou, příp. kino (ale tam se mi samotné moc nechce). Jinak mám ráda plavání, masáže, sauny, ale nic z toho už mi nepřijde moc vhodné :think:.
S kamarádkami jsme se už sešly a po krámech se mi vůůůůbec chodit nechce.

Dík za tipy :kytka:

Reklama

Reakce:

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 21.12.16 09:51
ahoj

Ahoj, doporučila bych plavání, je možné i ve 33. týdnu a odpočineš si, protáhneš si záda, no a po plavání kavárna, čajík nebo kafíčko bez kofeinu, dortík a knížka :-)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 21.12.16 09:52

@pettta tak zrovna těhotenské masáže jsou geniální! A plavání je taky OK ;) nebo za kulturou na výstavu třeba

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 21.12.16 09:52

Já se šla nasnídat do oblíbené kavárny, je tu klídek, už se tu zašívám dvě hodiny :pankac: jinak to plavání není špatný nápad, pokud nemáš zdravotní problémy, plavat můžeš ;) i když teda já si dávám pozor, aby nebylo v bazénu narváno, už jsem párkrát chytla kopanec.

Heivka
Závislačka 2955 příspěvků 21.12.16 09:54

Já bych se zdekovala do jiného pokoje pod peřinu. Já byla před porodem jako medvěd v zimě, furt bych spala :palec:

pettta
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 2 inzeráty 21.12.16 09:55

Chodila jsem plavat cca ještě měsíc zpátky, ale už mě hrozně škrtí plavky :mrgreen:.
Ta masáž by byla super, ale myslíte, že můžu ještě v takhle pokročilém těhu? Já někde četla, že doporučují max. do 30 tt.

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 21.12.16 10:33
@pettta píše:
Chodila jsem plavat cca ještě měsíc zpátky, ale už mě hrozně škrtí plavky :mrgreen:.
Ta masáž by byla super, ale myslíte, že můžu ještě v takhle pokročilém těhu? Já někde četla, že doporučují max. do 30 tt.

já jsem na masáži byla v 35tt a úplně v pohodě, pokud nemáš nějaké zdravotní problémy a těhotenství v pohodě, tak klidně můžeš :-) A jinak bych doporučila nějakou tu kavárničku, dát si kávu bez kofeinu k tomu zákusek a přečíst si knížku.

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 21.12.16 11:19

@pettta Těhotenská masáž je fakt super. Byla jsem ve 33 tt a paní maserka říkala, že klidně můžu ještě přijít.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama