Životopis po MD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:34
Životopis po MD

Ahoj, prosím o pomoc. Nevím si rady s životopisem, na internetu jsem toho našla spousty, ale vše je zaměřené,, jakou mate praxi". Nemám tam co napsat, v 19ti jsem dokončila učnák a otěhotněla, při studiích jsem chodila na brigádu jako servírka. Tudíž nápisu vzdělání -obor a rok, a do zaměstnání mohu napsat i brigádu? A kam s mateřskou? Dceři jsou 2 roky a chodí do dětské skupiny od ledna, takže mám jakoby ještě rok RD., vím ze se o mě nikdo nepretrhne ale budu snad i mít záchodky než sedět doma ???? Je to zmatený, ale snad někdo pořadí. :nevim:

Reakce:
Barakza
Kecalka 259 příspěvků 10.01.19 22:49

Do zaměstnání napsat i brigádu a mateřská/rodičák se nepíše nikde. Detaily na pohovoru i když na děti by se nikdo ptát neměl.

medunka23
Kelišová 7322 příspěvků 10.01.19 23:07

Já aktuálně zivotopis rozesilam, mám děti 2 a mám to přesně jak píše @Barakza jen tedy já jsem zamestnana na DPC ve své práci kde jsem dělala před prvním rodicakem a smlouva na HPP mi skončila. Aktuálně co koukám, tak hlad po pracovnikach je velký, jen uvidím jaké to bude ve skutečnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 23:13

@Barakza děkuji já už bych tam dceru napsala :lol: i když jim to asi bude divné, kde jsem se 2 roky válela :lol: Ale dekuji

medunka23
Kelišová 7322 příspěvků 10.01.19 23:16
@Anonymní píše:
@Barakza děkuji já už bych tam dceru napsala :lol: i když jim to asi bude divné, kde jsem se 2 roky válela :lol: Ale dekuji

Maximálně se priprav na to, že vyřadí tvůj zivotopis v prvním výběru a pak se příprav na to, že se tě budou ptát co bylo ty dva roky v té pauze

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 23:17

@medunka23 udělám tak jak píšete :) jen já tam budu mít asi jen kontakt a prázdnou A4 :lol: :lol: U nás práce je hodně, ale vím ze hodně koukaj na prcky :) školku mužem mít do půl 5, takže moc vymyslet nemohu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 23:21

@medunka23 asi kómat :lol: samozřejmě dceru zapírat nebudu, tak snad něco klapne :)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 11.01.19 00:37
@Anonymní píše:
@Barakza děkuji já už bych tam dceru napsala :lol: i když jim to asi bude divné, kde jsem se 2 roky válela :lol: Ale dekuji

Tak jsou pozice, kde ti ze mas zkusenost s peci o dite zapocitaj k dobru, ale moc jich asi nebude. Jakous takous nadeji, ze ti to prilepsi muzes mit u pozic, kde je naplni prace pece o nekoho, a pozaduje se osobni vyzralost, tam bych mozna vahala, jestli to nezminit. Na manualni nebo administrativni praci to asi fakt leda uskodi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >