Životospráva a jídelníček před kryotransferem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
28.10.21 00:41

Životospráva a jídelníček před kryotransferem

Ahoj holky :).
Za měsíc nás čeká první KET (1.ivf bez ET). Máte nějaký tip, jak se nejlépe na KET připravit a jestli mohu nějak podpořit úspěšnost zahnizdeni embrya? Mám na mysli veci jako je jidelnicek, fyzická aktivita, čaje, vitamíny. Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36800
28.10.21 08:18
@Marci96 píše:
Ahoj holky :).
Za měsíc nás čeká první KET (1.ivf bez ET). Máte nějaký tip, jak se nejlépe na KET připravit a jestli mohu nějak podpořit úspěšnost zahnizdeni embrya? Mám na mysli veci jako je jidelnicek, fyzická aktivita, čaje, vitamíny. Děkuji :*

A teď žiješ a jíš jak? Nemělo by se to lišit. Maximálně bych při plánování těhotenství brala listovku. Ta nemá vliv na početí, ale na zdraví případného dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
28.10.21 11:08

@Russel Děkuji za příspěvek. No, snažím se zdravě jíst, hodně pít, beru fertipronu 2×denne sáček + mulťák, chodime na procházky se psy.. Spíš mě zajímalo, jestli jsou nějaké konkrétní potraviny/čaje/cvičení, které podpoří případnou úspěšnost - např. připravenost d. sliznice. Četla jsem nějaké články a doporučení, ale nevím, co je na tom pravdy, proto mě zajímaly zkušenosti/doporučení jiných žen. Že se má hodně odpočívat, dostatečně pít a spát, zdravě jist, samozřejmě vím :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 11:15

Pila jsem Plzeň a červené víno, abych podpořila růst sliznice :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
308
28.10.21 11:26

Ahoj já jsem před ketem fungovala nějak normálně, jedla jako vždy, pohybovala se normálně :) Brala jsem chytré miminko planování + 1.trimestr a 5 dní před Ketem jsem přidala Bromelain, brala jsem ho do Ketu. Embrýjko se chytlo, příští týden mám první ultrazvuk, tak snad bude všechno jak má :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36800
28.10.21 11:28
@Marci96 píše: @Russel Děkuji za příspěvek. No, snažím se zdravě jíst, hodně pít, beru fertipronu 2×denne sáček + mulťák, chodime na procházky se psy.. Spíš mě zajímalo, jestli jsou nějaké konkrétní potraviny/čaje/cvičení, které podpoří případnou úspěšnost - např. připravenost d. sliznice. Četla jsem nějaké články a doporučení, ale nevím, co je na tom pravdy, proto mě zajímaly zkušenosti/doporučení jiných žen. Že se má hodně odpočívat, dostatečně pít a spát, zdravě jist, samozřejmě vím :).

Chovej se normálně. Kdyby to byla taková věda, neotěhotní denně tisíce žen. Vy to budete mít s dopomocí, ale tak se nestresuj a ber to tak, že je to buď a nebo. S dítětem taky budeš pročítat miliony rad nebo se budeš řídit taky intuicí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
28.10.21 11:47

@Anonymní Tak jestli víno a Plzeň pomohly, tak super :D.

@Maty35 Tak to je skvělé, že se zadařilo :srdce:. Na ten bromelain mrknu, děkuji. Pevně věřím, že bude na UZ vše v pořádku. Držím pěsti! :hug:

@Russet Samozřejmě, že intuici, tou jsem se držela vždy.. S otehotnenim jako takový problém nemáme, máme za sebou 4 neúspěšná.. Genetika OK u obou. Takže jsme se na doporučení vydali cestou IVF a já jen sháním info..Chci vše maximálně podpořit no ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat