Reklama

Lidl bodíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 22.12.16 23:02
Lidl bodíky

Ahoj! Měla bych dotaz. Nevíte zda v Lidlu je nálepka za nákup přes 500,– nebo za každých 500,– v nákupu. Vím že je to jen do zítřka ale tchyně se tam chystá ještě na větší nákup tak mě jen zajímá zda se mi podaří dosbírat na jedny příbory.

Reklama

Reakce:

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 22.12.16 23:04

Za každých 500,–

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 23:09

Takže za 1500,– budou 3 body. Děkuji. Nebyla sem si jistá.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 22.12.16 23:17

My jsme dneska pro příbory šli ale na prodejně vám je už pravděpodobně nedají protože už nejsou :D tak dostanete papírek a pošlou vám to.

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 23.12.16 07:53

Ja bych jen podotkla, ze se nejedna o JEDNY pribory, coz evokuje sadu pro x lidi, ale o JEDEN pribor - lzice, nuz, vidlicka a lzicka pro jednu osobu.
Je hezky, ale pro rodinu na prd. Od nas ho dostane babicka :mrgreen:

hofka
Extra třída :D 14973 příspěvků 23.12.16 09:49
@KPKristy píše:
Ja bych jen podotkla, ze se nejedna o JEDNY pribory, coz evokuje sadu pro x lidi, ale o JEDEN pribor - lzice, nuz, vidlicka a lzicka pro jednu osobu.
Je hezky, ale pro rodinu na prd. Od nas ho dostane babicka :mrgreen:

jj, ale víc jsem ani nečekala. Ale na celou sadu nenasbírala, jen na dvě krabičky. Tak budeme mít my rodiče lepší příbor.-))

hofka
Extra třída :D 14973 příspěvků 23.12.16 09:50
@hofka píše:
jj, ale víc jsem ani nečekala. Ale na celou sadu nenasbírala, jen na dvě krabičky (a to ještě díky včerejšímu nákupu chlapa přede mnou, kterej nechtěl nálepky a měl to za 6). Tak budeme mít my rodiče lepší příbor.-))

strýček sally
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 23.12.16 10:46

Vyměním za keyrum celou novou sadu příborů, dvě plný kartičky a šest nenalepených nálepek. ;) :)

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 23.12.16 22:25

Já je nasbírala. Ne cíleně, prostě tam nakupuju a sešlo se to. Ale příbor je naprd.

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 25.12.16 19:52
@Aries6 píše:
Já je nasbírala. Ne cíleně, prostě tam nakupuju a sešlo se to. Ale příbor je naprd.

Naprd, ze je jen jeden nebo ma i jine mouchy?

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 25.12.16 20:08
@KPKristy píše:
Naprd, ze je jen jeden nebo ma i jine mouchy?

Ne, to, že jeden jsem věděla. Ale lžice je taková zvláštně podlouhlá a moc dobře se z ní nejí. A nůž je zase dlouhý a nevejde se mi do takového toho plastového rozdělovače na příbory, co je v šuplíku. Jako designově hezký, ale z praktického pohledu moc nadšená nejsem.

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 25.12.16 21:37
@Aries6 píše:
Ne, to, že jeden jsem věděla. Ale lžice je taková zvláštně podlouhlá a moc dobře se z ní nejí. A nůž je zase dlouhý a nevejde se mi do takového toho plastového rozdělovače na příbory, co je v šuplíku. Jako designově hezký, ale z praktického pohledu moc nadšená nejsem.

Aha.. ja ho chci dat babicce, protoze je sama, nam je k nicemu. Tak uvidime, jestli jim bude jist. Ona je ale takova konzerva, ze ho mozna ani nevyzkousi :lol:

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 25.12.16 21:47
@KPKristy píše:
Aha.. ja ho chci dat babicce, protoze je sama, nam je k nicemu. Tak uvidime, jestli jim bude jist. Ona je ale takova konzerva, ze ho mozna ani nevyzkousi :lol:

Tak u mého dědy nebo manželovi babičky by jsme neměli šanci. Ti se té své hliníkové lžíce prostě nevzdají :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama