Jsem introvert a v prac. kolektivu žen se necítím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 21:55
Jsem introvert a v prac kolektivu žen se necítím

V novem zaměstnání po RD jsem uz pul roku. Kolektiv jen žen, jsou celkem fajn. Ale pořád se nechytam v tom, o čem mluví nebo co řeší, i ma prac. napln je odlišná nez jejich. Pokaždé, kdyz si začnou šeptat, hned mám pocit, že mluví o mě. Je to takové moje celoživotní prokletí. Na zakladce jsem byla šikanovaná a od té doby pokaždé, když přijdu do noveho kolektivu snažím se zapadnout, ale prostě to nejde. Nejsem upovídaná a ani mě nenapadá, o čem se s nimi bavit.
Má někdo jiný podobný pocit?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 22:06

Na tom jsme podobně.. Já, jako malá, jsem taky do kolektivu nezapdla. Měla jsem jednu nejlepší kamarádku, pak další dvě dobré. Když jsme byli ve větším kolektivu dětí, byla jsem panáček na posměšky .(křivé zuby, oblečení od ťongů, brána jako z podivínské rodiny) . Časem se to zlepšilo. Já se zase v ženském kolektivu necítím dobře. Mám pocit, že si o mě lidi šuškají. Po škole jsem pracovala cca 2 roky pak jsem nastoupila na mateřskou, která trvá už skoro 5 let a další rok dva před sebou. Už teď si dělám hlavu skrz práci.. upovídaný tip zrovna nejsem, jsem uzavřená a s lidmi se jen tak nebavím. Ne proto, že bych nechtěla, ale neumím navázat kontakt. Proto na první pohled působím namyšleně, atd. Než si k někomu novému najdu cestičku trvá déle. No jsem zvědavá po RD až nastoupim do práce. Odjakživa si lépe rozumím s chlapama.. Přece jen neřeší kraviny, jako my ženy. :roll:

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 09.01.19 22:32

Take moc nemusim zenske kolektivy.Mam ted kancelar sama a jsem strasne spokojena,jen makam a jdu domi.Nekapnou mi z toho asi nektere vyhody,ze nechodim na obidky a kaficka,nedruzim se na narozky,ale ja to ani neumim.Driv jsem se snazila,ale asi to bylo.poznat,ze to.neni prirozene,pripadala jsem si hloupe.Ony se porad necemu strasne chechtaji a ja nechapu cemu,pak nekoho drbou a nebo ryji do sebe navzajem.Jsem uplne mimo.Skoleni je pro me uplne utrpeni,kdyz tam mame spat.Asi priste zdrhnu do hotelu:-)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 09.01.19 22:45

Taky mám problém s ženským kolektivem. Už jsem kdysi v jednom dělala a bylo to fajn. Ale v současném zaměstnání hrůza, všechno takové slepice. Půl směny člověk poslouchá o tlustým zadku kolegyně a podobné kraviny. Ještě mám takovou tchýni a na návštěvě vždycky trpím, celou návštěvu poslouchám kdo z jejích známých s kým a kdo co o kom řekl a kdo porodil a kdo se vdal. Chápu, kdyby ty lidi znal alespoň chlap, ale on taky nikoho z těch lidí nezná, protože to jsou hlavně lidi od ní z práce. A poslouchat tři hodiny drby o cizích lidech je fakt moc :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >