Práce z domova, přívýdělek - jak nenaletět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adéla2946
Povídálka 14 příspěvků 10.01.19 12:28
Práce z domova, přívýdělek

Ahoj lidi, chtěla bych si něco přivydělat, ale jen jako práce na doma :D Je mi jedno jestli plnění obálek nebo kompetování per nebo jak se tomu nadává, nebo jaké koli práce i s pc :D Nevadí mi nic. Akorát mám strach abych nenalitla ???? Mate někdo zkušenosti? Dyštak pošlete odkaz nebo napiš, budu moc ráda ????

Reakce:
luci5
Závislačka 4025 příspěvků 3 inzeráty 10.01.19 12:34

Já jsem jeden čas kompletovala kancelářské potřeby a řeknu ti, žádná sranda. Měla jsem vždy na čtyři dny a celou dobu se od toho nehnula. Dle mě to ani není určeno pro ženy na mateřské, protože s dítětem to nejde zvládnout. Nic jiného jsem nezkoušela. Tak to jen taková zkušenost.

Adéla2946
Povídálka 14 příspěvků 10.01.19 12:37

@luci5 A kolik si za to tak dostala? Jestli se to vůbec vyplatí 8o :lol:

luci5
Závislačka 4025 příspěvků 3 inzeráty 10.01.19 12:43

@Adéla2946 Nevyplatí. Co se týče času a nákladů na dopravu (musela jsem si pro to jezdit sama). A člověk se i nataha těžkých beden a třeba do paneláku si nedovedu představit. A o tom, že zabere místo v celém bytě nemluvě.

BigGold7
Kecalka 118 příspěvků 4 inzeráty 10.01.19 13:04

@Adéla2946 ahoj, já vyplňuji online dotazníky, výdělek sice není příliš velký, ale lepší něco než nic a navíc to zabere jen pár minut. :) Dotazníky bývají zaměřené např. zda se ti líbí nějaká reklama, zda piješ a kupuješ alkohol, zda kupuješ kolové nápoje, hodnocení hypermarketů, atd… Jsem registrovaná na stránkách, kde opravdu vyplácí provizi, peníze zasílají rovnou na účet. :dance:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8496 příspěvků 10.01.19 13:10

@Adéla2946

Ahoj,

co vím, tak holky jedou v nějakých emailech a dotaznících. Ale prý už je tam v těch dotaznících tolik lidí, že je velké síto a nevydělává to tolik :nevim:
Pak mám kamarádku, která si přivydělává přeprodejen dětského oblečení a prý ji to měsíčně po odečtení nákladů 5tisíc dá - má svoji stránku na FB. Nevím jestli to ještě vůbec vydělává, ale hodně holky šijí - ted hodně frčí ty interaktivní textilní knížečky :think:

milovnicejidla
Stálice 94 příspěvků 10.01.19 13:18

Odpovím na otázku v úvodu - jak nenaletět?
Nečekat, že mi někdo nabídne jakousi zázračnou pomoc shůry. Vymyslet něco, co sama umím a mohu vykonávat u sebe doma. Ideální jsou věci, kde není žádný vstupní náklad. Nabízí se třeba:

• doučování dětí - ve velkých městech zlatej důl !!!
  • žehlení by asi také šlo, že by to lidi přivezli k tobě a pak se pro to stavili, možná i praní? Ale tam zas jde také o propočet tvých nákladů.
  • překlady textů
  • opravy bakalářských a diplomových prací (gramatika, stylizace textu dle požadavků)
  • copywrigthing
  • … cokoliv dalšího …

Prostě se realisticky koukni, co umíš, co můžeš nabídnout a co by jiným lidem mohlo vadit dělat (neumějí/nechtějí), dle toho si vyber, a hurá rozvěsit inzeráty s nabídkou na net a po okolí.
Samozřejmě vše se dá dělat i na černo, ale optimálně to zkusit a pak co nejdřív za prvních vydělaných 1000 Kč zajistit ŽL. Pak se platí ještě zdrav+soc., ale pokud jsi zaměstnaná jinde na HPP, tak to platit nebudeš muset.

Argument že „tohle ale není pro každého“ - není ten správný. Buď člověk chce a hledá způsob, nebo chce jen tak napůl a spoléhá na ostatní, na ty „dárce práce za almužnu“

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3453 příspěvků 10.01.19 13:46
@Adéla2946 píše:
Ahoj lidi, chtěla bych si něco přivydělat, ale jen jako práce na doma :D Je mi jedno jestli plnění obálek nebo kompetování per nebo jak se tomu nadává, nebo jaké koli práce i s pc :D Nevadí mi nic. Akorát mám strach abych nenalitla ???? Mate někdo zkušenosti? Dyštak pošlete odkaz nebo napiš, budu moc ráda ????

Nikomu nic neplat. Kamarádka kdysi dostala nabídku na super práci, kompletování obálek či co. A hned ji přijali a že hned jak pošle zálohu za obálky, pošlou jí to domů :roll: samozřejmě zálohu ani práci už nikdy neviděla.

zuzka.1988
Kecalka 155 příspěvků 17 inzerátů 10.01.19 15:50

@BigGold7 Ahoj, mohla bych tě prosím požádat o bližší info k té brigádě? Na jakých stránkách jsi se musela zaregistrovat? Děkuji. Napiš mi prosím SZ.

LuciVeLu
Povídálka 19 příspěvků 3 inzeráty 28.01.19 18:51

Ja si přivydělávám celkem slušně, uz jsem si ani nedoufala ze bych mohla vydělávat… dlouhou dobu jsem pouze ,,nalitavala,,.. pak jsrm sla do neceho co jsem zprvu uplne zavrhla a.. ejhle.. jsem za to rada

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >