Zůstat v práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 17:39
Zůstat v práci?

Prosím anonym, pro mne citlivé údaje…
Od 2.1.jsem nastoupila do práce po RD na úvazek 0,5 v práci souhlasili i s požadavkem na rozvržení služeb, dělám v nepřetržitem provozu, služby jsem si měla odpracovat každé pondělí denní+ 2 víkendy denní nebo noční. Mno a po první službě jsem se podívala na rozpis služeb a mám místo 8 služeb, co dle počtu hodin k půl úvazku mám odpracovat, mám napsaných 10,mimo 1 pondělí mám všechny víkendy+pondelky. Mno a na únor jsem měla mít služeb dle úvazku pouze 7 a opět mi napsala služeb 10,když jsem za ní šla a řekla jí to, tak mi řekla že mi to zaplatí ať se laskavě nebojím o peníze, nacoz já jsem ji oponovala že jsem byla přijata pouze na půl úvazku a ona to ví a souhlasila s tím Dál se zvedla ze židle a prý má hodně práce a řekla nashledanou a dál se se mnou nebavila.Mam chuť rozvázat pracovní poměr ve zkušební době a jít jinam, má vůbec nárok se takhle chovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Jagwa
Kecalka 357 příspěvků 10.01.19 17:56

Není to prace v socialnich službach? Jinak ano, nějaké přesčasove hodiny ti dát můžou. :roll:

Aduš8
Kelišová 5214 příspěvků 10.01.19 17:58

Tak přesčasové hodiny napsat můžou, máš možnost chodit jen v pondělí a víkendy, takže to mají docela omezené, nemyslíš? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:04

Ale přeci se službami navíc musíš souhlasit a zaměstnavatel se musí nejdřív zeptat.Pred nástupem byly domluneny podmínky, všichni souhlasili a po podepsání smlouvy už neplatí domluvený podmínky?Přesně znaly situaci proč můžu pouze úvazek 0,5 i jak můžu sloužit.Jde mi o jednání zaměstnavatele. :?

Karleon
Kelišová 5659 příspěvků 10.01.19 18:09

Tak ale jít 10× v měsíci do práce není tak hrozné, nebo ano?

Jahru
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 10.01.19 18:10

Pokud ti to opravdu nevyhovuje, tak bych za šéfovou zašla a na rovinu jí řekla, že buď to bude tak, jak jsme se domluvily anebo končím. Pokud má málo lidí, tak to prostě zkouší, jestli se budeš cukat nebo ne. Záleží na tom, jestli je pro tebe přijatelnější trávit v práci víc času než jsi původně plánovala (za víc peněz) anebo hledat novou práci, která bude časově vyhovovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:11

@Karleon mám 12 ti hodinové služby resp.12,5 chodím na 6 a končíme v 18:30.Jde mi o to,že zaměstnavatel nedrží domluvu.

vokishka
Extra třída :D 14787 příspěvků 10.01.19 18:15
@Aduš8 píše:
Tak přesčasové hodiny napsat můžou, máš možnost chodit jen v pondělí a víkendy, takže to mají docela omezené, nemyslíš? :nevim:

tak ale oni to věděli předem, jaké dny bude chodit.

Karleon
Kelišová 5659 příspěvků 10.01.19 18:20
@Anonymní píše:
@Karleon mám 12 ti hodinové služby resp.12,5 chodím na 6 a končíme v 18:30.Jde mi o to,že zaměstnavatel nedrží domluvu.

Já pochopila, že jde o dvanáctky. Ale pokud to budeš mít proplacené, asi bych to nějakou dobu zkusila. Nebo máš kam jinam jít?

Aduš8
Kelišová 5214 příspěvků 10.01.19 18:22

@vokishka to ano, oni jí také žádné navíc nenapsali :nevim:. Určitě nevěřím, že má ve smlouvě striktně napsáno, že odslouží přesně dva víkendy a k tomu všechny pondělky :nevim:. Pokud s přesčasy nesouhlasí, může dát výpověď, záleží na tom, jaký je to obor a zda něco jiného, kde jí vyjdou vstříc, najde :nevim:

Aduš8
Kelišová 5214 příspěvků 10.01.19 18:23
@Anonymní píše:
Ale přeci se službami navíc musíš souhlasit a zaměstnavatel se musí nejdřív zeptat.Pred nástupem byly domluneny podmínky, všichni souhlasili a po podepsání smlouvy už neplatí domluvený podmínky?Přesně znaly situaci proč můžu pouze úvazek 0,5 i jak můžu sloužit.Jde mi o jednání zaměstnavatele. :?

A máš ty přesné podmínky zapsané ve smlouvě? Jinak jste mohli mít domluvené cokoliv

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:26

@Karleon mám 2 děti,manžela,nevím jak to budou dlouho dávat,že maminka není všechny víkendy doma,jinak mám možnost jít jinam,bohužel za podstatně míň peněz,stejná práce.Chtela jsem se jen ujistit jestli i někdo dalsi ma pocit že vedení nedodrželo domluvu.Ze když jsem se byla ptát jestli souhlasí s podmínkami co mám tak nebyl problém a ted,když jsem se ozvala ,tak vrchní jasně dala najevo,že se mnou nebude nic řešit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:28

@Aduš8 tak pracuju ve zdravotnictví už 18 let a vždy se psaly služby dle požadavků ,nikde nikdy nebyl problém…

Aduš8
Kelišová 5214 příspěvků 10.01.19 18:33
@Anonymní píše:
@Aduš8 tak pracuju ve zdravotnictví už 18 let a vždy se psaly služby dle požadavků ,nikde nikdy nebyl problém…

No, já jsem v něm momentálně deset let a ještě jsem popravdě nezažila, aby se někomu psaly služby na míru a přesně dle jeho přání. Vždycky se musely dělat ústupky :nevim: a přesčasy jsou bohužel v tomhle oboru hodně časté, to asi sama víte :nevim:

Monchichik
Echt Kelišová 8969 příspěvků 10.01.19 18:38
@Anonymní píše:
@Karleon mám 2 děti,manžela,nevím jak to budou dlouho dávat,že maminka není všechny víkendy doma,jinak mám možnost jít jinam,bohužel za podstatně míň peněz,stejná práce.Chtela jsem se jen ujistit jestli i někdo dalsi ma pocit že vedení nedodrželo domluvu.Ze když jsem se byla ptát jestli souhlasí s podmínkami co mám tak nebyl problém a ted,když jsem se ozvala ,tak vrchní jasně dala najevo,že se mnou nebude nic řešit.

No tak bych za ní šla a řekla bych jí, že takhle to domluveno nebylo a jestli se nevrátíme k původní dohodě, tak končím. A nebo to jdi vyřídit s někým, kdo je výš, než vrchní sestra.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama