Život v nedůvěře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:12
Život v nedůvěře

Prosím anonymně. S partnerem jsme spolu 6 let. Vlastně od počátku jsem narážela na události, kvůli kterým byla má důvěra velmi narušena. Například jel na celodenní výlet na vánoční trhy do zahraničí se svojí bývalou ženou. A neřekl mi o tom. Prý ji to slíbil než se rozvedli. A nechtěl mě ranit.
Pak zase jsem přišla na to, že se občas sejde se svojí kamarádkou, chodili spolu před asi 15 lety. Od té doby co se rozešli se občas sešli na kávu si popovídat co je nového. Nikdy se ale neobtezoval mi to říct. Následovaly věty jako že přeci na tom nic není a že ho ona nezajímá, že si jen řeknou co je nového a že chce jen mě.

No vždy jsem to nějak zpracovala, ale jen na čas. Vadilo mi na tom, že mi to normálně neřekl. Mám tady kamarádku, sice jsme spolu kdysi chodili, ale už mě opravdu jako žena nezajímá, nicméně jednou za čas si popovídáme. Nemela bych s tím problém. Ale to jak o tom nemluvi tak mi to přišlo tajemné.

Teď byl asi rok klid. Nebo o ničem aspoň nevím. Až před 2 dny. Ona ho kontaktovala, že na něho neměla číslo a potřebuje s něčím poradit, administrativně.

Volali si. A zase mi to zapomněl říct.
Jeste bych chtěla dodat, že mi teď není psychicky moc dobře. Mám někdy v důsledku té nejistoty takové úzkostné stavy. O kterých ví a popisuji mu jak mi je a proč. On už ale neví co mi na to má pořád říkat, už prý vyčerpal vše. Objetí, přesvědčování..

Nyní je to tak, že mlčíme. Já mu řekla, že mě zase zklamal a on že z toho zase dělám něco co to není. Že on nemůže za to že mu ona napsala a že jemu by taky nevadilo, kdybych si po letech popovídala se svým bývalým. Že jsem nemocná a paranoidní.

No jak to tak píšu tak si připadám opravdu uz jak blázen a celé mi to přijde absurdní. Asi jsem se potřebovala vypsat.. A případně si přečíst vaše reakce..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 07.03.19 21:17

A co ti na tom tak hrozně vadí? Máš strach, že se k nim vrátí nebo tě s nimi podvádí?

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 07.03.19 21:17

Nejdřív je tvoje úzkost a z ní pramení tvoje podezírání. Kdyby ti o tom řekl, tak by si vyšilovala stejně.

Jsi v psychoterapii? Nejsi blázen, jen nezlvádáš svou úzkost a škodíš tím sobě i svým vztahům.

To co ti úzkost namlouvá bývá lež. Úzkosti je třeba čelit a ignorovat ji, nenechat ji vyrůst a sežrat tvůj život.

Vstup do psychoterapie, domluv se s lékařem jestli by ti už nepomohly léky.

https://www.kosmas.cz/…ost-a-obavy/#…

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 07.03.19 21:20

Můj názor. Jak je hodnej, tak je blbej. Zaměstnej ho, ať nemá čas na hlouposti se svejma bývalýma, a dalšíma lovkyněma..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19742 příspěvků 07.03.19 21:20

Musím říct, že kdybych musela manželovi nahlásit jakýkoli kontakt s opačným pohlavím, tak bych z toho byla na prášky. Jsi na nejlepší cestě o něj přijít, to nemůže nikdo vydržet moc dlouho.

Bubla_Bučková
Kelišová 5944 příspěvků 07.03.19 21:22

Některý chlapi takový jsou… :nevim: prolez mobil, nic nenajdeš a budeš mít klid 8)

Rosary
Kecalka 188 příspěvků 07.03.19 21:24

@Bubla_Bučková a nebo najde a bude tady další diskuze

cilly
Generální žvanilka 22134 příspěvků 07.03.19 21:25

A to se bojis, ze te podvede? Už to v minulosti udělal, ze mu nevěříš?

Tímhle tempem o nej prijdes, na takový stíhání a scény není nikdo zvedavej.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 07.03.19 21:27

Mně by z celého tvého výčtu manželových „hříchů“ zamrzel snad ten celodenní výlet s ex. Jinak však nechápu, proč ti má hlásit takové kraviny. Pozor na to, chlapi ty rádoby oznamovací povinnosti nemají rádi. Zkus se víc uvolnit a trochu mu věřit ;)

Mamazkoncesveta
Kecalka 123 příspěvků 07.03.19 21:29

Buď máš opravdu hodně vyvinutý šestý smysl a tušíš, že ti někde na tajnacku nasazuje parohy, nebo jsi opravdu paranoidní. Bohužel máš ve vztahu jen dvě varianty, buď druhému věříš, nebo nevěříš a v tomto případě jsi na nejlepší cestě do „blázince“ a k ukončení vašeho vztahu. Ovšem výlet s ex by mě asi taky namíchl, to by si asi muž za rámeček nedal.

TeSudička
Kecalka 451 příspěvků 07.03.19 21:30

To je husty :lol: ja teda nevim, ale jsem stale v kontaktu se 4 expartnerama a mam se vsema hezky vztah- jako kamaradi si rozumime daleko lip, nez partneri. S byvalou partnerkou mmanzela se schazime docela pravidelne, davali jsme ji i nejake veci po dcrerce…nevidim na tom nic spatneho, jsi semetrika :mavam:

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 07.03.19 21:36

Tak mně by třeba přišlo naprosto normální informovat svého partnera, že jdu na kafe a s kým. Nikdy nevím co se může stát, můžu taky natrefit na nějakého společného známého a vystavit tak partnera nepříjemné situaci (a zcela zbytečně) a hlavně přece nemám co skrývat.
Celodenní výlet s expartnerem bych jako zadaná nepodnikla, to pak nějak ten rozchod ztrácí smysl, když s ním někam výletuji, že ano :roll: Já tedy moc neholduji ani kafíčkování s bývalými, ale jsem schopna to v rozumné míře tolerovat u partnera, předpokládám-li, že se mi věnuje minimálně stejně pozorně.

Tím chci říci, že tě zakladatelko chápu. Domluvte se, že o příštím kontaktu s bývalkami ti prostě řekne nejlépe dopředu a ty mu slib, že nebudeš vyšilovat.
Přijde mi to jako fér řešení, koneckonců situace, že by ti partner o něčem takovém řekl dříve, než ses to sama nějak dozvěděla u vás ještě nenastala, takže nemůže ani omylem předvídat, jak bys asi reagovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:52

Zazila jsem neco podobneho a ver, ze normalni chovani toho tveho partnera to neni. Nedej na ty kecy ze jsi semetrika. Do zdraveho vztahu rozhodne nepatri nejaky vylety s byvalyma..Proc, proboha? Nevim, ze tady prevazuji nazory ze je chyba v tobe. A to, ze pisou , ze jsi stihacka a ze to nemuze nikdo dlouho vydrzet, tak ja spis myslim, ze dlouho nemuze nikdo vydrzet takovy chovani jako ma on. A jeste to dela opakovane, i kdyz vi, ze ti to vadi.. Najdi si normalniho chlapa :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:55

Děkuji za dosavadní reakce, nad mnohými se zamýšlím..

Uvědomuji si, že můžu vyznívat jako semetrika, ale myslím, že by to tak nebylo, kdyby mi normálně věci sděloval.

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 07.03.19 21:58
@Anonymní píše:
Děkuji za dosavadní reakce, nad mnohými se zamýšlím..Uvědomuji si, že můžu vyznívat jako semetrika, ale myslím, že by to tak nebylo, kdyby mi normálně věci sděloval.

A proč ti je normálně neřekne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama