Endometrióza na SU vazech, bolest po operaci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
25.10.21 11:12

Endometrioza na SU vazech, bolest po operaci

Ahoj holky, máte některá bolesti i po operaci endometriozy? Našli mi nějaký vazivový uzlík a endometriozu na sakrouterinních vazech, stupeň 1, nicméně po laparoskopii a hysteroskopii mám bolesti pořád, jako kdybych každý den měla menstruaci. Co vám pomohlo dostat nemoc pod kontrolu? Taky se nám nedaří otěhotnět a po IVF se bolesti ještě zhoršily :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1269
25.10.21 15:21

Jak dlouho jsi po operaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
25.10.21 17:42

Teď už je to přes 5 měsíců a nelepší se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
25.10.21 18:13

A ty bolesti jsi mela hned po operaci?

Ja mela poprve operovanou endometriozu (3. stupne) v roce 2007. Ale po 3 dnech jsem musela na reoperaci kvuli vnitrnimu krvaceni. Po tom jsem mela velke bolesti jeste asi 2 mesice, pak to postupne ustavalo.

Ale bolesti jako pri endometrioze se mi vratily, uz si nepamatuju kdy, ale urcite to byly radove mesice. Vydrzela jsem to do roku 2011, kdy jsem sla znovu na operaci endometriozy. Po ni nastala okamzita uleva, ktera vydrzela minimalne 2 roky. V roce 2013 jsem podstoupila dalsi operaci endometriozy kvuli neplodnosti, vyrazne bolesti jsem vsak nemela. Pul roku po posledni operaci jsem otehotnela. Od te doby mam za sebou 4 porody a endometriozove bolesti uz se mi nevratily.

U tebe to ale je jine, ze? Bolesti tedy mas neustale od operace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
27.10.21 11:05

Já jsem je měla už před operací, po IVF a odběru 38 vajíček jsem začala cítit podbřišek a hlavně takový tlak nebo stažení (nevím jak to lépe popsat )na pravé straně, vyšetření nic neukazují a ani po laparo se to nezlepšilo, že v těch místech ani nic nebylo, je to dost nepříjemné, sice ne bolestivé, ale otravující :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
27.10.21 14:10
@Lenisek6 píše:
Já jsem je měla už před operací, po IVF a odběru 38 vajíček jsem začala cítit podbřišek a hlavně takový tlak nebo stažení (nevím jak to lépe popsat )na pravé straně, vyšetření nic neukazují a ani po laparo se to nezlepšilo, že v těch místech ani nic nebylo, je to dost nepříjemné, sice ne bolestivé, ale otravující :-(

Aha, to me mrzi :( Preju, at je to brzo lepsi. Treba se podari tehotenstvi a pak budes bez potizi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat